Üldandmed
Äriregister · 8 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 17.06.2011Äriregister
- Aadress
- Liivalaia tn 21-39ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 55577174Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 74301 — Kirjalik ja suuline tõlgeÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101462097MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 8 h tagasiAsutajad
Äriregister · 8 h tagasiOsanikud
Äriregister · 8 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 8 h tagasiAruanded (5)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 125 354 € | 6000 € | 215 988 € | €245k | 0 | 08.08.2024 |
| 2022 | 164 548 € | 17 786 € | 219 988 € | €264k | 1 | 03.08.2024 |
| 2021 | 299 075 € | 69 585 € | 242 168 € | €288k | 4 | 22.12.2023 |
| 2020 | 251 092 € | 10 151 € | 148 659 € | €218k | 6 | 09.08.2023 |
| 2019 | 202 859 € | 12 325 € | 138 508 € | €180k | 5 | 06.06.2021 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 6544 € | — | — | 1 |
| 2025 | 45 890 € | 133 € | 0 € | 1 |
| 2024 | 73 158 € | 0 € | 254 € | 1 |
| 2023 | 95 027 € | 2568 € | 2658 € | 1 |
| 2022 | 203 936 € | 18 521 € | 8932 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €7k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | — | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | — | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €12k | €13k | €10k | €11k |
| Riigimaksud 2025 | — | 133 € | 0 € | 0 € |
| Tööjõumaksud 2025 | — | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €9k | €20k | €25k | €19k |
| Riigimaksud 2024 | 0 € | 0 € | — | — |
| Tööjõumaksud 2024 | 254 € | 0 € | — | — |
| Töötajaid 2024 | 1 | — | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €30k | €26k | €19k | €21k |
| Riigimaksud 2023 | €3k | 0 € | 11 € | 18 € |
| Tööjõumaksud 2023 | €3k | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2023 | 1 | — | — | — |
| Käive 2022 | €80k | €40k | €36k | €48k |
| Riigimaksud 2022 | €12k | €3k | €2k | €2k |
| Tööjõumaksud 2022 | €2k | €3k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2022 | 2 | 1 | 1 | — |
Ajalugu (24)
Äriregister kanded08.03.2026
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10176939 / M6 · Olek: Jõustunud
09.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10176939 / M5 · Olek: Puudused kõrvaldatud
09.01.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 10176939 / 5 · Olek: Jõustunud
09.01.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 8
05.10.2023
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10176939 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Näita ülejäänud 19 sündmust
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10176939 / 4 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
06.05.2021
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10176939 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
21.03.2018
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10176939 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10176939 / 3 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
02.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10176939 / 2 · Olek: Jõustunud
02.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
16.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10176939 · Olek: Jõustunud
16.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 4
25.02.2016
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10176939 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
04.12.2012
Muutmiskanne
Ä 20056551 / 3 · Olek: Jõustunud
04.12.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 3
15.05.2012
Muutmiskanne
Ä 20056551 / 2 · Olek: Jõustunud
15.05.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 2
11.05.2012
Muutmiskanne
Ä 20056551 / M2 · Olek: Jõustunud
08.05.2012
Muutmiskanne
Ä 20056551 / M1 · Olek: Jõustunud
17.06.2011
Esmakanne
Ä 20056551 · Olek: Jõustunud
17.06.2011
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Tiina PõlluJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet