Overview
e-Business Register · 6 h ago- Legal form
- Private limited company
- Date of first registration
- 28.05.2009e-Business Register
- Address
- Räpina mnt 1a, Võru linn, 65606 Võru maakondADS · e-Business Register
- E-mail address
- [email protected]e-Business Register
- Telephone
- +372 5032062e-Business Register
- Principal activity
- EMTAK 85531 — Driving school activitiese-Business Register · ETCB
- VAT number
- EE101346799ETCB · VAT-registered
- Share capital
- 2684,00 €e-Business Register
Officers
e-Business Register · 6 h agoShareholders
e-Business Register · 6 h agoBeneficial owners
e-Business Register · 6 h agoSubsidiaries
e-Business Register · shareholders · 6 h agoTugev Partner OÜ is a shareholder or officer in 1 more company.
Annual reports (6)
e-Business Register · annual reports · 2 päeva tagasiRevenue · 2019–2024
€754k
20192024
Profit · 2019–2024
€18k
20192024
| Year | Revenue | Profit | Equity | Assets | Employees | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 754 341 € | 18 431 € | 497 984 € | €550k | 4 | 04.06.2025 |
| 2023 | 638 806 € | 76 123 € | 631 419 € | €762k | 4 | 26.06.2024 |
| 2022 | 691 772 € | 199 187 € | 635 296 € | €764k | 4 | 29.06.2023 |
| 2021 | 542 351 € | 115 722 € | 436 109 € | €618k | 6 | 30.06.2022 |
| 2020 | 479 644 € | 143 120 € | 320 387 € | €520k | 6 | 25.06.2021 |
| 2019 | 404 194 € | −17 192 € | 177 267 € | €458k | 7 | 29.06.2020 |
Original files (PDF, XBRL) — in the e-Business Register.View reports on e-Business Register
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of20222023202420252026
| Year | Revenue (a) | State taxes | Taxes on workforce | Employees (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I Q | 360 391 € | 101 880 € | 34 363 € | 20 |
| 2025 | 895 167 € | 250 239 € | 131 226 € | 21 |
| 2024 | 875 171 € | 294 406 € | 127 452 € | 19 |
| 2023 | 563 172 € | 153 529 € | 95 082 € | 19 |
| 2022 | 730 173 € | 166 054 € | 77 181 € | 21 |
Quarterly breakdown
| Year | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Revenue 2026 | €360k | — | — | — |
| State taxes 2026 | €102k | — | — | — |
| Taxes on workforce 2026 | €34k | — | — | — |
| Employees 2026 | 20 | — | — | — |
| Revenue 2025 | €409k | €183k | €192k | €112k |
| State taxes 2025 | €102k | €43k | €59k | €47k |
| Taxes on workforce 2025 | €33k | €26k | €29k | €43k |
| Employees 2025 | 19 | 21 | 21 | 21 |
| Revenue 2024 | €277k | €272k | €242k | €85k |
| State taxes 2024 | €82k | €71k | €68k | €72k |
| Taxes on workforce 2024 | €29k | €33k | €28k | €37k |
| Employees 2024 | 17 | 18 | 20 | 19 |
| Revenue 2023 | €188k | €134k | €139k | €102k |
| State taxes 2023 | €45k | €32k | €41k | €35k |
| Taxes on workforce 2023 | €20k | €20k | €24k | €30k |
| Employees 2023 | 17 | 16 | 19 | 19 |
| Revenue 2022 | €256k | €151k | €95k | €228k |
| State taxes 2022 | €57k | €35k | €22k | €52k |
| Taxes on workforce 2022 | €20k | €18k | €17k | €22k |
| Employees 2022 | 17 | 16 | 21 | 21 |
Licences (9)
Majandustegevuse register · 17 h tagasiÜhenduse tegevusloa tõestatud koopia (sõitjatevedu)
TegevuslubaYTSK040701from 13.03.2024 – 09.07.2032
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK068235from 08.09.2022 – 25.10.2027
Ühenduse tegevusloa tõestatud koopia (sõitjatevedu)
TegevuslubaYTSK038984from 10.07.2022 – 09.07.2032
Show remaining active (4)
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK047421from 22.01.2018 – 25.10.2027
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK046234from 07.11.2017 – 25.10.2027
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK046235from 07.11.2017 – 25.10.2027
Public procurements (10 · €4.0m)
Procurement Register · 4 h tagasi| Date | Procurement | Buyer | Amount |
|---|---|---|---|
| 21.08.2023 | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus | 2 142 167 € | |
| 09.02.2023 | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus | 163 656 € | |
| 09.01.2023 | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus | 3834 € | |
| 13.05.2022 | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus | 3390 € | |
| 04.08.2022 | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus | 815 434 € |
Show remaining (5)
| 25.03.2022 | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus | 8560 € | |
| 21.01.2022 | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus | 88 932 € | |
| 19.01.2022 | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus | 131 960 € | |
| 20.07.2021 | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus | 660 110 € | |
| 07.06.2021 | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus | 10 566 € |
History (22)
e-Business Register · entries02.09.2023
Amending entry
Entry no. 5
02.09.2023
Amending entry
Ä 20046067 / 5 · Status: In force
18.01.2018
Amending entry
Entry no. 4
18.01.2018
Amending entry
Ä 20046067 / 4 · Status: In force
04.12.2017
Amending entry
Entry no. 3
Show 17 more events
04.12.2017
Amending entry
Ä 20046067 / 3 · Status: In force
20.12.2011
Amending entry
Entry no. 2
20.12.2011
Amending entry
Ä 20046067 / 2 · Status: In force
19.08.2009
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Entry no. 3
19.08.2009
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Ä 129838 / 6 · Status: In force
18.08.2009
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Entry no. 1
18.08.2009
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Ä 46067 · Status: In force
11.08.2009
Märkus
Entry no. 2
11.08.2009
Märkus
Ä 129838 / 5 · Status: In force
02.07.2009
Teine, konstitutiivne ümberkujundamiskanne
Entry no. 1
02.07.2009
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus
Entry no. 3
02.07.2009
Esimene, deklaratiivne ümberkujundamiskanne
Entry no. 2
02.07.2009
Esimene, deklaratiivne ümberkujundamiskanne
Ä 129838 / 2 · Status: In force
02.07.2009
Teine, konstitutiivne ümberkujundamiskanne
Ä 129838 / 3 · Status: In force
02.07.2009
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus
Ä 129838 / 4 · Status: In force
28.05.2009
First entry
Entry no. 1
28.05.2009
First entry
Ä 129838 · Status: In force
Connected companies
Via the same personPersons connected to this company also hold roles in 3 other companies.
Raul KellBoard member, Shareholder 100%, Ultimate beneficial owner · 3 other companies