Üldandmed
Äriregister · 20 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 21.03.2011Äriregister
- Aadress
- Käo tn 2aADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 82991 — Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevusedÄriregister · MTA
Juhtorgan
Äriregister · 20 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 20 h tagasiSO
Sikimisi OÜVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · asutaja alates 18.03.2011
Asutaja
Osanikud
Äriregister · 20 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 20 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 20 h tagasiStar OÜ on osanik või juhtorganis veel 3 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | 1933 € | 190 976 € | €196k | 0 | 18.06.2025 |
| 2023 | — | 43 837 € | 209 916 € | €214k | 0 | 01.06.2024 |
| 2022 | — | 26 079 € | 189 079 € | €193k | 0 | 19.06.2023 |
| 2021 | — | −143 100 € | 206 730 € | €210k | 0 | 28.06.2022 |
| 2020 | — | −28 081 € | 401 123 € | €404k | 0 | 07.12.2021 |
| 2019 | — | 2602 € | 442 645 € | €450k | 0 | 06.01.2021 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | 537 € | 537 € | — |
| 2023 | — | 1250 € | 0 € | — |
| 2022 | — | 9609 € | 2130 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2024 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2024 | 537 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2024 | 537 € | — | — | — |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2023 | €1k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2023 | 0 € | — | — | — |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2022 | €2k | €4k | €3k | €1k |
| Tööjõumaksud 2022 | 391 € | €1k | 429 € | 0 € |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Ajalugu (20)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10154141 / 9 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
06.10.2020
Muutmiskanne
Ä 10154141 / 8 · Olek: Jõustunud
06.10.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 8
05.12.2018
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Ä 10154141 / 7 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 15 sündmust
05.12.2018
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Kanne nr 7
05.07.2018
Muutmiskanne
Ä 10154141 / 6 · Olek: Jõustunud
05.07.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
27.06.2018
Muutmiskanne
Ä 10154141 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.06.2018
Muutmiskanne
Ä 10154141 / 5 · Olek: Jõustunud
01.06.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10154141 / 4 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
02.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10154141 / 3 · Olek: Jõustunud
02.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
31.08.2016
Muutmiskanne
Ä 10154141 / 2 · Olek: Jõustunud
31.08.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 2
23.09.2014
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10154141 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
21.03.2011
Esmakanne
Ä 10154141 · Olek: Jõustunud
21.03.2011
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Marko TaevereJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet