Üldandmed
Äriregister · 14 min tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 20.10.2010Äriregister
- Aadress
- Valgevase tn 5-8ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 46191 — Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101405096MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 14 min tagasiAsutajad
Äriregister · 14 min tagasiOsanikud
Äriregister · 14 min tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 14 min tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 14 min tagasiTalforce OÜ on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 126 000 € | 17 000 € | 142 000 € | €248k | 0 | 20.06.2025 |
| 2023 | 200 000 € | −40 000 € | 125 000 € | €250k | 0 | 29.06.2024 |
| 2022 | 214 000 € | 18 000 € | 165 000 € | €284k | 0 | 30.06.2023 |
| 2021 | 272 000 € | 27 000 € | 147 000 € | €272k | 1 | 04.07.2022 |
| 2020 | 276 000 € | −37 000 € | 120 000 € | €254k | 1 | 06.07.2021 |
| 2019 | 284 000 € | 80 000 € | 157 000 € | €284k | 1 | 30.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 20 698 € | 2131 € | 877 € | 1 |
| 2025 | 95 102 € | 2875 € | 271 € | 1 |
| 2024 | 126 434 € | 3727 € | 0 € | — |
| 2023 | 218 009 € | 2346 € | 0 € | — |
| 2022 | 207 194 € | 2777 € | 23 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €21k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €2k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 877 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €27k | €24k | €25k | €19k |
| Riigimaksud 2025 | 376 € | 739 € | 533 € | €1k |
| Tööjõumaksud 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 271 € |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | 1 |
| Käive 2024 | €39k | €34k | €23k | €30k |
| Riigimaksud 2024 | €2k | 769 € | 863 € | 123 € |
| Tööjõumaksud 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | €68k | €65k | €50k | €35k |
| Riigimaksud 2023 | 901 € | 468 € | 977 € | — |
| Tööjõumaksud 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | €52k | €42k | €55k | €58k |
| Riigimaksud 2022 | 231 € | 563 € | 980 € | €1k |
| Tööjõumaksud 2022 | 0 € | 0 € | 23 € | 0 € |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Ajalugu (12)
Äriregister kanded13.01.2026
Muutmiskanne
Kanne nr 6
13.01.2026
Muutmiskanne
Ä 10149050 / 6 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 5
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10149050 / 5 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
Näita ülejäänud 7 sündmust
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10149050 / 4 · Olek: Jõustunud
01.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
01.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10149050 / 3 · Olek: Jõustunud
12.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 2
12.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10149050 / 2 · Olek: Jõustunud
20.10.2010
Esmakanne
Kanne nr 1
20.10.2010
Esmakanne
Ä 10149050 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.
Mart ArrakJuhatuse liige, Asutaja, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet