Üldandmed
Äriregister · 5 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 30.09.2010Äriregister
- Aadress
- Paenurme tee 28, Lubja küla, Viimsi vald, 74010 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 68201 — Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitusÄriregister · MTA
- Osakapital
- 2500,00 ۀriregister
- LEI
- 254900N3ZAVI2A6AOJ93 · lapsed · väljastatud 09.05.2018 · uuendamine hilinenud 1101 pGLEIF
Juhtorgan
Äriregister · 5 h tagasiAsutajad
Äriregister · 5 h tagasiOsanikud
Äriregister · 5 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 5 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 5 h tagasiPapagoi Investeeringud OÜ on osanik või juhtorganis veel 2 ettevõttes.
Aruanded (7)
Äriregister majandusaasta aruanded · 3 päeva tagasiKäive · 2020–2025
€49kviimane
€50k€25k0
202020232025
Puhaskasum · 2019–2025
€-5kviimane
1 €€-100k€-200k
201920222025
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 49 095 € | −4603 € | 778 941 € | €802k | 1 | 06.03.2026 |
| 2024 | 44 510 € | −2710 € | 783 544 € | €800k | 1 | 29.03.2025 |
| 2023 | 43 995 € | −10 714 € | 928 254 € | €943k | 1 | 08.02.2024 |
| 2022 | 41 550 € | −3447 € | 938 968 € | €955k | 1 | 14.02.2023 |
| 2021 | 29 760 € | −139 914 € | 968 947 € | €983k | 0 | 28.03.2022 |
| 2020 | 1240 € | −1831 € | 1 142 710 € | €1.2m | 0 | 31.05.2021 |
| 2019 | — | −2709 € | 1 149 541 € | €1.1m | 0 | 30.07.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | — | 1581 € | 1565 € | 1 |
| 2025 | — | 5829 € | 6149 € | 1 |
| 2024 | — | 4631 € | 4932 € | 1 |
| 2023 | — | 4597 € | 4932 € | 1 |
| 2022 | — | 6701 € | 907 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €2k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €2k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2025 | €1k | €1k | €1k | €1k |
| Tööjõumaksud 2025 | €1k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2024 | €1k | €1k | €1k | €1k |
| Tööjõumaksud 2024 | €1k | €1k | €1k | €1k |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2023 | €1k | €1k | €1k | €1k |
| Tööjõumaksud 2023 | €1k | €1k | €1k | €1k |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2022 | €2k | €1k | €2k | €1k |
| Tööjõumaksud 2022 | 420 € | 350 € | 137 € | 0 € |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | 1 |
Pandipidaja kehtivad pandid (2 · €400k)
Äriregister kommertspandidEttevõtted, kelle vara on praegu selle ettevõtte kasuks panditud.
Haknar Grupp OÜ
Järjekoht: esimene · Algus 09.08.2019
200 000,00 €
Osaühing Honeywell
Järjekoht: esimene · Algus 08.08.2019
200 000,00 €
Kinnistud (6 · 2,79 ha)
e-Kinnistusraamat (RIK) · 2 päeva tagasiPirita tee 26f, Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond
KorteriomandElamumaa 100%78401:115:2670#9654101
6596 m²
Kinnistusraamatust →Merelaine tee 2, Haabneeme alevik, Viimsi vald, Harju maakond
KorteriomandElamumaa 100%89001:010:4580#3256702
5035 m²
Kinnistusraamatust →Heki tee 8, Haabneeme alevik, Viimsi vald, Harju maakond
KorteriomandElamumaa 100%89001:010:1842#16584750
4075 m²
Kinnistusraamatust →Heki tee 8, Haabneeme alevik, Viimsi vald, Harju maakond
KorteriomandElamumaa 100%89001:010:1842#16585350
4075 m²
Kinnistusraamatust →Heki tee 8, Haabneeme alevik, Viimsi vald, Harju maakond
KorteriomandElamumaa 100%89001:010:1842#16585850
4075 m²
Kinnistusraamatust →Näita ülejäänud (1)
Heki tee 8, Haabneeme alevik, Viimsi vald, Harju maakond
KorteriomandElamumaa 100%89001:010:1842#16586850
4075 m²
Kinnistusraamatust →Ajalugu (15)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10148371 / 7 · Olek: Jõustunud
14.02.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
14.02.2023
Muutmiskanne
Ä 10148371 / 6 · Olek: Jõustunud
27.12.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
Näita ülejäänud 10 sündmust
27.12.2018
Muutmiskanne
Ä 10148371 / 5 · Olek: Jõustunud
17.12.2018
Muutmiskanne
Ä 10148371 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10148371 / 4 · Olek: Jõustunud
01.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
01.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10148371 / 3 · Olek: Jõustunud
14.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 2
14.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10148371 / 2 · Olek: Jõustunud
30.09.2010
Esmakanne
Kanne nr 1
30.09.2010
Esmakanne
Ä 10148371 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 5 ettevõttes.
Roman KuuraJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 5 muud ettevõtet