Üldandmed
Äriregister · 10 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 12.05.2010Äriregister
- Aadress
- Posti tn 9, Antsla linn, Antsla vald, 66404 Võru maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5102691Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 49411 — Kaubavedu maanteelÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101388197MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2665,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 10 h tagasiOsanikud
Äriregister · 10 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€67kviimane
€100k€50k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€-2kviimane
€5k€2k€-2k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 67 163 € | −1676 € | 9635 € | €18k | 1 | 14.04.2025 |
| 2023 | 73 025 € | 2859 € | 11 311 € | €20k | 1 | 28.04.2024 |
| 2022 | 60 611 € | −1425 € | 8452 € | €22k | 1 | 11.04.2023 |
| 2021 | 50 033 € | 4079 € | 9877 € | €22k | 1 | 10.04.2022 |
| 2020 | 61 234 € | 468 € | 5798 € | €15k | 1 | 16.03.2021 |
| 2019 | 80 206 € | 2138 € | 5330 € | €11k | 1 | 10.02.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€50k€25k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 18 539 € | 1829 € | 1064 € | 1 |
| 2025 | 70 519 € | 6900 € | 4261 € | 1 |
| 2024 | 67 121 € | 6370 € | 3680 € | 1 |
| 2023 | 74 043 € | 4435 € | 3008 € | 1 |
| 2022 | 59 688 € | 4983 € | 3126 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €19k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €2k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €1k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €16k | €19k | €20k | €16k |
| Riigimaksud 2025 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Tööjõumaksud 2025 | €1k | €1k | €1k | €1k |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €14k | €15k | €16k | €22k |
| Riigimaksud 2024 | €2k | €1k | €2k | €2k |
| Tööjõumaksud 2024 | 905 € | 963 € | 963 € | 849 € |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €15k | €14k | €14k | €30k |
| Riigimaksud 2023 | €1k | 841 € | 886 € | €1k |
| Tööjõumaksud 2023 | 699 € | 760 € | 760 € | 789 € |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | €13k | €15k | €16k | €15k |
| Riigimaksud 2022 | €1k | €1k | €1k | €1k |
| Tööjõumaksud 2022 | 723 € | 801 € | 801 € | 801 € |
| Töötajaid 2022 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Ajalugu (21)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20052874 / 5 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20052874 / 4 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
01.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20052874 / 3 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 16 sündmust
01.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
16.05.2012
Muutmiskanne
Ä 20052874 / 2 · Olek: Jõustunud
16.05.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 3
11.05.2012
Muutmiskanne
Ä 20052874 / M2 · Olek: Jõustunud
27.04.2012
Muutmiskanne
Ä 20052874 · Olek: Jõustunud
04.01.2012
Muutmiskanne
Ä 20052874 / M1 · Olek: Jõustunud
22.07.2010
Muutmiskanne
Ä 10143774 / 5 · Olek: Jõustunud
22.07.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 2
13.07.2010
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus
Ä 10143774 / 4 · Olek: Jõustunud
13.07.2010
Teine, konstitutiivne ümberkujundamiskanne
Ä 10143774 / 3 · Olek: Jõustunud
13.07.2010
Esimene, deklaratiivne ümberkujundamiskanne
Ä 10143774 / 2 · Olek: Jõustunud
13.07.2010
Teine, konstitutiivne ümberkujundamiskanne
Kanne nr 1
13.07.2010
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus
Kanne nr 3
13.07.2010
Esimene, deklaratiivne ümberkujundamiskanne
Kanne nr 2
12.05.2010
Esmakanne
Ä 10143774 · Olek: Jõustunud
12.05.2010
Esmakanne
Kanne nr 1