Üldandmed
Äriregister · 23 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 06.12.2011Äriregister
- Aadress
- Värvi tn 4ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 6555557Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 46462 — Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101501327MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 23 h tagasiAsutajad (3)
Äriregister · 23 h tagasiOsanikud
Äriregister · 23 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 23 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 23 h tagasiITBIT MEDICAL OÜ on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 877 938 € | −66 072 € | 238 374 € | €793k | 4 | 27.06.2025 |
| 2023AUD | 1 936 219 € | 222 264 € | 636 947 € | €1.0m | 7 | 18.03.2024 |
| 2022AUD | 1 624 986 € | 98 685 € | 624 683 € | €853k | 6 | 02.05.2023 |
| 2021AUD | 1 676 495 € | 367 082 € | 819 499 € | €986k | 5 | 29.06.2022 |
| 2020 | 1 509 223 € | 232 480 € | 529 836 € | €843k | 5 | 30.06.2021 |
| 2019 | 1 515 816 € | 163 473 € | 480 277 € | €626k | 5 | 01.04.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 709 614 € | 88 319 € | 34 185 € | 6 |
| 2025 | 2 932 941 € | 466 542 € | 102 564 € | 8 |
| 2024 | 2 995 651 € | 303 596 € | 125 253 € | 6 |
| 2023 | 2 864 620 € | 307 280 € | 114 446 € | 8 |
| 2022 | 2 574 994 € | 340 775 € | 99 427 € | 9 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €710k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €88k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €34k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 6 | — | — | — |
| Käive 2025 | €711k | €884k | €505k | €833k |
| Riigimaksud 2025 | €86k | €220k | €69k | €91k |
| Tööjõumaksud 2025 | €27k | €26k | €25k | €24k |
| Töötajaid 2025 | 7 | 7 | 7 | 8 |
| Käive 2024 | €983k | €763k | €619k | €631k |
| Riigimaksud 2024 | €89k | €78k | €59k | €77k |
| Tööjõumaksud 2024 | €30k | €36k | €30k | €30k |
| Töötajaid 2024 | 8 | 6 | 6 | 6 |
| Käive 2023 | €697k | €880k | €541k | €746k |
| Riigimaksud 2023 | €74k | €79k | €67k | €87k |
| Tööjõumaksud 2023 | €27k | €31k | €29k | €28k |
| Töötajaid 2023 | 8 | 7 | 8 | 8 |
| Käive 2022 | €775k | €661k | €530k | €609k |
| Riigimaksud 2022 | €112k | €85k | €55k | €89k |
| Tööjõumaksud 2022 | €26k | €25k | €22k | €27k |
| Töötajaid 2022 | 8 | 8 | 9 | 9 |
Kommertspandid (1 · €390k)
Äriregister kommertspandid#1Kehtiv
390 000,00 € EUR
Järjekoht: esimene · Algus 12.07.2024 · kehtiv
Riigihanked (12 · €3.9m)
Riigihangete register · 19 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 06.06.2023 | Kirurgiline õmblusmaterjal | sihtasutus Põhja-Eesti Regionaalhaigla | 1 630 435 € |
| 04.12.2022 | Hüppeliigese endoproteesid | Aktsiaselts Ida-Tallinna Keskhaigla | 260 000 € |
| 02.05.2022 | Liigeskapsli ja kõõluste kinnitusvahendite ostmine | sihtasutus Tartu Ülikooli Kliinikum | 8468 € |
| 02.11.2021 | Artroskoopia püstaku ostmine | Sihtasutus Pärnu Haigla | 101 450 € |
| 07.09.2021 | Labajala metallosteosünteesi vahendid | Aktsiaselts Ida-Tallinna Keskhaigla | 10 894 € |
Näita ülejäänud (7)
| 17.08.2021 | Artroskoopia püstak ja tarvikud | Aktsiaselts Ida-Tallinna Keskhaigla | 304 450 € |
| 28.04.2021 | Kirurgiliste instrumentide remondi ja hooldusteenus ning vahetus- ja asendusremondi teenus III | sihtasutus Põhja-Eesti Regionaalhaigla | 60 960 € |
| 29.04.2021 | Suurte liigeste endoproteeside ostmine | Sihtasutus Pärnu Haigla | 1 208 870 € |
| 09.03.2021 | Luumurru ja luukirurgia implantaatide ostmine | Sihtasutus Pärnu Haigla | 68 134 € |
| 05.03.2021 | Artroskoopia tarvikud | sihtasutus Põhja-Eesti Regionaalhaigla | 151 965 € |
| 23.04.2020 | Kirurgiline õmblusmaterjal | sihtasutus Põhja-Eesti Regionaalhaigla | 36 316 € |
| 04.02.2020 | Operatsioonikeskuse loputuspumpade süsteemid | sihtasutus Põhja-Eesti Regionaalhaigla | 32 720 € |
Ajalugu (27)
Äriregister kanded12.07.2024
Kommertspandi avamiskanne
Kanne nr 1
12.07.2024
Kommertspandi avamiskanne
K 10163139 / 13 · Olek: Jõustunud
07.07.2022
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 12
07.07.2022
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10163139 / 12 · Olek: Jõustunud
26.06.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 11
Näita ülejäänud 22 sündmust
26.06.2019
Muutmiskanne
Ä 10163139 / 11 · Olek: Jõustunud
25.06.2019
Muutmiskanne
Ä 10163139 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
09.02.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 10
09.02.2018
Muutmiskanne
Ä 10163139 / 10 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 9
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10163139 / 9 · Olek: Jõustunud
02.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 8
02.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10163139 / 8 · Olek: Jõustunud
03.10.2017
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 7
03.10.2017
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10163139 / 7 · Olek: Jõustunud
28.09.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
28.09.2017
Muutmiskanne
Ä 10163139 / 6 · Olek: Jõustunud
24.08.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
24.08.2017
Muutmiskanne
Ä 10163139 / 5 · Olek: Jõustunud
26.09.2016
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 4
26.09.2016
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10163139 / 4 · Olek: Jõustunud
13.10.2015
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 3
13.10.2015
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10163139 / 3 · Olek: Jõustunud
07.11.2012
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 2
07.11.2012
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10163139 / 2 · Olek: Jõustunud
06.12.2011
Esmakanne
Kanne nr 1
06.12.2011
Esmakanne
Ä 10163139 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 10 ettevõttes.
Theodor VannJuhatuse liige, Asutaja, Tegelik kasusaaja · 5 muud ettevõtet
Mart TalvarAsutaja · 2 muud ettevõtet