Üldandmed
Äriregister · 17 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 31.10.2011Äriregister
- Aadress
- Sitikoru, Verijärve küla, Võru vald, 65541 Võru maakondADS / Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 43222 — Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101542739MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 4808,00 ۀriregister
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 17 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 3 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€66kviimane
€200k€100k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€-5kviimane
€20k0 €€-20k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 66 298 € | −4970 € | 27 059 € | €67k | 0 | 19.06.2025 |
| 2023 | 120 638 € | −10 426 € | 32 029 € | €86k | 2 | 26.04.2024 |
| 2022 | 109 960 € | 1595 € | 42 455 € | €93k | 0 | 30.06.2023 |
| 2021 | 59 080 € | 82 € | 40 859 € | €54k | 0 | 12.08.2022 |
| 2020 | 84 130 € | 940 € | 40 778 € | €48k | 0 | 15.10.2021 |
| 2019 | 94 224 € | 11 113 € | 39 837 € | €52k | 1 | 11.11.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€100k€50k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 8195 € | 657 € | 0 € | — |
| 2025 | 55 478 € | 5516 € | 0 € | — |
| 2024 | 59 945 € | 9614 € | 5174 € | — |
| 2023 | 70 871 € | 9530 € | 6798 € | 1 |
| 2022 | 124 112 € | 5336 € | 320 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €8k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 657 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 0 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | €14k | €16k | €16k | €9k |
| Riigimaksud 2025 | €2k | 764 € | €1k | €2k |
| Tööjõumaksud 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | €6k | €11k | €20k | €23k |
| Riigimaksud 2024 | €5k | €3k | €1k | €1k |
| Tööjõumaksud 2024 | €3k | €2k | 17 € | 173 € |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | €9k | €12k | €22k | €28k |
| Riigimaksud 2023 | €1k | €3k | €3k | €2k |
| Tööjõumaksud 2023 | 815 € | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2023 | 2 | 2 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | €32k | €54k | €10k | €28k |
| Riigimaksud 2022 | €2k | €3k | 0 € | 962 € |
| Tööjõumaksud 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | 320 € |
| Töötajaid 2022 | — | — | 1 | 1 |
Ajalugu (16)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 5
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20060133 / 4 · Olek: Jõustunud
14.02.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
14.02.2018
Muutmiskanne
Ä 20060133 / 3 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 3
Näita ülejäänud 11 sündmust
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20060133 / 2 · Olek: Jõustunud
10.12.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 2
10.12.2012
Muutmiskanne
Ä 20060133 · Olek: Jõustunud
04.05.2012
Ümberkujundamiskanne
Kanne nr 1
04.05.2012
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus
Kanne nr 3
04.05.2012
Ümberkujundamiskanne
Ä 10161801 / 3 · Olek: Jõustunud
04.05.2012
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus
Ä 10161801 / 4 · Olek: Jõustunud
03.05.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 2
03.05.2012
Muutmiskanne
Ä 10161801 / 2 · Olek: Jõustunud
31.10.2011
Esmakanne
Kanne nr 1
31.10.2011
Esmakanne
Ä 10161801 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Ragnar EerikTegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte