Üldandmed
Äriregister · 9 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 13.11.2009Äriregister
- Aadress
- Sepa tn 4ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5651086Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 70201 — Äri- ja muu juhtimisalane nõustamineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101563941MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 9 h tagasiAsutajad
Äriregister · 9 h tagasiOsanikud
Äriregister · 9 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 9 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 9 h tagasiOsaühing Dial Invest on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 150 600 € | 595 722 € | 2 985 283 € | €3.0m | 2 | 30.06.2025 |
| 2023 | 156 600 € | 82 831 € | 2 389 561 € | €2.4m | 2 | 02.07.2024 |
| 2022 | 145 150 € | −8989 € | 2 388 301 € | €2.4m | 2 | 18.07.2023 |
| 2021 | 41 500 € | 1374 € | 2 397 290 € | €2.4m | 1 | 05.07.2022 |
| 2020 | 21 540 € | 3562 € | 2 395 916 € | €2.4m | 1 | 09.07.2021 |
| 2019 | 14 040 € | 53 671 € | 2 392 354 € | €2.4m | 1 | 04.11.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 39 860 € | 13 686 € | 3803 € | — |
| 2025 | 167 171 € | 53 235 € | 15 060 € | — |
| 2024 | 143 980 € | 43 030 € | 14 957 € | — |
| 2023 | 150 900 € | 47 139 € | 17 860 € | 1 |
| 2022 | 120 900 € | 30 397 € | 6824 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €40k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €14k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €4k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | €43k | €41k | €41k | €42k |
| Riigimaksud 2025 | €13k | €13k | €13k | €13k |
| Tööjõumaksud 2025 | €4k | €4k | €4k | €4k |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | €38k | €35k | €35k | €35k |
| Riigimaksud 2024 | €13k | €11k | €11k | €9k |
| Tööjõumaksud 2024 | €5k | €3k | €3k | €4k |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | €41k | €37k | €35k | €37k |
| Riigimaksud 2023 | €13k | €12k | €11k | €11k |
| Tööjõumaksud 2023 | €5k | €5k | €4k | €4k |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | €9k | €15k | €44k | €53k |
| Riigimaksud 2022 | €2k | €3k | €11k | €15k |
| Tööjõumaksud 2022 | 155 € | 234 € | €2k | €5k |
| Töötajaid 2022 | 1 | 1 | 1 | 2 |
Ajalugu (13)
Äriregister kanded28.01.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 6
28.01.2025
Muutmiskanne
Ä 40024778 / 6 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 5
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 40024778 / 5 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
Näita ülejäänud 8 sündmust
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 40024778 / 4 · Olek: Jõustunud
05.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
05.12.2017
Muutmiskanne
Ä 40024778 / 3 · Olek: Jõustunud
22.08.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 2
22.08.2011
Muutmiskanne
Ä 40024778 / 2 · Olek: Jõustunud
12.08.2011
Muutmiskanne
Ä 40024778 / M1 · Olek: Jõustunud
13.11.2009
Esmakanne
Kanne nr 1
13.11.2009
Esmakanne
Ä 24778 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.
Roman FeldmanJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet