Üldandmed
Äriregister · 1 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 27.01.2012Äriregister
- Aadress
- Ehitajate tee 31-72ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 56562281Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 41001 — Elamute ja mitteeluhoonete ehitusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101593212MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 1 h tagasiOsanikud
Äriregister · 1 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 1 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 595 071 € | 71 402 € | 448 643 € | €461k | 5 | 30.04.2025 |
| 2023 | 867 285 € | 114 047 € | 397 671 € | €521k | 6 | 02.05.2024 |
| 2022 | 622 215 € | 78 200 € | 312 528 € | €366k | 5 | 26.04.2023 |
| 2021 | 372 740 € | 148 € | 250 404 € | €288k | 6 | 30.06.2022 |
| 2020 | 573 394 € | 113 357 € | 291 161 € | €338k | 6 | 30.06.2021 |
| 2019 | 358 516 € | 64 611 € | 203 120 € | €265k | 6 | 30.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 69 025 € | 21 419 € | 10 219 € | 5 |
| 2025 | 443 295 € | 89 855 € | 44 330 € | 5 |
| 2024 | 804 022 € | 100 026 € | 50 084 € | 5 |
| 2023 | 866 686 € | 106 445 € | 44 366 € | 7 |
| 2022 | 621 467 € | 81 132 € | 42 772 € | 5 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €69k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €21k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €10k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 5 | — | — | — |
| Käive 2025 | €90k | €96k | €157k | €101k |
| Riigimaksud 2025 | €22k | €14k | €28k | €25k |
| Tööjõumaksud 2025 | €11k | €11k | €12k | €11k |
| Töötajaid 2025 | 5 | 5 | 4 | 5 |
| Käive 2024 | €182k | €235k | €172k | €215k |
| Riigimaksud 2024 | €25k | €21k | €21k | €33k |
| Tööjõumaksud 2024 | €13k | €13k | €12k | €11k |
| Töötajaid 2024 | 7 | 6 | 5 | 5 |
| Käive 2023 | €70k | €213k | €270k | €314k |
| Riigimaksud 2023 | €13k | €30k | €39k | €25k |
| Tööjõumaksud 2023 | €9k | €10k | €12k | €13k |
| Töötajaid 2023 | 5 | 6 | 7 | 7 |
| Käive 2022 | €119k | €206k | €177k | €119k |
| Riigimaksud 2022 | €18k | €31k | €21k | €11k |
| Tööjõumaksud 2022 | €11k | €11k | €11k | €9k |
| Töötajaid 2022 | 6 | 5 | 5 | 5 |
Tegevusload (1)
Majandustegevuse register · 1 h tagasiAjalugu (16)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10164980 / 8 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10164980 / 7 · Olek: Jõustunud
02.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
Näita ülejäänud 11 sündmust
02.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10164980 / 6 · Olek: Jõustunud
13.01.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 3
13.01.2016
Muutmiskanne
Ä 10164980 / 5 · Olek: Jõustunud
21.11.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 2
21.11.2012
Muutmiskanne
Ä 10164980 / 4 · Olek: Jõustunud
12.11.2012
Ümberkujundamiskanne
Kanne nr 1
12.11.2012
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus
Kanne nr 2
12.11.2012
Ümberkujundamiskanne
Ä 10164980 / 2 · Olek: Jõustunud
12.11.2012
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus
Ä 10164980 / 3 · Olek: Jõustunud
27.01.2012
Esmakanne
Kanne nr 1
27.01.2012
Esmakanne
Ä 10164980 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Märten HaavelJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte