Üldandmed
Äriregister · 4 h tagasi- Õiguslik vorm
- Sihtasutus
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 21.12.2000Äriregister
- Aadress
- Ristiku tn 1, Pärnu linn, Pärnu linn, 80010 Pärnu maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.ph.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 4473101Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 86101 — HaiglaraviÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100694248MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (9)
Äriregister · 4 h tagasiAsutajad
Äriregister · 4 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 4 h tagasiTehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 13 h tagasi ph.ee4 tehnoloogiat tuvastatud
Sisuhaldus (CMS)
Drupal
JavaScript-teek
jQuery
Analüütika
Google Analytics
Veebiserver
Apache
Aruanded (7)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025AUD | — | 1 721 718 € | 38 869 605 € | €55.2m | 1260 | 14.04.2026 |
| 2024AUD | — | 2 712 210 € | 37 147 887 € | €52.8m | 1275 | 16.04.2025 |
| 2023AUD | — | 5 429 602 € | 34 435 677 € | €51.2m | 1243 | 12.04.2024 |
| 2022AUD | — | −233 381 € | 29 006 075 € | €43.4m | 1212 | 08.05.2023 |
| 2021AUD | — | 70 318 € | 29 239 456 € | €42.9m | 1203 | 06.04.2022 |
| 2020AUD | — | 2 332 117 € | 29 169 138 € | €43.9m | 1196 | 16.04.2021 |
| 2019AUD | — | 1 668 067 € | 26 837 021 € | €41.4m | 1157 | 21.04.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 340 208 € | 5 085 166 € | 5 379 485 € | 1517 |
| 2025 | 1 387 221 € | 21 128 831 € | 22 304 970 € | 1555 |
| 2024 | 1 352 856 € | 19 268 680 € | 20 209 746 € | 1548 |
| 2023 | 901 708 € | 16 584 603 € | 17 462 814 € | 1521 |
| 2022 | 562 123 € | 15 317 100 € | 16 217 029 € | 1499 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €340k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €5.1m | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €5.4m | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1517 | — | — | — |
| Käive 2025 | €355k | €279k | €268k | €485k |
| Riigimaksud 2025 | €5.1m | €5.2m | €5.5m | €5.3m |
| Tööjõumaksud 2025 | €5.4m | €5.6m | €5.8m | €5.6m |
| Töötajaid 2025 | 1552 | 1565 | 1575 | 1555 |
| Käive 2024 | €479k | €262k | €289k | €323k |
| Riigimaksud 2024 | €4.4m | €4.7m | €5.2m | €4.9m |
| Tööjõumaksud 2024 | €4.6m | €4.9m | €5.5m | €5.2m |
| Töötajaid 2024 | 1514 | 1543 | 1548 | 1548 |
| Käive 2023 | €214k | €198k | €203k | €286k |
| Riigimaksud 2023 | €3.9m | €3.9m | €4.4m | €4.3m |
| Tööjõumaksud 2023 | €4.1m | €4.1m | €4.7m | €4.5m |
| Töötajaid 2023 | 1492 | 1515 | 1520 | 1521 |
| Käive 2022 | €163k | €127k | €120k | €152k |
| Riigimaksud 2022 | €3.9m | €3.7m | €3.9m | €3.7m |
| Tööjõumaksud 2022 | €4.1m | €4.0m | €4.2m | €3.9m |
| Töötajaid 2022 | 1474 | 1505 | 1492 | 1499 |
Tegevusload (6)
Majandustegevuse register · 14 h tagasiAmetlikud teadaanded (3)
Ametlikud Teadaanded · 14 h tagasiTerviseamet13.09.2016#1007602
Terviseamet13.09.2016#1007603
Terviseamet18.05.2015#772883
Toetused (3 · €6.0m)
EIS + PRIA + Kohesio + TöötukassaKohesioÜhtekuuluvuspoliitika fond (ERDF)European Regional Development Fund2020
3 726 754 €
KohesioÜhtekuuluvuspoliitika fond (ERDF)European Regional Development Fund2016
2 200 000 €
KohesioÜhtekuuluvuspoliitika fond (ERDF)European Regional Development Fund2016
40 788 €
Riigihanked (14 · €3.6m)
Riigihangete register · 2 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 11.05.2023 | Aktsiaselts Ida-Tallinna Keskhaigla | 1 000 000 € | |
| 06.02.2023 | Tori Vallavalitsus | 0 € | |
| 01.01.2021 | sihtasutus Põhja-Eesti Regionaalhaigla | 379 390 € | |
| 16.05.2022 | Tervise Arengu Instituut | 487 555 € | |
| 10.01.2022 | Tervise Arengu Instituut | 149 155 € |
Näita ülejäänud (9)
| 01.04.2021 | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus | 100 000 € | |
| 21.01.2021 | Politsei- ja Piirivalveamet | 60 000 € | |
| 31.12.2020 | Pärnu Linnavalitsus | 159 600 € | |
| 16.12.2020 | Tervise Arengu Instituut | 151 785 € | |
| 01.03.2019 | Tervise Arengu Instituut | 292 006 € | |
| 16.04.2019 | aktsiaselts Ida-Tallinna Keskhaigla | 680 000 € | |
| 06.04.2018 | Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskus | 11 500 € | |
| 06.04.2018 | Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskus | 2424 € | |
| 07.03.2018 | Tervise Arengu Instituut | 86 950 € |
Ajalugu (26)
Äriregister kanded20.04.2026
Muutmiskanne
Kanne nr 11
20.04.2026
Muutmiskanne
S 30014634 / 11 · Olek: Jõustunud
19.01.2026
Muutmiskanne
S 30014634 / M6 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.02.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 10
01.02.2023
Muutmiskanne
S 30014634 / 10 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 21 sündmust
25.04.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 9
25.04.2021
Muutmiskanne
S 30014634 / 9 · Olek: Jõustunud
17.04.2020
Muutmiskanne
S 30014634 / M5 · Olek: Puudused kõrvaldatud
14.10.2019
Muutmiskanne
S 30014634 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
31.05.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 8
31.05.2019
Muutmiskanne
S 30014634 / 8 · Olek: Jõustunud
22.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 7
22.12.2017
Muutmiskanne
S 30014634 / 7 · Olek: Jõustunud
04.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
04.12.2017
Muutmiskanne
S 30014634 / 6 · Olek: Jõustunud
09.05.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 5
09.05.2016
Muutmiskanne
S 30014634 / 5 · Olek: Jõustunud
10.03.2015
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks
S 30014634 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
26.04.2007
Muutmiskanne
Kanne nr 4
26.04.2007
Muutmiskanne
S 14634 / 4 · Olek: Jõustunud
02.08.2005
Muutmiskanne
Kanne nr 3
02.08.2005
Muutmiskanne
S 14634 / 3 · Olek: Jõustunud
11.07.2005
Toimiku dokumentide kontroll
S 14634 / M2 · Olek: Jõustunud
16.02.2005
Muutmiskanne
Kanne nr 2
16.02.2005
Muutmiskanne
S 14634 / 2 · Olek: Jõustunud
21.12.2000
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 43 ettevõttes.
Urmas SuleJuhatuse liige · 3 muud ettevõtet
Kristel VoltenbergTegelik kasusaaja · 18 muud ettevõtet
aktsiaselts PÄRNU VESI
Tegelik kasusaaja
ChampChamber OÜ
Osanik 100%Tegelik kasusaajaJuhatuse liige
Estonia Spa Hotels AS
Tegelik kasusaaja
MTÜ Mullfest
Tegelik kasusaaja
MTÜ Mulligalerii
AsutajaJuhatuse liigeTegelik kasusaaja
MTÜ Mulligalerii Vabateater
AsutajaJuhatuse liigeTegelik kasusaaja
MTÜ Südamega Pärnu
AsutajaJuhatuse liigeTegelik kasusaaja
MTÜ Tallinn Reval Rotary Klubi
Asutaja
MTÜ Valgeranna Golfiklubi
Asutaja
Mulligalerii huviklubi
AsutajaJuhatuse liigeTegelik kasusaaja
Osaühing PAIKRE
Tegelik kasusaaja
Osaühing SuFe
Tegelik kasusaaja
Pärnu Sõprade Üleilmne Ühendus MTÜ
Juhatuse liigeAsutajaTegelik kasusaaja
Pärnu Veiniklubi
Juhatuse liigeAsutajaTegelik kasusaaja
Sihtasutus Pärnu ja Pärnumaa naisettevõtjate toetuseks
Juhatuse liige
sihtasutus Tõstamaa Hooldekodu
Tegelik kasusaaja
Sihtasutus Tõstamaa Mõis
Tegelik kasusaaja
Suvepealinna Šampanjaklubi MTÜ
Juhatuse liigeAsutajaTegelik kasusaaja
Tarvi MarksonNõukogu liige · 10 muud ettevõtet
Korkvender OÜ
Tegelik kasusaaja
Osaühing Pärnu Päikesepark 1
Tegelik kasusaaja
Osaühing Pärnu Päikesepark 2
Tegelik kasusaaja
Osaühing Pärnu Päikesepark 3
Tegelik kasusaaja
Osaühing Pärnu Päikesepark 4
Tegelik kasusaaja
osaühing SÄRE
Tegelik kasusaaja
OÜ Kaks Tamme
Tegelik kasusaaja
Pet Prof OÜ
Tegelik kasusaaja
Terveks OÜ
Osanik 100%Juhatuse liigeAsutajaTegelik kasusaaja
Vetevana OÜ
Tegelik kasusaaja
Madis VeskimägiNõukogu liige · 3 muud ettevõtet
Karmo KontsNõukogu liige · 1 muu ettevõte
Valmar VesteNõukogu liige · 5 muud ettevõtet
Helis PokkerNõukogu liige · 2 muud ettevõtet
Jana RistimetsNõukogu liige · 1 muu ettevõte