Üldandmed
Äriregister · 16 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 27.05.2009Äriregister
- Aadress
- Papiniidu tn 5a/1ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 47789 — Mujal liigitamata kaupade jaemüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101299833MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 16 h tagasiAsutajad
Äriregister · 16 h tagasiOsanikud
Äriregister · 16 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 16 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 402 987 € | 30 509 € | 176 473 € | €325k | 8 | 28.06.2025 |
| 2023 | 381 998 € | 29 341 € | 145 964 € | €315k | 9 | 17.06.2024 |
| 2022 | 337 110 € | 15 897 € | 116 617 € | €290k | 8 | 01.06.2023 |
| 2021 | 249 591 € | 19 313 € | 103 720 € | €211k | 10 | 22.06.2022 |
| 2020 | 389 839 € | 8115 € | 84 408 € | €199k | 10 | 28.06.2021 |
| 2019 | 169 245 € | 14 604 € | 76 293 € | €192k | 8 | 29.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 115 811 € | 26 419 € | 10 951 € | 14 |
| 2025 | 476 212 € | 97 649 € | 49 644 € | 12 |
| 2024 | 402 520 € | 100 045 € | 50 940 € | 11 |
| 2023 | 414 257 € | 78 470 € | 43 469 € | 15 |
| 2022 | 333 101 € | 66 543 € | 41 728 € | 10 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €116k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €26k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €11k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 14 | — | — | — |
| Käive 2025 | €96k | €116k | €130k | €134k |
| Riigimaksud 2025 | €21k | €24k | €23k | €29k |
| Tööjõumaksud 2025 | €11k | €12k | €15k | €12k |
| Töötajaid 2025 | 11 | 12 | 12 | 12 |
| Käive 2024 | €82k | €100k | €110k | €110k |
| Riigimaksud 2024 | €19k | €24k | €31k | €25k |
| Tööjõumaksud 2024 | €13k | €10k | €16k | €12k |
| Töötajaid 2024 | 13 | 13 | 12 | 11 |
| Käive 2023 | €89k | €104k | €116k | €106k |
| Riigimaksud 2023 | €15k | €18k | €20k | €25k |
| Tööjõumaksud 2023 | €8k | €10k | €11k | €15k |
| Töötajaid 2023 | 13 | 15 | 16 | 15 |
| Käive 2022 | €66k | €90k | €100k | €78k |
| Riigimaksud 2022 | €15k | €19k | €19k | €14k |
| Tööjõumaksud 2022 | €10k | €12k | €11k | €9k |
| Töötajaid 2022 | 12 | 10 | 9 | 10 |
Riigihanked (1 · €72k)
Riigihangete register · 12 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 01.09.2020 | Pärnu kontserdimaja koristus- ja puhastusteenuse hange perioodiks 1 september 2020 kuni 31 august 2022 | Sihtasutus Eesti Kontsert | 71 616 € |
Ajalugu (21)
Äriregister kanded04.02.2026
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 10
04.02.2026
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 30038366 / 10 · Olek: Jõustunud
04.10.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
04.10.2023
Muutmiskanne
Ä 30038366 / 9 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
Näita ülejäänud 16 sündmust
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 30038366 / 8 · Olek: Jõustunud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 30038366 / 7 · Olek: Jõustunud
06.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
06.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30038366 / 6 · Olek: Jõustunud
04.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
04.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30038366 / 5 · Olek: Jõustunud
20.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 4
20.09.2016
Muutmiskanne
Ä 30038366 / 4 · Olek: Jõustunud
16.06.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 3
16.06.2014
Muutmiskanne
Ä 30038366 / 3 · Olek: Jõustunud
27.01.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 2
27.01.2012
Muutmiskanne
Ä 30038366 / 2 · Olek: Jõustunud
09.01.2012
Muutmiskanne
Ä 30038366 / M1 · Olek: Jõustunud
27.05.2009
Esmakanne
Kanne nr 1
27.05.2009
Esmakanne
Ä 38366 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Svetlana ArroJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte