Üldandmed
Äriregister · 21 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 07.05.2009Äriregister
- Aadress
- Põllumäe tn 7-1ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5057454Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 71129 — Muud insener-tehnilised tegevusaladÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101297657MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 21 h tagasiAsutajad
Äriregister · 21 h tagasiOsanikud
Äriregister · 21 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 21 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 115 379 € | 32 711 € | 181 130 € | €200k | 1 | 30.06.2025 |
| 2023 | 92 892 € | 7432 € | 188 920 € | €200k | 1 | 30.06.2024 |
| 2022 | 60 870 € | 1514 € | 201 439 € | €202k | 0 | 03.07.2023 |
| 2021 | 74 636 € | 1656 € | 199 925 € | €200k | 0 | 30.06.2022 |
| 2020 | 46 592 € | 16 603 € | 198 269 € | €204k | 1 | 30.06.2021 |
| 2019 | 67 846 € | 16 700 € | 181 665 € | €193k | 1 | 27.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 12 350 € | 10 334 € | 4152 € | 1 |
| 2025 | 137 379 € | 46 660 € | 17 752 € | 1 |
| 2024 | 122 072 € | 45 743 € | 17 258 € | 1 |
| 2023 | 89 794 € | 25 563 € | 11 545 € | 1 |
| 2022 | 57 538 € | 1816 € | 0 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €12k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €10k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €4k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €35k | €39k | €27k | €36k |
| Riigimaksud 2025 | €14k | €11k | €9k | €12k |
| Tööjõumaksud 2025 | €4k | €4k | €4k | €4k |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €34k | €24k | €33k | €30k |
| Riigimaksud 2024 | €13k | €8k | €10k | €15k |
| Tööjõumaksud 2024 | €4k | €4k | €4k | €5k |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €34k | €18k | €19k | €19k |
| Riigimaksud 2023 | €3k | €8k | €7k | €7k |
| Tööjõumaksud 2023 | 0 € | €3k | €4k | €4k |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | €1k | €28k | €10k | €18k |
| Riigimaksud 2022 | — | €1k | 155 € | 512 € |
| Tööjõumaksud 2022 | — | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Ajalugu (17)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10129072 / 8 · Olek: Jõustunud
12.08.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 7
12.08.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10129072 / 7 · Olek: Jõustunud
23.04.2018
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10129072 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Näita ülejäänud 12 sündmust
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10129072 / 6 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
01.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10129072 / 5 · Olek: Jõustunud
01.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
15.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10129072 / 4 · Olek: Jõustunud
15.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 4
20.06.2011
Muutmiskanne
Ä 10129072 / 3 · Olek: Jõustunud
20.06.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 3
13.05.2009
Muutmiskanne
Ä 129072 / 2 · Olek: Jõustunud
13.05.2009
Muutmiskanne
Kanne nr 2
07.05.2009
Esmakanne
Ä 129072 · Olek: Jõustunud
07.05.2009
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Raul VarrakJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte