Üldandmed
Äriregister · 5 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 15.12.2011Äriregister
- Aadress
- VõssaADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 53317229Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 16241 — Puittaara ja puitaluste tootmineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101536091MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 5 h tagasiOsanikud
Äriregister · 5 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 5 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 699 914 € | 52 451 € | 282 593 € | €389k | 4 | 30.06.2025 |
| 2023 | 769 999 € | 119 621 € | 275 142 € | €322k | 4 | 04.07.2024 |
| 2022 | 877 804 € | 97 072 € | 170 521 € | €237k | 4 | 30.06.2023 |
| 2021 | 600 124 € | 25 338 € | 78 450 € | €213k | 4 | 29.06.2022 |
| 2020 | 444 103 € | 2273 € | 54 111 € | €124k | 4 | 29.06.2021 |
| 2019 | 518 577 € | 10 602 € | 53 838 € | €107k | 4 | 30.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 269 143 € | 0 € | 20 450 € | 4 |
| 2025 | 800 300 € | 29 078 € | 74 381 € | 4 |
| 2024 | 676 876 € | 50 566 € | 65 372 € | 4 |
| 2023 | 768 527 € | 36 235 € | 61 820 € | 4 |
| 2022 | 939 713 € | 3004 € | 59 015 € | 4 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €269k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 0 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €20k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 4 | — | — | — |
| Käive 2025 | €214k | €146k | €196k | €244k |
| Riigimaksud 2025 | €8k | €10k | €11k | 0 € |
| Tööjõumaksud 2025 | €15k | €22k | €17k | €20k |
| Töötajaid 2025 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Käive 2024 | €125k | €187k | €166k | €199k |
| Riigimaksud 2024 | €17k | €10k | €16k | €8k |
| Tööjõumaksud 2024 | €18k | €17k | €15k | €15k |
| Töötajaid 2024 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Käive 2023 | €128k | €282k | €156k | €203k |
| Riigimaksud 2023 | €15k | €5k | €15k | €1k |
| Tööjõumaksud 2023 | €16k | €16k | €17k | €14k |
| Töötajaid 2023 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Käive 2022 | €215k | €289k | €258k | €178k |
| Riigimaksud 2022 | €3k | 0 € | 0 € | 0 € |
| Tööjõumaksud 2022 | €15k | €15k | €16k | €14k |
| Töötajaid 2022 | 4 | 4 | 4 | 4 |
Ajalugu (14)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10163440 / 7 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 5
14.02.2018
Muutmiskanne
Ä 10163440 / 6 · Olek: Jõustunud
14.02.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10163440 / 5 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 9 sündmust
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 3
18.04.2012
Muutmiskanne
Ä 10163440 / 4 · Olek: Jõustunud
18.04.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 2
15.02.2012
Ümberkujundamiskanne
Ä 10163440 / 2 · Olek: Jõustunud
15.02.2012
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus
Ä 10163440 / 3 · Olek: Jõustunud
15.02.2012
Ümberkujundamiskanne
Kanne nr 1
15.02.2012
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus
Kanne nr 2
15.12.2011
Esmakanne
Ä 10163440 · Olek: Jõustunud
15.12.2011
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Handro KõrgesaarJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet