Üldandmed
Äriregister · 18 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 21.02.2012Äriregister
- Aadress
- Rõika tn 20, Haabersti linnaosa, Tallinn, 10617 Harju maakondADS / Äriregister
- Veebileht
- www.hitpoint.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Põhitegevusala
- EMTAK 74991 — Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101518491MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2500,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 18 h tagasiAsutajad
Äriregister · 18 h tagasiOsanikud
Äriregister · 18 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 18 h tagasiTehnoloogiad
BuiltWith · 27 päeva tagasiDomeenid (1)
www.hitpoint.ee
Äriregister
SSL-sertifikaat2Hosting1Veebiserver1E-postiserver1Lingitud teenused1
Kategooriate jaotus
SSL-sertifikaat (2)
—
Hosting (1)
Server Location
Veebiserver (1)
—
E-postiserver (1)
Business Email Hosting
Lingitud teenused (1)
—
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 3 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€10kviimane
€50k€25k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
591 €viimane
€20k€5k€-10k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 10 286 € | 591 € | 79 297 € | €80k | 0 | 04.05.2025 |
| 2023 | 6886 € | −5940 € | 78 706 € | €79k | 0 | 08.07.2024 |
| 2022 | 5914 € | −1866 € | 84 646 € | €85k | 0 | 09.07.2023 |
| 2021 | 9649 € | 815 € | 86 512 € | €89k | 0 | 10.07.2022 |
| 2020 | 36 603 € | 19 914 € | 85 696 € | €92k | 1 | 14.11.2021 |
| 2019 | 40 379 € | 18 827 € | 65 782 € | €78k | 1 | 21.09.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€10k€5k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 2135 € | 204 € | 0 € | — |
| 2025 | 4642 € | 399 € | 0 € | — |
| 2024 | 9050 € | 1181 € | 0 € | — |
| 2023 | 6855 € | 653 € | 0 € | — |
| 2022 | 5175 € | 626 € | 0 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €2k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 204 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 0 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | €1k | €1k | €1k | 900 € |
| Riigimaksud 2025 | 79 € | 64 € | 133 € | 123 € |
| Tööjõumaksud 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | 965 € | €1k | 979 € | €6k |
| Riigimaksud 2024 | 70 € | 73 € | 44 € | 994 € |
| Tööjõumaksud 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Riigimaksud 2023 | 77 € | 192 € | 212 € | 172 € |
| Tööjõumaksud 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | €2k | 900 € | €1k | 900 € |
| Riigimaksud 2022 | 325 € | 43 € | 217 € | 41 € |
| Tööjõumaksud 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Ajalugu (11)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 5
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10165881 / 5 · Olek: Jõustunud
01.10.2018
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 4
01.10.2018
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10165881 / 4 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 3
Näita ülejäänud 6 sündmust
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10165881 / 3 · Olek: Jõustunud
31.01.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 2
31.01.2014
Muutmiskanne
Ä 10165881 / 2 · Olek: Jõustunud
30.01.2014
Muutmiskanne
Ä 10165881 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
21.02.2012
Esmakanne
Kanne nr 1
21.02.2012
Esmakanne
Ä 10165881 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Mati MalsubJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet