Üldandmed
Äriregister · 13 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 27.07.2009Äriregister
- Aadress
- Türi tn 10c, Kesklinna linnaosa, Tallinn, 11313 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefonid
- +372 5062656 · +372 6501458Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 14221 — Alusrõivaste tootmineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101318882MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 200 000,00 ۀriregister
- LEI
- 89450064MYBXXERVKF40 · lapsed · väljastatud 27.09.2018 · uuendamine hilinenud 2422 pGLEIF
Juhtorgan (2)
Äriregister · 13 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 13 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 13 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 13 h tagasiMuud isikud (2)
Äriregister · 13 h tagasiIA
I.S. AUDIITORTEENUSTE OSAÜHINGJURIIDILINE
Juriidiline isik · 10375416 · audiitor alates 03.09.2021
Audiitor
NC
Nasdaq CSD SEVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · osanikuraamatu pidaja alates 23.02.2024
Osanikuraamatu pidaja
Tütarettevõtted
Äriregister osanikud · 13 h tagasiMA Fashion Holding OÜ on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 3 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€5.0mviimane
€10.0m€5.0m0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€21kviimane
€1.0m€250k€-500k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 5 026 111 € | 21 492 € | 7 380 169 € | €7.7m | 28 | 27.06.2025 |
| 2023AUD | 4 731 484 € | 738 554 € | 7 358 677 € | €7.8m | 26 | 05.07.2024 |
| 2022AUD | 4 717 060 € | 87 810 € | 6 620 123 € | €7.6m | 26 | 14.10.2023 |
| 2021AUD | 6 965 040 € | 815 763 € | 6 532 313 € | €8.3m | 19 | 01.09.2022 |
| 2020AUD | 6 108 486 € | −225 868 € | 5 716 550 € | €7.6m | 21 | 03.09.2021 |
| 2019AUD | 8 039 402 € | 458 412 € | 5 942 418 € | €8.1m | 31 | 10.07.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€5.0m€2.5m0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 1 201 700 € | 98 189 € | 74 944 € | 29 |
| 2025 | 3 833 092 € | 213 747 € | 279 365 € | 29 |
| 2024 | 5 076 990 € | 269 122 € | 227 847 € | 26 |
| 2023 | 4 791 833 € | 264 694 € | 201 645 € | 24 |
| 2022 | 3 686 669 € | 202 439 € | 172 254 € | 24 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €1.2m | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €98k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €75k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 29 | — | — | — |
| Käive 2025 | €626k | €1.6m | €830k | €736k |
| Riigimaksud 2025 | 0 € | €69k | €69k | €76k |
| Tööjõumaksud 2025 | €67k | €70k | €73k | €70k |
| Töötajaid 2025 | 25 | 25 | 25 | 29 |
| Käive 2024 | €1.0m | €2.1m | €767k | €1.2m |
| Riigimaksud 2024 | €62k | €78k | €54k | €75k |
| Tööjõumaksud 2024 | €53k | €57k | €58k | €60k |
| Töötajaid 2024 | 24 | 25 | 26 | 26 |
| Käive 2023 | €812k | €2.1m | €819k | €1.1m |
| Riigimaksud 2023 | €66k | €61k | €89k | €48k |
| Tööjõumaksud 2023 | €47k | €51k | €52k | €52k |
| Töötajaid 2023 | 24 | 24 | 24 | 24 |
| Käive 2022 | €818k | €1.1m | €484k | €1.3m |
| Riigimaksud 2022 | €41k | €60k | €43k | €58k |
| Tööjõumaksud 2022 | €44k | €44k | €40k | €44k |
| Töötajaid 2022 | 24 | 22 | 25 | 24 |
Toetused (1 · €50k)
EIS + PRIA + Kohesio + TöötukassaEISLoomemajanduse valdkondades tegutsevate ettevõtete ekspordivõime arendamineEuroopa Regionaalarengu fond (ERDF)2017
50 000 €
Ajalugu (22)
Äriregister kanded23.02.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 8
23.02.2024
Muutmiskanne
Ä 10132083 / 9 · Olek: Jõustunud
28.09.2023
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10132083 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10132083 / 8 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 17 sündmust
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10132083 / 7 · Olek: Jõustunud
01.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
01.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10132083 / 6 · Olek: Jõustunud
12.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 4
12.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10132083 / 5 · Olek: Jõustunud
28.03.2013
Kommertspandi kustutamiskanne
Kanne nr 2
28.03.2013
Kommertspandi kustutamiskanne
K 10132083 / 4 · Olek: Jõustunud
25.03.2013
Kommertspandi kustutamiskanne
K 10132083 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
08.02.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 3
08.02.2012
Muutmiskanne
Ä 10132083 / 3 · Olek: Jõustunud
06.02.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 2
06.02.2012
Muutmiskanne
Ä 10132083 / 2 · Olek: Jõustunud
25.02.2011
Kommertspandi avamiskanne
Kanne nr 1
25.02.2011
Kommertspandi avamiskanne
K 10153288 · Olek: Jõustunud
27.07.2009
Esmakanne
Kanne nr 1
27.07.2009
Esmakanne
Ä 132083 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 20 ettevõttes.
Mart SillaotsJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 13 muud ettevõtet
aktsiaselts MEDISOFT
Nõukogu liige
Denier OÜ
Tegelik kasusaaja
Fleur Lingerie OÜ
Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
Groma Haldus OÜ
Tegelik kasusaaja
HAAPSALU ARENDUS OÜ
Asutaja
Influx Associate OÜ
Osanik 100%Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
Kaveks Holding OÜ
Osanik 33%Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
Kaveks Invest Osaühing
Tegelik kasusaaja
MA Fashion Retail OÜ
Osanik 50%AsutajaTegelik kasusaajaJuhatuse liige
MA Kinnisvara Arenduse OÜ
Osanik 35%AsutajaTegelik kasusaaja
Osaühing MA-FASHION GRUPP
Osanik 50%Juhatuse liigeAsutajaTegelik kasusaaja
Renova Kinnisvara OÜ
Tegelik kasusaaja
Thetis OÜ
Osanik 100%Tegelik kasusaaja
Andrei LagunovJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 7 muud ettevõtet
Denier OÜ
Tegelik kasusaaja
Kaveks Holding OÜ
Osanik 33%Tegelik kasusaaja
Kaveks Invest Osaühing
Tegelik kasusaaja
MA Fashion Retail OÜ
Osanik 50%AsutajaTegelik kasusaajaJuhatuse liige
MA Kinnisvara Arenduse OÜ
Osanik 35%AsutajaTegelik kasusaaja
Osaühing MA-FASHION GRUPP
Osanik 50%AsutajaTegelik kasusaaja
Renova Kinnisvara OÜ
Tegelik kasusaaja