Üldandmed
Äriregister · 21 h tagasi- Õiguslik vorm
- Aktsiaselts
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 01.07.2011Äriregister
- Aadress
- Läike tee 20ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.startax.netÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 6150170Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 46721 — Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101460484MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (4)
Äriregister · 21 h tagasiAsutajad (4)
Äriregister · 21 h tagasiSI
Startax International OyVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · asutaja alates 21.06.2011
Asutaja
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 21 h tagasiAktsionäride andmed ei ole avalikus andmestikus saadaval — aktsiate omanikud on registreeritud Eesti väärtpaberite keskregistris (NASDAQ Tallinn). Kuvatud on tegelikud kasusaajad ja juhatus.
Tehnoloogiad
BuiltWith · 22 h tagasi startax.net37 aktiivset tehnoloogiat 13 grupis
Vidinad8E-postiserver7JavaScript-teegid5Analüütika3Veebiserver2SSL-sertifikaat2CDN2Mobiilitehnoloogiad2Hosting2Server1Ads1CDN1Lingitud teenused1
Kategooriate jaotus
Vidinad (8)
Fonts · Graphic Design Tool · UX/UI Design Tool · Content Creation · Data Collection · Web Performance Monitoring · Digital Experience Optimization · Tag Management · Marketing Automation · Data Management Platform · Privacy Compliance · Data Protection · Compliance Software · API Management
E-postiserver (7)
Secure Email · Personalized Communication · Newsletter Software · Campaign Management · Marketing Platform · Marketing Automation · Transactional Email · API Services · Customer Engagement · eCommerce Marketing · Email Deliverability · Email Delivery Service · Enterprise Software · DMARC · Business Email Hosting
JavaScript-teegid (5)
JavaScript Library · Animation · DOM Manipulation · Event Handling · Ajax Library · UI · Modal Dialog · Scrolling Utility · Browser Feature Detection · Performance Optimization
Analüütika (3)
Application Performance · Audience Measurement · Visitor Count Tracking · Site Optimization · Conversion Optimization · A/B Testing · Advertiser Tracking · Personalization · Mobile · Tag Management · Conversion Tracking
Veebiserver (2)
—
SSL-sertifikaat (2)
—
CDN (2)
—
Mobiilitehnoloogiad (2)
—
Hosting (2)
Server Location
Server (1)
—
Ads (1)
Ad Server · Ad Network · Ad Analytics · Demand-side Platform · Ad Exchange
CDN (1)
—
Lingitud teenused (1)
—
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 7 118 025 € | 1 071 259 € | 7 756 171 € | €8.3m | 14 | 30.06.2025 |
| 2023AUD | 7 066 632 € | 733 859 € | 6 684 913 € | €7.1m | 14 | 20.06.2024 |
| 2022AUD | 7 594 243 € | 1 188 388 € | 5 951 054 € | €6.4m | 14 | 30.06.2023 |
| 2021AUD | 6 717 573 € | 1 043 074 € | 4 762 667 € | €5.2m | 13 | 30.06.2022 |
| 2020AUD | 5 167 451 € | 744 934 € | 3 719 593 € | €4.0m | 12 | 28.06.2021 |
| 2019AUD | 4 820 855 € | 711 672 € | 2 974 659 € | €3.3m | 12 | 30.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 3 406 449 € | 422 486 € | 120 927 € | 13 |
| 2025 | 11 451 378 € | 1 336 658 € | 392 066 € | 12 |
| 2024 | 11 439 689 € | 1 206 407 € | 302 938 € | 13 |
| 2023 | 11 214 161 € | 1 200 036 € | 320 598 € | 11 |
| 2022 | 11 492 296 € | 1 201 549 € | 287 892 € | 13 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €3.4m | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €422k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €121k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 13 | — | — | — |
| Käive 2025 | €2.9m | €2.5m | €2.3m | €3.7m |
| Riigimaksud 2025 | €334k | €316k | €310k | €377k |
| Tööjõumaksud 2025 | €116k | €95k | €96k | €85k |
| Töötajaid 2025 | 12 | 14 | 14 | 12 |
| Käive 2024 | €3.2m | €2.2m | €2.2m | €3.9m |
| Riigimaksud 2024 | €373k | €278k | €226k | €329k |
| Tööjõumaksud 2024 | €86k | €70k | €74k | €72k |
| Töötajaid 2024 | 12 | 12 | 12 | 13 |
| Käive 2023 | €3.0m | €2.6m | €2.5m | €3.2m |
| Riigimaksud 2023 | €360k | €246k | €283k | €311k |
| Tööjõumaksud 2023 | €103k | €74k | €75k | €68k |
| Töötajaid 2023 | 13 | 13 | 12 | 11 |
| Käive 2022 | €3.0m | €2.2m | €2.6m | €3.7m |
| Riigimaksud 2022 | €350k | €249k | €246k | €356k |
| Tööjõumaksud 2022 | €90k | €65k | €70k | €63k |
| Töötajaid 2022 | 12 | 13 | 13 | 13 |
Ajalugu (14)
Äriregister kanded16.09.2025
Korraldav määrus
Ä 10157767 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
26.10.2018
Muutmiskanne
Ä 10157767 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10157767 / 5 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
02.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10157767 / 4 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 9 sündmust
02.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
28.09.2017
Muutmiskanne
Ä 10157767 / 3 · Olek: Jõustunud
28.09.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
10.01.2017
Muutmiskanne
Ä 10157767 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
07.10.2014
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10157767 / 2 · Olek: Jõustunud
07.10.2014
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 2
04.02.2014
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks
Ä 10157767 / M1 · Olek: Jõustunud
01.07.2011
Esmakanne
Ä 10157767 · Olek: Jõustunud
01.07.2011
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.