Üldandmed
Äriregister · 22 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 01.10.2009Äriregister
- Aadress
- Metsa-Tannili, Viluste küla, Räpina vald, 64225 Põlva maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5221659Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 01111 — Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101539205MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2556,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 22 h tagasiAsutajad
Äriregister · 22 h tagasiOsanikud
Äriregister · 22 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 22 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 4 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€1.4mviimane
€5.0m€2.5m0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€1kviimane
€1.0m€500k−1 €
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 1 393 303 € | 1433 € | 3 444 451 € | €3.6m | 4 | 30.06.2025 |
| 2023AUD | 1 231 778 € | 70 670 € | 3 443 018 € | €4.1m | 3 | 13.08.2024 |
| 2022AUD | 1 381 833 € | 110 769 € | 3 372 348 € | €3.7m | 4 | 06.10.2023 |
| 2021AUD | 2 021 511 € | 745 930 € | 3 261 579 € | €3.5m | 3 | 02.12.2022 |
| 2020AUD | 1 272 665 € | 244 956 € | 2 515 649 € | €2.9m | 3 | 16.12.2021 |
| 2019AUD | 936 352 € | 129 954 € | 2 270 693 € | €2.7m | 2 | 18.12.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€1.0m€500k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 139 776 € | 20 661 € | 10 644 € | 3 |
| 2025 | 772 616 € | 117 842 € | 58 243 € | 3 |
| 2024 | 1 508 674 € | 185 087 € | 70 902 € | 4 |
| 2023 | 1 153 849 € | 180 010 € | 63 833 € | 5 |
| 2022 | 1 572 884 € | 81 026 € | 48 710 € | 5 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €140k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €21k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €11k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 3 | — | — | — |
| Käive 2025 | €322k | €161k | €250k | €40k |
| Riigimaksud 2025 | €22k | €25k | €56k | €15k |
| Tööjõumaksud 2025 | €18k | €12k | €14k | €14k |
| Töötajaid 2025 | 4 | 3 | 3 | 3 |
| Käive 2024 | €734k | €579k | €126k | €70k |
| Riigimaksud 2024 | €49k | €80k | €30k | €26k |
| Tööjõumaksud 2024 | €19k | €16k | €17k | €19k |
| Töötajaid 2024 | 5 | 5 | 5 | 4 |
| Käive 2023 | €194k | €468k | €291k | €201k |
| Riigimaksud 2023 | €25k | €72k | €50k | €33k |
| Tööjõumaksud 2023 | €16k | €15k | €16k | €17k |
| Töötajaid 2023 | 5 | 6 | 5 | 5 |
| Käive 2022 | €321k | €448k | €333k | €471k |
| Riigimaksud 2022 | €12k | €17k | 0 € | €52k |
| Tööjõumaksud 2022 | €8k | €6k | €14k | €20k |
| Töötajaid 2022 | 3 | 6 | 5 | 5 |
Toetused (5 · €115k)
EIS + PRIA + Kohesio + TöötukassaPRIAEU/EAFRD2024
32 182 €
PRIAEU/EAFRD2024
3010 €
PRIAEU/EAFRD2024
3000 €
PRIAEU/EAFRD2023
52 429 €
PRIAEU/EAFRD2023
23 892 €
Ajalugu
viimased 2 aastat · MTA + ÄR + MTR + Riigihanked2025
- 30.06.2025Esitati 2024. aasta aruanneKäive 1 393 303 €
2024
- 13.08.2024Esitati 2023. aasta aruanneKäive 1 231 778 €
- 09.07.2024Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamataÄ 20046875 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Erki OidermaaJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet