Üldandmed
Äriregister · 2 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 05.10.2010Äriregister
- Aadress
- TootmiskompleksiADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5250308Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 01111 — Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101799715MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 2 h tagasiOsanikud
Äriregister · 2 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 2 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 183 206 € | 225 232 € | 1 271 726 € | €2.3m | 7 | 30.06.2025 |
| 2023 | 1 457 097 € | 97 505 € | 1 046 494 € | €2.3m | 7 | 02.07.2024 |
| 2022 | 1 593 663 € | 522 987 € | 948 989 € | €2.1m | 8 | 20.07.2023 |
| 2021 | 1 194 580 € | 555 796 € | 426 003 € | €945k | 9 | 29.06.2022 |
| 2020 | 1 229 614 € | 18 457 € | −129 793 € | €1.1m | 13 | 22.03.2021 |
| 2019 | 1 232 900 € | 110 665 € | −148 250 € | €1.5m | 8 | 10.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 6078 € | 0 € | 24 233 € | 6 |
| 2025 | 1 609 761 € | 280 610 € | 132 782 € | 6 |
| 2024 | 1 185 995 € | 216 287 € | 118 989 € | 6 |
| 2023 | 1 778 167 € | 109 710 € | 90 257 € | 6 |
| 2022 | 1 274 483 € | 71 484 € | 84 797 € | 5 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €6k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 0 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €24k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 6 | — | — | — |
| Käive 2025 | €14k | €6k | €290k | €1.3m |
| Riigimaksud 2025 | 0 € | 0 € | €14k | €266k |
| Tööjõumaksud 2025 | €18k | €22k | €36k | €57k |
| Töötajaid 2025 | 6 | 6 | 8 | 6 |
| Käive 2024 | €21k | €6k | €984k | €175k |
| Riigimaksud 2024 | €13k | 0 € | €151k | €53k |
| Tööjõumaksud 2024 | €17k | €19k | €36k | €47k |
| Töötajaid 2024 | 6 | 6 | 7 | 6 |
| Käive 2023 | €737k | €15k | €603k | €422k |
| Riigimaksud 2023 | 0 € | 0 € | €51k | €59k |
| Tööjõumaksud 2023 | €14k | €17k | €25k | €34k |
| Töötajaid 2023 | 6 | 6 | 5 | 6 |
| Käive 2022 | €26k | €8k | €755k | €486k |
| Riigimaksud 2022 | 0 € | 0 € | €18k | €53k |
| Tööjõumaksud 2022 | €9k | €13k | €26k | €37k |
| Töötajaid 2022 | 6 | 7 | 9 | 5 |
Kommertspandid (1 · €400k)
Äriregister kommertspandid#1Kehtiv
400 000,00 € EUR
Järjekoht: esimene · Algus 27.05.2022 · kehtiv
Toetused (10 · €829k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielikPRIAEU/EAFRD2024
227 027 €
PRIAEU/EAFRD2024
92 753 €
PRIAEU/EAFRD2024
3010 €
PRIAEU/EAFRD2024
3000 €
2666 €
PRIAEU/EAFRD2024
1229 €
Näita ülejäänud (4)
PRIAEU/EAFRD2023
272 422 €
PRIAEU/EAFRD2023
124 143 €
PRIAEU/EAFRD2023
94 232 €
PRIAEU/EAFRD2023
8426 €
Ajalugu (20)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20053659 / 10 · Olek: Jõustunud
27.05.2022
Kommertspandi avamiskanne
Kanne nr 1
27.05.2022
Kommertspandi avamiskanne
K 20053659 / 9 · Olek: Jõustunud
28.05.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 5
Näita ülejäänud 15 sündmust
28.05.2019
Muutmiskanne
Ä 20053659 / 8 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20053659 / 7 · Olek: Jõustunud
01.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
01.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20053659 / 6 · Olek: Jõustunud
22.05.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 2
22.05.2015
Muutmiskanne
Ä 20053659 / 5 · Olek: Jõustunud
14.03.2011
Ümberkujundamiskanne
Kanne nr 1
14.03.2011
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus
Kanne nr 3
14.03.2011
Ümberkujundamiskanne
Ä 20053659 / 3 · Olek: Jõustunud
14.03.2011
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus
Ä 20053659 / 4 · Olek: Jõustunud
10.03.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 2
10.03.2011
Muutmiskanne
Ä 20053659 / 2 · Olek: Jõustunud
05.10.2010
Esmakanne
Kanne nr 1
05.10.2010
Esmakanne
Ä 20053659 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.
Meelis MarmorJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet