Üldandmed
Äriregister · 19 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 20.01.2011Äriregister
- Aadress
- Kuu põik 3ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 47831 — Mootorrataste, nende osade ja lisaseadmete jaemüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101435846MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 19 h tagasiOsanikud
Äriregister · 19 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 19 h tagasiAruanded (7)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025AUD | 3 168 565 € | 106 902 € | 844 446 € | €1.2m | 4 | 18.02.2026 |
| 2024AUD | 3 953 913 € | 210 279 € | 737 544 € | €1.7m | 4 | 25.02.2025 |
| 2023AUD | 3 514 474 € | 258 130 € | 527 265 € | €1.6m | 4 | 25.04.2024 |
| 2022 | 3 334 064 € | −69 173 € | 215 901 € | €798k | 5 | 28.06.2023 |
| 2021 | 2 166 588 € | 22 600 € | 285 074 € | €756k | 5 | 31.05.2022 |
| 2020 | 2 185 055 € | 30 844 € | 262 474 € | €693k | 5 | 28.06.2021 |
| 2019 | 2 374 173 € | 44 602 € | 231 630 € | €691k | 5 | 25.09.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 986 510 € | 100 098 € | 11 519 € | 2 |
| 2025 | 5 321 098 € | 531 651 € | 55 138 € | 3 |
| 2024 | 7 092 798 € | 504 567 € | 51 246 € | 3 |
| 2023 | 6 433 867 € | 267 633 € | 56 854 € | 3 |
| 2022 | 5 991 338 € | 300 943 € | 42 847 € | 5 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €987k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €100k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €12k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | €1.1m | €1.4m | €1.3m | €1.5m |
| Riigimaksud 2025 | €108k | €144k | €116k | €164k |
| Tööjõumaksud 2025 | €13k | €14k | €14k | €14k |
| Töötajaid 2025 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Käive 2024 | €1.1m | €2.0m | €1.9m | €2.1m |
| Riigimaksud 2024 | €99k | €147k | €150k | €109k |
| Tööjõumaksud 2024 | €14k | €14k | €11k | €11k |
| Töötajaid 2024 | 3 | 2 | 2 | 3 |
| Käive 2023 | €1.2m | €2.0m | €1.6m | €1.7m |
| Riigimaksud 2023 | €57k | €56k | €98k | €57k |
| Tööjõumaksud 2023 | €15k | €13k | €14k | €14k |
| Töötajaid 2023 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Käive 2022 | €1.3m | €1.1m | €1.6m | €2.0m |
| Riigimaksud 2022 | €79k | €83k | €77k | €62k |
| Tööjõumaksud 2022 | €9k | €10k | €11k | €13k |
| Töötajaid 2022 | 4 | 4 | 5 | 5 |
Kommertspandid (1 · €32k)
Äriregister kommertspandid#1Kehtiv
32 000,00 € EUR
Järjekoht: esimene · Algus 26.06.2012 · kehtiv
Ajalugu (22)
Äriregister kanded29.04.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 6
29.04.2024
Muutmiskanne
Ä 10151779 / 10 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 5
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10151779 / 9 · Olek: Jõustunud
12.03.2018
Kommertspandi muutmiskanne
Kanne nr 3
Näita ülejäänud 17 sündmust
12.03.2018
Kommertspandi muutmiskanne
K 10151779 / 8 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10151779 / 7 · Olek: Jõustunud
01.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
01.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10151779 / 6 · Olek: Jõustunud
30.05.2014
Kommertspandi muutmiskanne
Kanne nr 2
30.05.2014
Kommertspandi muutmiskanne
K 10151779 / 5 · Olek: Jõustunud
26.06.2012
Kommertspandi avamiskanne
Kanne nr 1
26.06.2012
Kommertspandi avamiskanne
K 10170813 · Olek: Jõustunud
10.03.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 2
10.03.2011
Muutmiskanne
Ä 10151779 / 4 · Olek: Jõustunud
25.02.2011
Ümberkujundamiskanne
Kanne nr 1
25.02.2011
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus
Kanne nr 2
25.02.2011
Ümberkujundamiskanne
Ä 10151779 / 2 · Olek: Jõustunud
25.02.2011
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus
Ä 10151779 / 3 · Olek: Jõustunud
20.01.2011
Esmakanne
Kanne nr 1
20.01.2011
Esmakanne
Ä 10151779 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Marko MänniJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet