Üldandmed
Äriregister · 1 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 24.04.2009Äriregister
- Aadress
- Tartu mnt 36, Pajusti alevik, Vinni vald, 46603 Lääne-Viru maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.kmhhaldus.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 5097401Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 74991 — Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101499604MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2556,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 1 h tagasiOsanikud
Äriregister · 1 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 1 h tagasiTehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 11 h tagasi kmhhaldus.ee2 tehnoloogiat tuvastatud
Veebiserver
Apache
Muu
Open Graph
Aruanded (7)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 43 959 € | −3767 € | 11 415 € | €15k | 2 | 04.03.2026 |
| 2024 | 41 806 € | 633 € | 15 182 € | €18k | 2 | 09.05.2025 |
| 2023 | 39 249 € | −3201 € | 14 548 € | €17k | 2 | 23.02.2024 |
| 2022 | 40 107 € | 4402 € | 17 749 € | €20k | 2 | 22.02.2023 |
| 2021 | 37 733 € | 3308 € | 13 347 € | €16k | 2 | 02.06.2022 |
| 2020 | 35 416 € | −10 025 € | 10 039 € | €12k | 2 | 03.05.2021 |
| 2019 | 31 519 € | −1403 € | 20 064 € | €22k | 2 | 01.07.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 10 256 € | 3919 € | 2240 € | 2 |
| 2025 | 43 572 € | 14 533 € | 8314 € | 2 |
| 2024 | 41 901 € | 11 693 € | 6033 € | 2 |
| 2023 | 38 880 € | 10 993 € | 6496 € | 2 |
| 2022 | 40 794 € | 11 956 € | 6337 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €10k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €4k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €2k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | €11k | €12k | €11k | €10k |
| Riigimaksud 2025 | €3k | €3k | €4k | €4k |
| Tööjõumaksud 2025 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2024 | €10k | €11k | €11k | €10k |
| Riigimaksud 2024 | €2k | €3k | €3k | €3k |
| Tööjõumaksud 2024 | €2k | €2k | €1k | €2k |
| Töötajaid 2024 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2023 | €10k | €10k | €9k | €10k |
| Riigimaksud 2023 | €3k | €3k | €2k | €3k |
| Tööjõumaksud 2023 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2023 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2022 | €10k | €10k | €10k | €11k |
| Riigimaksud 2022 | €3k | €3k | €3k | €3k |
| Tööjõumaksud 2022 | €1k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2022 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Ajalugu (21)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10128635 / 10 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10128635 / 9 · Olek: Jõustunud
01.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
Näita ülejäänud 16 sündmust
01.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10128635 / 8 · Olek: Jõustunud
03.11.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 4
03.11.2015
Muutmiskanne
Ä 10128635 / 7 · Olek: Jõustunud
29.10.2015
Muutmiskanne
Ä 10128635 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
11.05.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 3
11.05.2011
Muutmiskanne
Ä 10128635 / 6 · Olek: Jõustunud
15.06.2009
Muutmiskanne
Kanne nr 2
15.06.2009
Muutmiskanne
Ä 128635 / 5 · Olek: Jõustunud
04.06.2009
Esimene, deklaratiivne ümberkujundamiskanne
Kanne nr 2
04.06.2009
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus
Kanne nr 3
04.06.2009
Teine, konstitutiivne ümberkujundamiskanne
Kanne nr 1
04.06.2009
Teine, konstitutiivne ümberkujundamiskanne
Ä 128635 / 3 · Olek: Jõustunud
04.06.2009
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus
Ä 128635 / 4 · Olek: Jõustunud
04.06.2009
Esimene, deklaratiivne ümberkujundamiskanne
Ä 128635 / 2 · Olek: Jõustunud
24.04.2009
Esmakanne
Kanne nr 1
24.04.2009
Esmakanne
Ä 128635 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Margus NisumaaJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet