Üldandmed
Äriregister · 2 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 20.01.2009Äriregister
- Aadress
- Kivihindersi, Borrby küla, Vormsi vald, 91302 Lääne maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.point.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 5069118Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 59112 — Telesaadete tootmineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101275886MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2556,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 2 h tagasiAsutajad
Äriregister · 2 h tagasiOsanikud
Äriregister · 2 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 2 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 2 h tagasiPOINT Productions OÜ on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Tehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 11 h tagasi point.ee9 tehnoloogiat tuvastatud
Muu
Open GraphSchema.org
Sisuhaldus (CMS)
WordPress
Lehe ehitaja
Elementor
JavaScript-teek
jQuery
Analüütika
Google Analytics
Turvalisus
reCAPTCHA
Veebiserver
Apache
UI raamistik
Tailwind CSS
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 472 433 € | 70 063 € | 76 963 € | €174k | 1 | 27.06.2025 |
| 2023 | 346 269 € | −16 503 € | 35 363 € | €134k | 1 | 09.07.2024 |
| 2022 | 432 868 € | −52 188 € | 72 671 € | €148k | 2 | 30.06.2023 |
| 2021 | 340 596 € | −6472 € | 156 581 € | €199k | 2 | 28.05.2022 |
| 2020 | 384 825 € | −175 365 € | 204 184 € | €249k | 2 | 30.07.2021 |
| 2019 | 735 628 € | 272 338 € | 419 352 € | €456k | 1 | 05.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 266 878 € | 33 884 € | 2908 € | 2 |
| 2025 | 353 908 € | 36 808 € | 7539 € | 2 |
| 2024 | 433 448 € | 51 834 € | 8079 € | 1 |
| 2023 | 310 442 € | 36 495 € | 7414 € | 2 |
| 2022 | 463 734 € | 41 923 € | 8063 € | 3 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €267k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €34k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €3k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | €167k | €18k | €103k | €65k |
| Riigimaksud 2025 | €13k | €6k | €5k | €13k |
| Tööjõumaksud 2025 | €2k | €1k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 2 |
| Käive 2024 | €93k | €32k | €139k | €169k |
| Riigimaksud 2024 | €9k | €8k | €8k | €27k |
| Tööjõumaksud 2024 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2024 | 2 | 4 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €35k | €122k | €107k | €46k |
| Riigimaksud 2023 | €5k | €13k | €11k | €8k |
| Tööjõumaksud 2023 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2023 | 3 | 3 | 3 | 2 |
| Käive 2022 | €99k | €151k | €119k | €94k |
| Riigimaksud 2022 | €11k | €22k | 0 € | €8k |
| Tööjõumaksud 2022 | €2k | €1k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2022 | 3 | 3 | 3 | 3 |
Tegevusload (1)
Majandustegevuse register · 12 h tagasiAjalugu (18)
Äriregister kanded08.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 20043119 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20043119 / 8 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
26.04.2023
Muutmiskanne
Ä 20043119 / 7 · Olek: Jõustunud
26.04.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
Näita ülejäänud 13 sündmust
14.06.2021
Muutmiskanne
Ä 20043119 / 6 · Olek: Jõustunud
14.06.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 6
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20043119 / 5 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
19.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20043119 / 4 · Olek: Jõustunud
19.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
04.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20043119 / 3 · Olek: Jõustunud
04.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
06.01.2012
Muutmiskanne
Ä 20043119 / 2 · Olek: Jõustunud
06.01.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 2
20.01.2009
Esmakanne
Ä 43119 · Olek: Jõustunud
20.01.2009
Esmakanne
Kanne nr 1
19.01.2009
Esmakanne
Ä 43119 / M1 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 5 ettevõttes.
Karl KermesJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 5 muud ettevõtet