Üldandmed
Äriregister · 18 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 25.08.2011Äriregister
- Aadress
- Kaare tn 29-71ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5025205Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 81301 — Maastiku hooldus ja korrashoidÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101518569MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 18 h tagasiOsanikud
Äriregister · 18 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 18 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 868 216 € | 19 230 € | 1 486 036 € | €1.6m | 5 | 12.06.2025 |
| 2023 | 1 186 164 € | 281 822 € | 1 466 806 € | €1.8m | 5 | 13.06.2024 |
| 2022 | 1 149 258 € | 45 656 € | 1 184 984 € | €1.6m | 6 | 15.06.2023 |
| 2021 | 1 097 464 € | 389 068 € | 1 139 328 € | €1.4m | 5 | 16.06.2022 |
| 2020 | 1 093 889 € | 340 394 € | 750 260 € | €993k | 5 | 22.06.2021 |
| 2019 | 999 999 € | 38 110 € | 409 833 € | €883k | 5 | 07.09.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 140 216 € | 8296 € | 6177 € | 3 |
| 2025 | 1 070 752 € | 96 716 € | 31 129 € | 4 |
| 2024 | 967 341 € | 112 049 € | 33 818 € | 5 |
| 2023 | 1 239 112 € | 114 588 € | 38 755 € | 5 |
| 2022 | 1 263 977 € | 94 988 € | 41 878 € | 8 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €140k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €8k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €6k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 3 | — | — | — |
| Käive 2025 | €326k | €110k | €332k | €303k |
| Riigimaksud 2025 | 0 € | €14k | €43k | €39k |
| Tööjõumaksud 2025 | €7k | €7k | €9k | €8k |
| Töötajaid 2025 | 5 | 4 | 5 | 4 |
| Käive 2024 | €245k | €184k | €319k | €219k |
| Riigimaksud 2024 | €33k | €29k | €37k | €13k |
| Tööjõumaksud 2024 | €8k | €8k | €9k | €9k |
| Töötajaid 2024 | 5 | 5 | 5 | 5 |
| Käive 2023 | €241k | €244k | €327k | €427k |
| Riigimaksud 2023 | €25k | €20k | €22k | €48k |
| Tööjõumaksud 2023 | €11k | €9k | €9k | €10k |
| Töötajaid 2023 | 6 | 5 | 5 | 5 |
| Käive 2022 | €323k | €297k | €321k | €323k |
| Riigimaksud 2022 | €20k | 0 € | €40k | €35k |
| Tööjõumaksud 2022 | €8k | €9k | €11k | €14k |
| Töötajaid 2022 | 5 | 7 | 8 | 8 |
Riigihanked (23 · €14.3m)
Riigihangete register · 13 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 05.07.2023 | Maaparandustööd | Põllumajandus- ja Toiduamet | 91 291 € |
| 07.03.2023 | Puude raie Kohtla-Järve linnas 2023 | Kohtla-Järve Linnavalitsus | 7370 € |
| 19.12.2022 | Teede ja tänavate talihooldus Lüganuse vallas | Lüganuse Vallavalitsus | 83 520 € |
| 21.11.2022 | Toila valla teede talihooldus 2022-2025 | Toila Vallavalitsus | 250 000 € |
| 24.10.2022 | Liinikoridoride hooldustööde teostamine | Enefit Connect OÜ | 647 932 € |
Näita ülejäänud (18)
| 04.07.2022 | Jõhvi valla teede ja haljasalade hooldus 2022-2026 | Jõhvi Vallavalitsus | 233 707 € |
| 04.07.2022 | Jõhvi valla teede ja haljasalade hooldus 2022-2026 | Jõhvi Vallavalitsus | 233 707 € |
| 30.05.2022 | Niitmine ja võsalõikus 2022 | aktsiaselts Eesti Raudtee | 43 700 € |
| 08.04.2022 | Maaparandussüsteemide hooldus 2022 | Riigimetsa Majandamise Keskus | 58 300 € |
| 11.03.2022 | Puude raie- ja lõikusteenuse osutamise raamleping | aktsiaselts Eesti Raudtee | 140 000 € |
| 08.03.2022 | 10kV õhuliinide trasside laiendus ja võsaraie | aktsiaselts Eesti Raudtee | 15 813 € |
| 04.03.2022 | Puude raietööd Kohtla-Järve linnas 2022 | Kohtla-Järve Linnavalitsus | 6174 € |
| 11.08.2021 | Freesimise ja hooldusniitmise teenus | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus | 1 500 000 € |
| 29.07.2021 | Objektipõhiste raieteenuste raamleping | Riigimetsa Majandamise Keskus | 10 000 000 € |
| 27.05.2021 | Narva jõe piirikontrollialade puhastamise teenuse tellimine | Politsei- ja Piirivalveamet | 368 000 € |
| 19.03.2021 | Võsaraietööd 2021 | aktsiaselts Eesti Raudtee | 14 319 € |
| 22.03.2021 | Puude raie ning hooldus- ja kujunduslõikus Kohtla-Järve linnas | Kohtla-Järve Linnavalitsus | 24 522 € |
| 23.02.2021 | Maaparandussüsteemide hooldus 2021 | Riigimetsa Majandamise Keskus | 61 006 € |
| 22.07.2020 | Raamlepingud niitmiseks ja võsalõikuseks | aktsiaselts Eesti Raudtee | 340 614 € |
| 25.05.2020 | Narva jõe piirikontrollialade, piirivaatlusradade ja piirimärkide puhastamine võsast ning kasvavast rohust | Politsei- ja Piirivalveamet | 38 095 € |
| 23.03.2020 | Puude raie ning hooldus- ja kujunduslõikus Kohtla-Järve linnas 2020. | Kohtla-Järve Linnavalitsus | 19 808 € |
| 12.03.2020 | Istutustööd 2020-2023 Kirde piirkonnas | Riigimetsa Majandamise Keskus | 65 000 € |
| 07.01.2020 | Maaparandussüsteemide hooldus ning kraavidest setete ja voolutakistuste eemaldamine 2020 | Riigimetsa Majandamise Keskus | 26 375 € |
Ajalugu (18)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 40033686 / 4 · Olek: Jõustunud
01.02.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 6
01.02.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 40033686 / 3 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
Näita ülejäänud 13 sündmust
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 40033686 / 2 · Olek: Jõustunud
02.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
02.12.2017
Muutmiskanne
Ä 40033686 · Olek: Jõustunud
27.02.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 3
27.02.2012
Muutmiskanne
Ä 10159429 / 5 · Olek: Jõustunud
14.12.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 2
14.12.2011
Muutmiskanne
Ä 10159429 / 4 · Olek: Jõustunud
18.11.2011
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus
Kanne nr 2
18.11.2011
Ümberkujundamiskanne
Kanne nr 1
18.11.2011
Ümberkujundamiskanne
Ä 10159429 / 2 · Olek: Jõustunud
18.11.2011
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus
Ä 10159429 / 3 · Olek: Jõustunud
25.08.2011
Esmakanne
Kanne nr 1
25.08.2011
Esmakanne
Ä 10159429 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Igor GulovJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet