Üldandmed
Äriregister · 6 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 16.07.2010Äriregister
- Aadress
- Rüütli tn 3a, Haapsalu linn, Haapsalu linn, 90502 Lääne maakondADS / Äriregister
- Telefon
- +372 5266298Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 59111 — Kinofilmide ja videote tootmineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101385116MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2556,00 ۀriregister
- LEI
- 984500AAA5C9F559EB11 · väljastatud 26.07.2024GLEIF
Juhtorgan
Äriregister · 6 h tagasiAsutajad
Äriregister · 6 h tagasiOsanikud
Äriregister · 6 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 6 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 6 h tagasiInk Film OÜ on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€160kviimane
€200k€100k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€49kviimane
€100k€40k€-20k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 159 517 € | 48 925 € | 251 138 € | €259k | 1 | 27.05.2025 |
| 2023 | 83 996 € | −17 650 € | 202 213 € | €261k | 1 | 27.06.2024 |
| 2022 | 118 522 € | −15 589 € | 219 863 € | €326k | 1 | 20.06.2023 |
| 2021 | 176 171 € | 61 815 € | 235 452 € | €289k | 1 | 06.07.2022 |
| 2020 | 136 125 € | 13 830 € | 223 637 € | €265k | 1 | 19.02.2021 |
| 2019 | 189 621 € | 94 014 € | 270 182 € | €282k | 1 | 08.05.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€100k€50k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 25 665 € | 8042 € | 1441 € | 1 |
| 2025 | 94 767 € | 24 680 € | 5884 € | 1 |
| 2024 | 157 117 € | 28 891 € | 6292 € | 1 |
| 2023 | 93 844 € | 16 325 € | 6352 € | 1 |
| 2022 | 131 732 € | 20 407 € | 6650 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €26k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €8k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €1k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €19k | €24k | €20k | €32k |
| Riigimaksud 2025 | €6k | €5k | €6k | €8k |
| Tööjõumaksud 2025 | €2k | €2k | €1k | €1k |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €18k | €32k | €81k | €26k |
| Riigimaksud 2024 | €5k | €3k | €14k | €7k |
| Tööjõumaksud 2024 | €1k | €1k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €29k | €18k | €19k | €27k |
| Riigimaksud 2023 | €5k | €3k | €3k | €5k |
| Tööjõumaksud 2023 | €2k | €2k | €1k | €2k |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | €31k | €52k | €29k | €19k |
| Riigimaksud 2022 | €8k | €6k | €3k | €3k |
| Tööjõumaksud 2022 | €2k | €2k | €1k | €2k |
| Töötajaid 2022 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Ajalugu (16)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10145856 / 7 · Olek: Jõustunud
08.04.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 6
08.04.2022
Muutmiskanne
Ä 10145856 / 6 · Olek: Jõustunud
20.02.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
Näita ülejäänud 11 sündmust
20.02.2018
Muutmiskanne
Ä 10145856 / 5 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10145856 / 4 · Olek: Jõustunud
16.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 3
16.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10145856 / 3 · Olek: Jõustunud
09.08.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 2
09.08.2011
Muutmiskanne
Ä 10145856 / 2 · Olek: Jõustunud
07.06.2011
Muutmiskanne
Ä 10145856 / M2 · Olek: Jõustunud
20.04.2011
Muutmiskanne
Ä 10145856 / M1 · Olek: Jõustunud
16.07.2010
Esmakanne
Kanne nr 1
16.07.2010
Esmakanne
Ä 10145856 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Johannes ArroJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet