Üldandmed
Äriregister · 19 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 19.10.2009Äriregister
- Aadress
- Uus tn 5-28ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 56471446Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 95311 — Mootorsõidukite remont ja hooldusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101346391MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (3)
Äriregister · 19 h tagasiOsanikud (3)
Äriregister · 19 h tagasiTegelikud kasusaajad (3)
Äriregister · 19 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 133 946 € | −1808 € | 40 868 € | €46k | 3 | 26.06.2025 |
| 2023 | 138 225 € | 1891 € | 42 676 € | €49k | 2 | 03.06.2024 |
| 2022 | 154 789 € | 1475 € | 40 785 € | €45k | 3 | 01.06.2023 |
| 2021 | 139 129 € | −1109 € | 39 310 € | €42k | 2 | 01.06.2022 |
| 2020 | 108 989 € | 4543 € | 40 419 € | €42k | 2 | 29.06.2021 |
| 2019 | 108 344 € | −1150 € | 35 876 € | €37k | 2 | 29.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 29 464 € | 7651 € | 4534 € | 1 |
| 2025 | 139 400 € | 31 759 € | 20 855 € | 1 |
| 2024 | 136 105 € | 22 213 € | 13 482 € | 1 |
| 2023 | 139 363 € | 20 573 € | 12 103 € | — |
| 2022 | 154 982 € | 26 627 € | 17 043 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €29k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €8k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €5k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €31k | €39k | €28k | €41k |
| Riigimaksud 2025 | €6k | €8k | €8k | €9k |
| Tööjõumaksud 2025 | €4k | €6k | €6k | €6k |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €27k | €38k | €29k | €42k |
| Riigimaksud 2024 | €3k | €8k | €6k | €5k |
| Tööjõumaksud 2024 | €2k | €5k | €4k | €2k |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | — | — |
| Käive 2023 | €38k | €33k | €26k | €42k |
| Riigimaksud 2023 | €7k | €5k | €5k | €4k |
| Tööjõumaksud 2023 | €4k | €3k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | €31k | €44k | €36k | €44k |
| Riigimaksud 2022 | €6k | €8k | €7k | €7k |
| Tööjõumaksud 2022 | €4k | €5k | €4k | €4k |
| Töötajaid 2022 | 2 | 2 | 1 | 1 |
Ajalugu (18)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 5
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20047266 / 9 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20047266 / 8 · Olek: Jõustunud
04.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
Näita ülejäänud 13 sündmust
04.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20047266 / 7 · Olek: Jõustunud
06.01.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 2
06.01.2012
Muutmiskanne
Ä 20047266 / 6 · Olek: Jõustunud
29.01.2010
Esimene, deklaratiivne ümberkujundamiskanne
Kanne nr 3
29.01.2010
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus
Kanne nr 4
29.01.2010
Teine, konstitutiivne ümberkujundamiskanne
Kanne nr 1
29.01.2010
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus
Ä 47266 / 5 · Olek: Jõustunud
29.01.2010
Esimene, deklaratiivne ümberkujundamiskanne
Ä 47266 / 3 · Olek: Jõustunud
29.01.2010
Teine, konstitutiivne ümberkujundamiskanne
Ä 47266 / 4 · Olek: Jõustunud
26.01.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 2
26.01.2010
Muutmiskanne
Ä 47266 / 2 · Olek: Jõustunud
19.10.2009
Esmakanne
Kanne nr 1
19.10.2009
Esmakanne
Ä 47266 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Maldur MuttikJuhatuse liige, Osanik 33%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet