Üldandmed
Äriregister · 3 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 15.01.2010Äriregister
- Aadress
- A. H. Tammsaare tee 47, Kristiine linnaosa, Tallinn, 11316 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 53002199Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 46831 — Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101346980MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2556,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 3 h tagasiAsutajad
Äriregister · 3 h tagasiST
STARTBUSINESS TALLINN OSAÜHINGJURIIDILINE
Juriidiline isik · 11554345 · asutaja alates 15.01.2010
Asutaja
Osanikud (2)
Äriregister · 3 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 3 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 3 h tagasiSBM FastWood Osaühing on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 963 933 € | 289 237 € | 859 653 € | €906k | 1 | 30.06.2025 |
| 2023 | 1 665 003 € | 96 676 € | 570 416 € | €718k | 1 | 28.06.2024 |
| 2022 | 1 631 415 € | 93 218 € | 473 740 € | €549k | 1 | 29.06.2023 |
| 2021 | 1 340 127 € | 104 378 € | 380 522 € | €536k | 1 | 30.06.2022 |
| 2020 | 1 153 081 € | 39 753 € | 276 144 € | €478k | 1 | 27.09.2021 |
| 2019 | 973 250 € | 46 893 € | 236 391 € | €446k | 1 | 21.05.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 668 945 € | 6887 € | 6153 € | 1 |
| 2025 | 4 238 098 € | 117 689 € | 26 626 € | 1 |
| 2024 | 3 570 845 € | 44 709 € | 24 838 € | 1 |
| 2023 | 3 055 278 € | 87 727 € | 20 992 € | 1 |
| 2022 | 2 611 501 € | 18 405 € | 19 906 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €669k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €7k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €6k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €1.3m | €1.3m | €851k | €720k |
| Riigimaksud 2025 | €11k | €11k | €32k | €63k |
| Tööjõumaksud 2025 | €7k | €7k | €7k | €7k |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €547k | €696k | €754k | €1.6m |
| Riigimaksud 2024 | €4k | €9k | €20k | €12k |
| Tööjõumaksud 2024 | €4k | €8k | €6k | €6k |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €713k | €745k | €876k | €722k |
| Riigimaksud 2023 | 0 € | €26k | €27k | €34k |
| Tööjõumaksud 2023 | €5k | €5k | €5k | €5k |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | €536k | €483k | €585k | €1.0m |
| Riigimaksud 2022 | 0 € | €2k | €5k | €10k |
| Tööjõumaksud 2022 | €2k | €7k | €5k | €5k |
| Töötajaid 2022 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Ajalugu (22)
Äriregister kanded09.07.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 10
09.07.2024
Muutmiskanne
Ä 10141974 / 11 · Olek: Jõustunud
27.05.2024
Osanike muutmine
Ä 10141974 / 10 · Olek: Jõustunud
24.04.2024
Osanike muutmine
Ä 10141974 / M1 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
Näita ülejäänud 17 sündmust
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10141974 / 9 · Olek: Jõustunud
01.07.2022
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 8
01.07.2022
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10141974 / 8 · Olek: Jõustunud
29.11.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 7
29.11.2021
Muutmiskanne
Ä 10141974 / 7 · Olek: Jõustunud
12.03.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
12.03.2018
Muutmiskanne
Ä 10141974 / 6 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10141974 / 5 · Olek: Jõustunud
29.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 4
29.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10141974 / 4 · Olek: Jõustunud
05.01.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 3
05.01.2012
Muutmiskanne
Ä 10141974 / 3 · Olek: Jõustunud
22.01.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 2
22.01.2010
Muutmiskanne
Ä 141974 / 2 · Olek: Jõustunud
15.01.2010
Esmakanne
Kanne nr 1
15.01.2010
Esmakanne
Ä 141974 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Marco IovinoJuhatuse liige, Osanik 55%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet