Üldandmed
Äriregister · 8 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 23.03.2009Äriregister
- Aadress
- Tuleviku tn 2, Põltsamaa linn, Põltsamaa vald, 48105 Jõgeva maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5143037Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 43221 — Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101285193MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2566,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 8 h tagasiAsutajad
Äriregister · 8 h tagasiOsanikud
Äriregister · 8 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 8 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 3 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€171kviimane
€500k€250k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€-49kviimane
€500k€200k€-100k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 170 567 € | −49 439 € | 169 888 € | €254k | 2 | 30.06.2025 |
| 2023 | 154 416 € | −53 793 € | 219 327 € | €297k | 1 | 01.07.2024 |
| 2022 | 254 372 € | 220 175 € | 273 120 € | €357k | 1 | 03.07.2023 |
| 2021 | 256 983 € | 6910 € | 14 704 € | €73k | 1 | 27.06.2022 |
| 2020 | 148 877 € | −8411 € | 7794 € | €17k | 1 | 21.06.2021 |
| 2019 | 174 216 € | 7654 € | 16 205 € | €22k | 1 | 11.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€500k€250k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 47 694 € | 8652 € | 2391 € | 2 |
| 2025 | 191 748 € | 24 258 € | 16 195 € | 2 |
| 2024 | 206 287 € | 19 453 € | 11 302 € | 2 |
| 2023 | 165 352 € | 12 380 € | 5119 € | 1 |
| 2022 | 434 133 € | 58 870 € | 49 928 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €48k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €9k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €2k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | €39k | €51k | €43k | €59k |
| Riigimaksud 2025 | €9k | €9k | €4k | €2k |
| Tööjõumaksud 2025 | €7k | €4k | €3k | €2k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 1 | 2 | 2 |
| Käive 2024 | €54k | €26k | €85k | €42k |
| Riigimaksud 2024 | €3k | €2k | €4k | €9k |
| Tööjõumaksud 2024 | €2k | €1k | €2k | €6k |
| Töötajaid 2024 | 1 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2023 | €28k | €37k | €39k | €61k |
| Riigimaksud 2023 | €2k | €2k | €3k | €6k |
| Tööjõumaksud 2023 | 905 € | €2k | €1k | €1k |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | €52k | €60k | €224k | €98k |
| Riigimaksud 2022 | €5k | €6k | €36k | €12k |
| Tööjõumaksud 2022 | 857 € | 857 € | €36k | €12k |
| Töötajaid 2022 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Tegevusload (1)
MTR · 7 h tagasiRiigihanked (1 · €31k)
Riigihangete register · 7 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 16.05.2021 | Järva Vallavalitsus | 31 473 € |
Ajalugu (20)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20044066 / 9 · Olek: Jõustunud
20.05.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 8
20.05.2022
Muutmiskanne
Ä 20044066 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
20.05.2022
Muutmiskanne
Ä 20044066 / 8 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 15 sündmust
12.05.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 7
12.05.2022
Muutmiskanne
Ä 20044066 / 7 · Olek: Jõustunud
27.03.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
27.03.2018
Muutmiskanne
Ä 20044066 / 6 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20044066 / 5 · Olek: Jõustunud
12.08.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 4
12.08.2015
Muutmiskanne
Ä 20044066 / 4 · Olek: Jõustunud
21.08.2012
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 3
21.08.2012
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 20044066 / 3 · Olek: Jõustunud
05.12.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 2
05.12.2011
Muutmiskanne
Ä 20044066 / 2 · Olek: Jõustunud
02.12.2011
Muutmiskanne
Ä 20044066 / M1 · Olek: Jõustunud
23.03.2009
Esmakanne
Kanne nr 1
23.03.2009
Esmakanne
Ä 44066 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Ingrid LuikJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte