Üldandmed
Äriregister · 16 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 25.11.2009Äriregister
- Aadress
- Kesk tn 21-1ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 68201 — Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101334280MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 16 h tagasiAsutajad
Äriregister · 16 h tagasiOsanikud
Äriregister · 16 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 16 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 16 h tagasiOÜ Tulilind on osanik või juhtorganis veel 4 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 26 408 € | 218 813 € | 1 499 422 € | €1.5m | 2 | 30.06.2025 |
| 2023 | 31 451 € | −85 958 € | 1 383 505 € | €1.4m | 2 | 26.06.2024 |
| 2022 | 24 785 € | −175 672 € | 1 557 515 € | €1.6m | 2 | 19.07.2023 |
| 2021 | 20 712 € | −185 893 € | 1 856 787 € | €1.9m | 2 | 30.06.2022 |
| 2020 | 104 696 € | 1 953 689 € | 2 074 581 € | €2.1m | 2 | 04.08.2021 |
| 2019 | 280 943 € | 32 527 € | 136 892 € | €179k | 2 | 15.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 1800 € | 1887 € | 1479 € | 1 |
| 2025 | 102 602 € | 27 787 € | 5278 € | 1 |
| 2024 | 11 408 € | 23 725 € | 14 543 € | 1 |
| 2023 | 15 683 € | 37 696 € | 17 291 € | 1 |
| 2022 | 20 835 € | 45 817 € | 15 058 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €2k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €2k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €1k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | 500 € | €15k | €86k | €1k |
| Riigimaksud 2025 | €6k | €4k | €16k | €2k |
| Tööjõumaksud 2025 | €2k | 604 € | 603 € | €2k |
| Töötajaid 2025 | — | — | 1 | 1 |
| Käive 2024 | 0 € | €11k | 0 € | 0 € |
| Riigimaksud 2024 | €3k | €8k | €3k | €9k |
| Tööjõumaksud 2024 | €3k | €4k | €3k | €5k |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | — |
| Käive 2023 | €9k | €6k | 261 € | 350 € |
| Riigimaksud 2023 | €5k | €16k | €5k | €12k |
| Tööjõumaksud 2023 | €3k | €7k | €3k | €4k |
| Töötajaid 2023 | 2 | 2 | 2 | 1 |
| Käive 2022 | €3k | €8k | €3k | €7k |
| Riigimaksud 2022 | €4k | €11k | €4k | €27k |
| Tööjõumaksud 2022 | €4k | €5k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2022 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Ajalugu (25)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 12
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20048450 / 12 · Olek: Jõustunud
18.06.2019
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Kanne nr 11
18.06.2019
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Ä 20048450 / 11 · Olek: Jõustunud
23.11.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 10
Näita ülejäänud 20 sündmust
23.11.2018
Muutmiskanne
Ä 20048450 / 10 · Olek: Jõustunud
20.11.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 9
20.11.2018
Muutmiskanne
Ä 20048450 / 9 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20048450 / 8 · Olek: Jõustunud
04.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 7
04.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20048450 / 7 · Olek: Jõustunud
30.12.2016
Lõivu tagastamise määrus (NAP)
Ä 20048450 / M1 · Olek: Jõustunud
05.12.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 6
05.12.2016
Muutmiskanne
Ä 20048450 / 6 · Olek: Jõustunud
31.05.2016
Eralduva isiku jagunemiskanne (teine, konstitutiivne kanne jagunemisel)
Kanne nr 5
31.05.2016
Eralduva isiku jagunemiskanne (teine, konstitutiivne kanne jagunemisel)
Ä 20048450 / 5 · Olek: Jõustunud
19.12.2013
Muutmiskanne
Kanne nr 4
19.12.2013
Muutmiskanne
Ä 20048450 / 4 · Olek: Jõustunud
08.12.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 3
08.12.2011
Muutmiskanne
Ä 20048450 / 3 · Olek: Jõustunud
01.10.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 2
01.10.2010
Muutmiskanne
Ä 20048450 / 2 · Olek: Jõustunud
25.11.2009
Esmakanne
Kanne nr 1
25.11.2009
Esmakanne
Ä 48450 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Ott KrautJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet