Üldandmed
Äriregister · 13 h tagasi- Õiguslik vorm
- Kohaliku omavalitsuse asutus
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 02.01.2018Äriregister
- Aadress
- Jaama tn 1, Lihula linn, Lääneranna vald, 90302 Pärnu maakondADS / Äriregister
- Telefon
- +372 4724630Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 84114 — Valla- ja linnavalitsuste tegevusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102643718MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 13 h tagasiTS
Sünniaeg 1975 · 51 a · asutuse esindusõiguslik isik alates 10.12.2025
Asutuse esindusõiguslik isik
Tütarettevõtted
Äriregister osanikud · 13 h tagasiLääneranna Vallavalitsus on osanik või juhtorganis veel 4 ettevõttes.
Kõrgemalseisev asutus
Äriregister · 13 h tagasiLääneranna Vallavalitsus on kõrgemalseisev asutus 8 ettevõttele.
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€100k€50k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 3344 € | 484 195 € | 532 586 € | 89 |
| 2025 | 15 628 € | 1 980 684 € | 2 149 492 € | 91 |
| 2024 | 72 713 € | 1 906 774 € | 2 050 428 € | 92 |
| 2023I-IV kv | 4645 € | 1 831 611 € | 1 964 512 € | 116 |
| 2022 | — | 1 632 010 € | 1 747 728 € | 91 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €3k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €484k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €533k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 89 | — | — | — |
| Käive 2025 | €4k | €4k | €3k | €4k |
| Riigimaksud 2025 | €482k | €497k | €495k | €507k |
| Tööjõumaksud 2025 | €524k | €538k | €538k | €550k |
| Töötajaid 2025 | 86 | 89 | 91 | 91 |
| Käive 2024 | €61k | €4k | €3k | €4k |
| Riigimaksud 2024 | €487k | €464k | €485k | €471k |
| Tööjõumaksud 2024 | €514k | €503k | €521k | €512k |
| Töötajaid 2024 | 115 | 87 | 91 | 92 |
| Käive 2023 | — | — | — | €5k |
| Riigimaksud 2023 | €438k | €479k | €491k | €424k |
| Tööjõumaksud 2023 | €468k | €511k | €522k | €463k |
| Töötajaid 2023 | 83 | 78 | 105 | 116 |
| Käive 2022 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2022 | €423k | €409k | €403k | €397k |
| Tööjõumaksud 2022 | €454k | €438k | €431k | €425k |
| Töötajaid 2022 | 140 | 86 | 86 | 91 |
Toetused (12 · €3.0m)
EIS + PRIA + Kohesio + TöötukassaKohesioÜhtekuuluvuspoliitika fond (ERDF)European Regional Development Fund2025
35 184 €
KohesioÜhtekuuluvuspoliitika fond (ERDF)European Regional Development Fund2021
23 512 €
KohesioÜhtekuuluvuspoliitika fond (ERDF)European Regional Development Fund2021
3687 €
KohesioÜhtekuuluvuspoliitika fond (ERDF)European Regional Development Fund2020
7375 €
KohesioÜhtekuuluvuspoliitika fond (ERDF)European Regional Development Fund2019
30 165 €
KohesioÜhtekuuluvuspoliitika fond (ESF)European Social Fund2019
18 360 €
Näita ülejäänud (6)
KohesioÜhtekuuluvuspoliitika fond (ERDF)European Regional Development Fund2017
881 391 €
KohesioÜhtekuuluvuspoliitika fond (ERDF)European Regional Development Fund2017
736 281 €
KohesioÜhtekuuluvuspoliitika fond (CF)Cohesion Fund2017
443 406 €
KohesioÜhtekuuluvuspoliitika fond (CF)Cohesion Fund2017
132 955 €
KohesioÜhtekuuluvuspoliitika fond (CF)Cohesion Fund2017
49 499 €
KohesioÜhtekuuluvuspoliitika fond (ERDF)European Regional Development Fund2015
641 300 €
Ajalugu (14)
Äriregister kanded10.12.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 7
10.12.2025
Muutmiskanne
G 50074070 / 7 · Olek: Jõustunud
28.10.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 6
28.10.2022
Muutmiskanne
G 50074070 / 6 · Olek: Jõustunud
13.12.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 5
Näita ülejäänud 9 sündmust
13.12.2021
Muutmiskanne
G 50074070 / 5 · Olek: Jõustunud
27.04.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 4
27.04.2021
Muutmiskanne
G 50074070 / 4 · Olek: Jõustunud
16.12.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 3
16.12.2020
Muutmiskanne
G 50074070 / 3 · Olek: Jõustunud
19.10.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 2
19.10.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
G 50074070 / 2 · Olek: Jõustunud
02.01.2018
Asutuste ühinemiskanne (asutatava asutuse registrikaardile)
Kanne nr 1
02.01.2018
Asutuste ühinemiskanne (asutatava asutuse registrikaardile)
G 50074070 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 6 ettevõttes.
Tarvi SitsAsutuse esindusõiguslik isik · 6 muud ettevõtet