Üldandmed
Äriregister · 6 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 28.05.2009Äriregister
- Aadress
- Räpina mnt 1aADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5032062Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 85531 — SõiduõpeÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101346799MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 6 h tagasiOsanikud
Äriregister · 6 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 6 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 6 h tagasiTugev Partner OÜ on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 754 341 € | 18 431 € | 497 984 € | €550k | 4 | 04.06.2025 |
| 2023 | 638 806 € | 76 123 € | 631 419 € | €762k | 4 | 26.06.2024 |
| 2022 | 691 772 € | 199 187 € | 635 296 € | €764k | 4 | 29.06.2023 |
| 2021 | 542 351 € | 115 722 € | 436 109 € | €618k | 6 | 30.06.2022 |
| 2020 | 479 644 € | 143 120 € | 320 387 € | €520k | 6 | 25.06.2021 |
| 2019 | 404 194 € | −17 192 € | 177 267 € | €458k | 7 | 29.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 360 391 € | 101 880 € | 34 363 € | 20 |
| 2025 | 895 167 € | 250 239 € | 131 226 € | 21 |
| 2024 | 875 171 € | 294 406 € | 127 452 € | 19 |
| 2023 | 563 172 € | 153 529 € | 95 082 € | 19 |
| 2022 | 730 173 € | 166 054 € | 77 181 € | 21 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €360k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €102k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €34k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 20 | — | — | — |
| Käive 2025 | €409k | €183k | €192k | €112k |
| Riigimaksud 2025 | €102k | €43k | €59k | €47k |
| Tööjõumaksud 2025 | €33k | €26k | €29k | €43k |
| Töötajaid 2025 | 19 | 21 | 21 | 21 |
| Käive 2024 | €277k | €272k | €242k | €85k |
| Riigimaksud 2024 | €82k | €71k | €68k | €72k |
| Tööjõumaksud 2024 | €29k | €33k | €28k | €37k |
| Töötajaid 2024 | 17 | 18 | 20 | 19 |
| Käive 2023 | €188k | €134k | €139k | €102k |
| Riigimaksud 2023 | €45k | €32k | €41k | €35k |
| Tööjõumaksud 2023 | €20k | €20k | €24k | €30k |
| Töötajaid 2023 | 17 | 16 | 19 | 19 |
| Käive 2022 | €256k | €151k | €95k | €228k |
| Riigimaksud 2022 | €57k | €35k | €22k | €52k |
| Tööjõumaksud 2022 | €20k | €18k | €17k | €22k |
| Töötajaid 2022 | 17 | 16 | 21 | 21 |
Tegevusload (9)
Majandustegevuse register · 5 h tagasiÜhenduse tegevusloa tõestatud koopia (sõitjatevedu)
TegevuslubaYTSK040701alates 13.03.2024 – 09.07.2032
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK068235alates 08.09.2022 – 25.10.2027
Ühenduse tegevusloa tõestatud koopia (sõitjatevedu)
TegevuslubaYTSK038984alates 10.07.2022 – 09.07.2032
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK047421alates 22.01.2018 – 25.10.2027
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK046234alates 07.11.2017 – 25.10.2027
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK046235alates 07.11.2017 – 25.10.2027
Riigihanked (10 · €4.0m)
Riigihangete register · 5 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 21.08.2023 | Mootorsõidukijuhtide koolitused erinevates kategooriates ajateenijatele | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus | 2 142 167 € |
| 09.02.2023 | Mootorsõidukijuhtide koolitused | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus | 163 656 € |
| 09.01.2023 | Mootorsõidukijuhtide koolitused | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus | 3834 € |
| 13.05.2022 | Mootorsõidukijuhtide koolitused | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus | 3390 € |
| 04.08.2022 | Mootorsõidukijuhtide koolitused erinevates kategooriates | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus | 815 434 € |
Näita ülejäänud (5)
| 25.03.2022 | 2022. a vajaduste katteks korduv seotud hange | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus | 8560 € |
| 21.01.2022 | Mootorsõidukijuhtide koolitused erinevates kategooriates | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus | 88 932 € |
| 19.01.2022 | Mootorsõidukijuhtide koolitused erinevates kategooriates | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus | 131 960 € |
| 20.07.2021 | Mootorsõidukijuhi koolitused-ajateenijad | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus | 660 110 € |
| 07.06.2021 | Mootorsõidukijuhtide koolitused erinevates kategooriates | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus | 10 566 € |
Ajalugu (22)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 5
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20046067 / 5 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20046067 / 4 · Olek: Jõustunud
04.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
Näita ülejäänud 17 sündmust
04.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20046067 / 3 · Olek: Jõustunud
20.12.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 2
20.12.2011
Muutmiskanne
Ä 20046067 / 2 · Olek: Jõustunud
19.08.2009
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Kanne nr 3
19.08.2009
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Ä 129838 / 6 · Olek: Jõustunud
18.08.2009
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Kanne nr 1
18.08.2009
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Ä 46067 · Olek: Jõustunud
11.08.2009
Märkus
Kanne nr 2
11.08.2009
Märkus
Ä 129838 / 5 · Olek: Jõustunud
02.07.2009
Teine, konstitutiivne ümberkujundamiskanne
Kanne nr 1
02.07.2009
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus
Kanne nr 3
02.07.2009
Esimene, deklaratiivne ümberkujundamiskanne
Kanne nr 2
02.07.2009
Esimene, deklaratiivne ümberkujundamiskanne
Ä 129838 / 2 · Olek: Jõustunud
02.07.2009
Teine, konstitutiivne ümberkujundamiskanne
Ä 129838 / 3 · Olek: Jõustunud
02.07.2009
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus
Ä 129838 / 4 · Olek: Jõustunud
28.05.2009
Esmakanne
Kanne nr 1
28.05.2009
Esmakanne
Ä 129838 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Raul KellJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet