Üldandmed
Äriregister · 17 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 02.09.2009Äriregister
- Aadress
- Vana-Narva mnt 14ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 56454343Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 46821 — Metallide ja metallimaakide hulgimüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101663715MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 17 h tagasiAsutajad
Äriregister · 17 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 17 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 17 h tagasiAruanded (7)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 988 079 € | 47 778 € | 703 441 € | €1.1m | 2 | 07.04.2026 |
| 2024 | 2 554 793 € | 34 707 € | 755 662 € | €999k | 2 | 29.03.2025 |
| 2023AUD | 2 897 572 € | 69 923 € | 802 676 € | €1.0m | 2 | 22.04.2024 |
| 2022AUD | 4 060 382 € | 228 804 € | 812 522 € | €1.0m | 2 | 28.06.2023 |
| 2021AUD | 4 454 003 € | 565 156 € | 700 060 € | €1.1m | 2 | 02.05.2022 |
| 2020 | 1 368 651 € | 39 890 € | 215 614 € | €376k | 3 | 16.04.2021 |
| 2019 | 1 597 159 € | 34 336 € | 186 123 € | €499k | 3 | 23.03.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 623 068 € | 18 449 € | 14 939 € | 2 |
| 2025 | 1 930 897 € | 74 205 € | 49 435 € | 2 |
| 2024 | 2 467 982 € | 57 791 € | 51 549 € | 2 |
| 2023 | 3 066 484 € | 20 543 € | 45 673 € | 2 |
| 2022 | 4 320 536 € | 48 893 € | 40 196 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €623k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €18k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €15k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | €562k | €400k | €479k | €489k |
| Riigimaksud 2025 | €23k | €21k | €16k | €14k |
| Tööjõumaksud 2025 | €15k | €11k | €11k | €11k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2024 | €594k | €680k | €522k | €672k |
| Riigimaksud 2024 | €13k | €15k | €12k | €18k |
| Tööjõumaksud 2024 | €15k | €12k | €13k | €13k |
| Töötajaid 2024 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2023 | €637k | €1.3m | €770k | €380k |
| Riigimaksud 2023 | €18k | 0 € | 0 € | €3k |
| Tööjõumaksud 2023 | €12k | €10k | €12k | €12k |
| Töötajaid 2023 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2022 | €1.0m | €1.8m | €630k | €897k |
| Riigimaksud 2022 | €15k | €16k | 906 € | €17k |
| Tööjõumaksud 2022 | €11k | €11k | €9k | €9k |
| Töötajaid 2022 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Ajalugu (22)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10133239 / 10 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 10
10.05.2018
Muutmiskanne
Ä 10133239 / 9 · Olek: Jõustunud
10.05.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 9
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10133239 / 8 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 17 sündmust
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
01.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10133239 / 7 · Olek: Jõustunud
01.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 7
27.02.2014
Muutmiskanne
Ä 10133239 / 6 · Olek: Jõustunud
27.02.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 6
18.02.2014
Muutmiskanne
Ä 10133239 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
29.01.2014
Muutmiskanne
Ä 10133239 / 5 · Olek: Jõustunud
29.01.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 5
06.09.2013
Muutmiskanne
Ä 10133239 / 4 · Olek: Jõustunud
06.09.2013
Muutmiskanne
Kanne nr 4
04.09.2013
Muutmiskanne
Ä 10133239 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
11.12.2011
Muutmiskanne
Ä 10133239 / 3 · Olek: Jõustunud
11.12.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 3
16.09.2010
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10133239 / 2 · Olek: Jõustunud
16.09.2010
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 2
02.09.2009
Esmakanne
Ä 133239 · Olek: Jõustunud
02.09.2009
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 13 ettevõttes.
Nikolai MandrõkoJuhatuse liige, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet
Aivar IllakJuhatuse liige, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 5 muud ettevõtet
Tiit PallingAsutaja · 5 muud ettevõtet