Üldandmed
Äriregister · 11 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 19.03.2010Äriregister
- Aadress
- Urda tee 3, Jälgimäe küla, Saku vald, 76404 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5015273Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 33151 — Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101363015MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2556,00 ۀriregister
- LEI
- 9845004C5B1ED949FD63 · väljastatud 04.08.2022GLEIF
Juhtorgan
Äriregister · 11 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 11 h tagasiOsanikud
Äriregister · 11 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 11 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€4.0mviimane
€5.0m€2.5m0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€235kviimane
€1.0m€500k−1 €
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 4 011 331 € | 234 912 € | 1 034 268 € | €1.7m | 20 | 30.06.2025 |
| 2023AUD | 4 416 491 € | 607 795 € | 1 055 402 € | €2.0m | 21 | 01.07.2024 |
| 2022AUD | 3 561 322 € | 301 528 € | 707 607 € | €1.6m | 23 | 30.06.2023 |
| 2021AUD | 2 274 382 € | 38 784 € | 735 079 € | €1.1m | 23 | 05.09.2022 |
| 2020AUD | 4 075 957 € | 431 788 € | 730 295 € | €1.1m | 24 | 10.07.2021 |
| 2019AUD | 4 791 062 € | 311 211 € | 467 564 € | €2.4m | 26 | 02.11.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€5.0m€2.5m0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 2 172 044 € | 119 355 € | 112 959 € | 16 |
| 2025 | 3 784 754 € | 424 079 € | 385 516 € | 16 |
| 2024 | 4 012 378 € | 456 794 € | 369 580 € | 18 |
| 2023 | 5 259 281 € | 306 566 € | 358 295 € | 20 |
| 2022 | 3 802 443 € | 311 773 € | 312 923 € | 19 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €2.2m | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €119k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €113k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 16 | — | — | — |
| Käive 2025 | €573k | €991k | €740k | €1.5m |
| Riigimaksud 2025 | €78k | €119k | €124k | €104k |
| Tööjõumaksud 2025 | €77k | €108k | €103k | €98k |
| Töötajaid 2025 | 17 | 17 | 17 | 16 |
| Käive 2024 | €791k | €1.4m | €942k | €890k |
| Riigimaksud 2024 | €96k | €183k | €89k | €89k |
| Tööjõumaksud 2024 | €74k | €116k | €91k | €88k |
| Töötajaid 2024 | 19 | 19 | 19 | 18 |
| Käive 2023 | €935k | €1.1m | €1.3m | €1.9m |
| Riigimaksud 2023 | €78k | €78k | €38k | €112k |
| Tööjõumaksud 2023 | €82k | €82k | €90k | €104k |
| Töötajaid 2023 | 19 | 20 | 21 | 20 |
| Käive 2022 | €930k | €743k | €841k | €1.3m |
| Riigimaksud 2022 | €83k | €86k | €73k | €69k |
| Tööjõumaksud 2022 | €83k | €85k | €77k | €69k |
| Töötajaid 2022 | 25 | 22 | 21 | 19 |
Tegevusload (1)
Majandustegevuse register · 21 h tagasiRiigihanked (2 · €156k)
Riigihangete register · 8 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 29.06.2021 | Transpordiamet | 36 822 € | |
| 30.04.2021 | Transpordiamet | 118 680 € |
Ajalugu (20)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 40028635 / 9 · Olek: Jõustunud
10.06.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 8
10.06.2020
Muutmiskanne
Ä 40028635 / 8 · Olek: Jõustunud
08.05.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 7
Näita ülejäänud 15 sündmust
08.05.2020
Muutmiskanne
Ä 40028635 / 7 · Olek: Jõustunud
12.04.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 6
12.04.2019
Muutmiskanne
Ä 40028635 / 6 · Olek: Jõustunud
02.04.2019
Muutmiskanne
Ä 40028635 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 40028635 / 5 · Olek: Jõustunud
21.11.2017
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 4
21.11.2017
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 40028635 / 4 · Olek: Jõustunud
12.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 3
12.09.2016
Muutmiskanne
Ä 40028635 / 3 · Olek: Jõustunud
17.04.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 2
17.04.2012
Muutmiskanne
Ä 40028635 / 2 · Olek: Jõustunud
17.01.2012
Muutmiskanne
Ä 40028635 / M1 · Olek: Jõustunud
19.03.2010
Esmakanne
Kanne nr 1
19.03.2010
Esmakanne
Ä 40028635 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Ain HeinmäeJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte