Üldandmed
Äriregister · 16 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 23.08.2010Äriregister
- Aadress
- Tööstuse 12ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5185647Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 02401 — Metsamajandust abistavad tegevusedÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101458849MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 16 h tagasiOsanikud
Äriregister · 16 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 16 h tagasiAruanded (7)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 755 171 € | 180 418 € | 1 388 089 € | €2.3m | 9 | 08.03.2026 |
| 2024 | 1 850 839 € | 174 620 € | 1 207 671 € | €1.9m | 11 | 28.03.2025 |
| 2023 | 1 585 111 € | 151 830 € | 1 054 557 € | €1.7m | 13 | 26.03.2024 |
| 2022 | 1 484 960 € | 272 080 € | 902 727 € | €1.6m | 11 | 09.03.2023 |
| 2021 | 1 241 759 € | 187 577 € | 702 936 € | €1.6m | 11 | 02.02.2022 |
| 2020 | 845 243 € | 192 468 € | 572 026 € | €1.2m | 12 | 16.03.2021 |
| 2019 | 953 496 € | 178 425 € | 390 311 € | €898k | 12 | 12.04.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 452 964 € | 0 € | 20 858 € | 9 |
| 2025 | 2 342 516 € | 57 990 € | 89 966 € | 9 |
| 2024 | 2 296 984 € | 92 005 € | 110 785 € | 10 |
| 2023 | 1 997 718 € | 24 141 € | 97 088 € | 13 |
| 2022 | 1 856 215 € | 34 723 € | 85 462 € | 11 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €453k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 0 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €21k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 9 | — | — | — |
| Käive 2025 | €505k | €695k | €554k | €588k |
| Riigimaksud 2025 | 0 € | €7k | €51k | 0 € |
| Tööjõumaksud 2025 | €24k | €23k | €24k | €19k |
| Töötajaid 2025 | 9 | 8 | 8 | 9 |
| Käive 2024 | €500k | €512k | €690k | €595k |
| Riigimaksud 2024 | €47k | 0 € | 0 € | €45k |
| Tööjõumaksud 2024 | €29k | €28k | €27k | €26k |
| Töötajaid 2024 | 12 | 12 | 10 | 10 |
| Käive 2023 | €567k | €514k | €314k | €603k |
| Riigimaksud 2023 | 188 € | €5k | 789 € | €19k |
| Tööjõumaksud 2023 | €21k | €23k | €28k | €26k |
| Töötajaid 2023 | 12 | 15 | 13 | 13 |
| Käive 2022 | €563k | €402k | €311k | €580k |
| Riigimaksud 2022 | 0 € | €12k | 0 € | €23k |
| Tööjõumaksud 2022 | €21k | €21k | €20k | €23k |
| Töötajaid 2022 | 13 | 12 | 10 | 11 |
Kommertspandid (1 · €125k)
Äriregister kommertspandid#1Kehtiv
125 000,00 € EUR
Järjekoht: esimene · Algus 08.07.2021 · kehtiv
Kinnistud (2 · 6,90 ha)
e-Kinnistusraamat (RIK) · 7 h tagasiMasinaehituse, Metsaküla, Põhja-Pärnumaa vald, Pärnu maakond
KinnisasiTootmismaa 100%27601:005:0035#4383706
5,45 ha
Kinnistusraamatust →Puidukompleksi, Metsaküla, Põhja-Pärnumaa vald, Pärnu maakond
KinnisasiTootmismaa 100%27601:005:0009#1200706
1,45 ha
Kinnistusraamatust →Ajalugu (30)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 30047472 / 6 · Olek: Jõustunud
08.07.2021
Kommertspandi avamiskanne
Kanne nr 1
08.07.2021
Kommertspandi avamiskanne
K 30047472 / 5 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
Näita ülejäänud 25 sündmust
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 30047472 / 4 · Olek: Jõustunud
18.12.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 5
18.12.2015
Muutmiskanne
Ä 30047472 / 3 · Olek: Jõustunud
24.09.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 4
24.09.2014
Muutmiskanne
Ä 30047472 / 2 · Olek: Jõustunud
18.09.2014
Muutmiskanne
Ä 30047472 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
10.09.2014
Muutmiskanne
Ä 30047472 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
03.09.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 3
03.09.2012
Muutmiskanne
Ä 30047472 · Olek: Jõustunud
09.11.2011
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Kanne nr 2
09.11.2011
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Ä 20054411 / 5 · Olek: Jõustunud
21.10.2011
Märkus
Ä 20054411 / M2 · Olek: Jõustunud
04.10.2011
Märkus
Ä 20054411 / M1 · Olek: Jõustunud
29.12.2010
Teine, konstitutiivne ümberkujundamiskanne
Kanne nr 1
29.12.2010
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus
Kanne nr 5
29.12.2010
Esimene, deklaratiivne ümberkujundamiskanne
Kanne nr 4
29.12.2010
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus
Ä 20054411 / 4 · Olek: Jõustunud
29.12.2010
Esimene, deklaratiivne ümberkujundamiskanne
Ä 20054411 / 2 · Olek: Jõustunud
29.12.2010
Teine, konstitutiivne ümberkujundamiskanne
Ä 20054411 / 3 · Olek: Jõustunud
28.12.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 3
28.12.2010
Muutmiskanne
Ä 20054411 · Olek: Jõustunud
13.12.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 2
13.12.2010
Muutmiskanne
Ä 10146889 / 2 · Olek: Jõustunud
23.08.2010
Esmakanne
Kanne nr 1
23.08.2010
Esmakanne
Ä 10146889 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Siim SoomägiJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet