Üldandmed
Äriregister · 54 min tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 16.06.2014Äriregister
- Aadress
- Vana-Aaviku tee 11/1ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 46649 — Muude masinate ja seadmete hulgimüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101725103MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 54 min tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 54 min tagasiOsanikud
Äriregister · 54 min tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 54 min tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 202 000 € | 22 000 € | 257 000 € | €330k | 2 | 20.06.2025 |
| 2023 | 327 000 € | −52 000 € | 235 000 € | €313k | 3 | 30.06.2024 |
| 2022 | 611 000 € | 21 000 € | 288 000 € | €358k | 3 | 30.06.2023 |
| 2021 | 301 000 € | 59 000 € | 266 000 € | €353k | 3 | 01.07.2022 |
| 2020 | 381 000 € | −54 000 € | 207 000 € | €249k | 3 | 01.07.2021 |
| 2019 | 1 378 000 € | 177 000 € | 261 000 € | €529k | 3 | 30.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 150 550 € | 19 184 € | 155 € | — |
| 2025 | 249 203 € | 14 172 € | 3279 € | 2 |
| 2024 | 227 144 € | 32 060 € | 3046 € | 2 |
| 2023 | 681 509 € | 41 642 € | 11 552 € | 1 |
| 2022 | 694 246 € | 85 034 € | 17 364 € | 3 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €151k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €19k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 155 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | €81k | €43k | €99k | €27k |
| Riigimaksud 2025 | €6k | €6k | 789 € | €2k |
| Tööjõumaksud 2025 | €1k | €2k | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2025 | 2 | — | — | — |
| Käive 2024 | €61k | €78k | €33k | €55k |
| Riigimaksud 2024 | €12k | €8k | €6k | €6k |
| Tööjõumaksud 2024 | 539 € | 143 € | €1k | €1k |
| Töötajaid 2024 | 1 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2023 | €428k | €153k | €36k | €64k |
| Riigimaksud 2023 | €18k | €4k | €8k | €11k |
| Tööjõumaksud 2023 | €3k | €3k | €3k | €2k |
| Töötajaid 2023 | 3 | 3 | 2 | 1 |
| Käive 2022 | €171k | €103k | €134k | €286k |
| Riigimaksud 2022 | €20k | €13k | €24k | €28k |
| Tööjõumaksud 2022 | €5k | €4k | €4k | €4k |
| Töötajaid 2022 | 3 | 3 | 3 | 3 |
Toetused (1 · €7k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielikTöötukassaTöötasu hüvitis 2.0 (COVID-19)Eesti Töötukassa2021
6508 €
Riigihanked (2 · €286k)
Riigihangete register · 39 min tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 06.12.2021 | Painting Line / Värvimisliin | Volume Design OÜ | 256 304 € |
| 20.09.2021 | Conveyor Drop Lifts | Stera Technologies AS | 29 990 € |
Ajalugu (15)
Äriregister kanded07.07.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 7
07.07.2025
Muutmiskanne
Ä 10197013 / 7 · Olek: Jõustunud
03.07.2025
Osanike muutmine
Ä 10197013 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10197013 / 6 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 10 sündmust
09.12.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 5
09.12.2020
Muutmiskanne
Ä 10197013 / 5 · Olek: Jõustunud
16.11.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
16.11.2018
Muutmiskanne
Ä 10197013 / 4 · Olek: Jõustunud
20.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 3
20.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10197013 / 3 · Olek: Jõustunud
07.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 2
07.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10197013 / 2 · Olek: Jõustunud
16.06.2014
Esmakanne
Kanne nr 1
16.06.2014
Esmakanne
Ä 10197013 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 5 ettevõttes.
Ingmar ArrakJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet
Ene PaisTegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet