Üldandmed
Äriregister · 3 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 28.05.2009Äriregister
- Aadress
- Taime tn 11-2, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn, 10317 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 56216274Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 59111 — Kinofilmide ja videote tootmineÄriregister · MTA
Juhtorgan
Äriregister · 3 h tagasiOsanikud
Äriregister · 3 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 3 h tagasiAruanded (5)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2023
0 €viimane
€50k€25k−1 €
201920212023
Puhaskasum · 2019–2023
0 €viimane
€20k€10k−1 €
201920212023
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 0 € | 0 € | 62 479 € | €67k | 0 | 04.12.2024 |
| 2022 | 0 € | 0 € | 62 479 € | €67k | 0 | 01.01.2024 |
| 2021 | 0 € | 0 € | 62 479 € | €67k | 0 | 01.01.2024 |
| 2020 | 0 € | 0 € | 62 479 € | €67k | 0 | 01.01.2024 |
| 2019 | 24 604 € | 12 827 € | 62 479 € | €67k | 1 | 26.03.2021 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | 2689 € | 2843 € | — |
| 2023 | — | 216 € | 229 € | — |
| 2022 | — | 1247 € | 1314 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2024 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2024 | 682 € | 753 € | 752 € | 502 € |
| Tööjõumaksud 2024 | 723 € | 795 € | 795 € | 530 € |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2023 | — | — | — | 216 € |
| Tööjõumaksud 2023 | — | — | — | 229 € |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2022 | 622 € | 624 € | 1 € | — |
| Tööjõumaksud 2022 | 657 € | 657 € | 0 € | — |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Ajalugu (26)
Äriregister kanded08.02.2026
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10129819 / M8 · Olek: Jõustunud
01.09.2024
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10129819 / M7 · Olek: Puudused kõrvaldatud
08.07.2024
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10129819 / M6 · Olek: Puudused kõrvaldatud
28.09.2023
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10129819 / M5 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10129819 / 9 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 21 sündmust
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
23.02.2021
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10129819 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
24.09.2018
Kustutamishoiatuse avaldamine Ametlikes Teadaannetes
Ä 10129819 / M3 · Olek: Jõustunud
16.03.2018
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10129819 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10129819 / 8 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
01.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10129819 / 7 · Olek: Jõustunud
01.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
12.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10129819 / 6 · Olek: Jõustunud
12.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 3
16.02.2016
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10129819 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
14.09.2009
Muutmiskanne
Ä 129819 / 5 · Olek: Jõustunud
14.09.2009
Muutmiskanne
Kanne nr 2
06.07.2009
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus
Ä 129819 / 4 · Olek: Jõustunud
06.07.2009
Teine, konstitutiivne ümberkujundamiskanne
Ä 129819 / 3 · Olek: Jõustunud
06.07.2009
Esimene, deklaratiivne ümberkujundamiskanne
Ä 129819 / 2 · Olek: Jõustunud
06.07.2009
Teine, konstitutiivne ümberkujundamiskanne
Kanne nr 1
06.07.2009
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus
Kanne nr 3
06.07.2009
Esimene, deklaratiivne ümberkujundamiskanne
Kanne nr 2
28.05.2009
Esmakanne
Ä 129819 · Olek: Jõustunud
28.05.2009
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Ivar HeinpaluJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte