Üldandmed
Äriregister · 3 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 07.07.2010Äriregister
- Aadress
- Pihlaka tn 10-69, Põlva linn, Põlva vald, 63303 Põlva maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 02101 — Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusaladÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101384366MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 3 h tagasiAsutajad
Äriregister · 3 h tagasiOsanikud
Äriregister · 3 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 191 057 € | 8199 € | 198 395 € | €238k | 3 | 02.09.2025 |
| 2023 | 191 749 € | 28 115 € | 190 196 € | €230k | 2 | 10.07.2024 |
| 2022 | 190 362 € | 26 645 € | 162 081 € | €181k | 2 | 30.06.2023 |
| 2021 | 202 019 € | 38 437 € | 135 436 € | €162k | 2 | 05.10.2022 |
| 2020 | 181 146 € | 14 563 € | 96 998 € | €154k | 2 | 02.08.2021 |
| 2019 | 174 594 € | −30 382 € | 86 016 € | €92k | 2 | 22.09.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 33 250 € | 3958 € | 1612 € | 4 |
| 2025 | 213 208 € | 42 543 € | 17 916 € | 3 |
| 2024 | 191 394 € | 46 460 € | 13 503 € | 4 |
| 2023 | 192 435 € | 35 577 € | 10 425 € | 4 |
| 2022 | 214 403 € | 45 656 € | 20 531 € | 3 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €33k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €4k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €2k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 4 | — | — | — |
| Käive 2025 | €42k | €51k | €57k | €63k |
| Riigimaksud 2025 | €15k | €11k | €12k | €5k |
| Tööjõumaksud 2025 | €10k | €4k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2025 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Käive 2024 | €43k | €42k | €30k | €78k |
| Riigimaksud 2024 | €10k | €10k | €8k | €18k |
| Tööjõumaksud 2024 | €3k | €3k | €3k | €4k |
| Töötajaid 2024 | 3 | 3 | 4 | 4 |
| Käive 2023 | €46k | €49k | €41k | €55k |
| Riigimaksud 2023 | €9k | €10k | €4k | €13k |
| Tööjõumaksud 2023 | €2k | €2k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2023 | 2 | 3 | 2 | 4 |
| Käive 2022 | €59k | €52k | €35k | €69k |
| Riigimaksud 2022 | €13k | €9k | €10k | €13k |
| Tööjõumaksud 2022 | €6k | €6k | €4k | €4k |
| Töötajaid 2022 | 4 | 3 | 4 | 3 |
Riigihanked (8 · €816k)
Riigihangete register · 46 min tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 12.05.2025 | Võru Vallavalitsus | — | |
| 17.03.2022 | Riigimetsa Majandamise Keskus | 242 307 € | |
| 29.12.2021 | Riigimetsa Majandamise Keskus | 235 000 € | |
| 26.03.2020 | Riigimetsa Majandamise Keskus | 140 000 € | |
| 09.03.2020 | Riigimetsa Majandamise Keskus | 25 000 € |
Näita ülejäänud (3)
| 01.06.2019 | Valga Vallavalitsus | 120 € | |
| 08.04.2019 | Riigimetsa Majandamise Keskus | 5691 € | |
| 19.12.2017 | Riigimetsa Majandamise Keskus (RMK) | 168 000 € |
Ajalugu (15)
Äriregister kanded09.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 20052883 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20052883 / 5 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20052883 / 4 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 10 sündmust
01.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
01.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20052883 / 3 · Olek: Jõustunud
30.06.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 4
30.06.2015
Muutmiskanne
Ä 20052883 / 2 · Olek: Jõustunud
09.07.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 3
09.07.2014
Muutmiskanne
Ä 20052883 · Olek: Jõustunud
23.07.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 2
23.07.2010
Muutmiskanne
Ä 10145561 / 2 · Olek: Jõustunud
07.07.2010
Esmakanne
Kanne nr 1
07.07.2010
Esmakanne
Ä 10145561 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Rauno AnijalgJuhatuse liige, Osanik 100% · 1 muu ettevõte