Üldandmed
Äriregister · 2 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 26.03.2012Äriregister
- Aadress
- Juhkentali tn 52, Kesklinna linnaosa, Tallinn, 10113 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 43241 — Muud ehituspaigaldustöödÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101525905MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2500,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 2 h tagasiAsutajad
Äriregister · 2 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 2 h tagasiNF
Nordic FPC Holding OÜJURIIDILINE
Juriidiline isik · 12853096 · osanik alates 01.09.2023
Osanik 50% · €1k
Tegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 2 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 3 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€2.9mviimane
€5.0m€2.5m0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€461kviimane
€1.0m€500k−1 €
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 2 863 344 € | 460 894 € | 2 491 130 € | €2.7m | 32 | 09.06.2025 |
| 2023AUD | 2 593 384 € | 443 921 € | 2 136 379 € | €2.6m | 26 | 27.06.2024 |
| 2022AUD | 3 577 409 € | 589 317 € | 1 722 490 € | €2.3m | 37 | 11.09.2023 |
| 2021AUD | 2 543 073 € | 367 715 € | 1 169 242 € | €1.7m | 25 | 10.11.2022 |
| 2020AUD | 2 044 924 € | 424 882 € | 830 198 € | €1.3m | 9 | 03.05.2021 |
| 2019AUD | 2 604 173 € | 140 831 € | 424 105 € | €1.0m | 9 | 14.07.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€500k€250k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 350 431 € | 15 021 € | 12 168 € | 2 |
| 2025 | 5656 € | 55 898 € | 52 366 € | 2 |
| 2024 | 151 360 € | 74 172 € | 53 010 € | 2 |
| 2023 | 75 254 € | 52 280 € | 45 319 € | 2 |
| 2022 | 567 € | 48 642 € | 44 249 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €350k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €15k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €12k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | €1k | 592 € | 225 € | €4k |
| Riigimaksud 2025 | €15k | €13k | €15k | €13k |
| Tööjõumaksud 2025 | €14k | €12k | €14k | €12k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2024 | 0 € | €100k | €4k | €47k |
| Riigimaksud 2024 | €14k | €24k | €14k | €23k |
| Tööjõumaksud 2024 | €13k | €14k | €13k | €13k |
| Töötajaid 2024 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2023 | €1k | 389 € | €25k | €48k |
| Riigimaksud 2023 | €11k | €12k | €16k | €13k |
| Tööjõumaksud 2023 | €11k | €11k | €11k | €12k |
| Töötajaid 2023 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2022 | 0 € | 378 € | 189 € | 0 € |
| Riigimaksud 2022 | €11k | €12k | €13k | €12k |
| Tööjõumaksud 2022 | €11k | €11k | €11k | €11k |
| Töötajaid 2022 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Ajalugu (18)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10167073 / 9 · Olek: Jõustunud
06.10.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 8
06.10.2020
Muutmiskanne
Ä 10167073 / 8 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
Näita ülejäänud 13 sündmust
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10167073 / 7 · Olek: Jõustunud
02.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
02.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10167073 / 6 · Olek: Jõustunud
14.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 5
14.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10167073 / 5 · Olek: Jõustunud
09.01.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 4
09.01.2015
Muutmiskanne
Ä 10167073 / 4 · Olek: Jõustunud
08.03.2013
Muutmiskanne
Kanne nr 3
08.03.2013
Muutmiskanne
Ä 10167073 / 3 · Olek: Jõustunud
12.02.2013
Muutmiskanne
Kanne nr 2
12.02.2013
Muutmiskanne
Ä 10167073 / 2 · Olek: Jõustunud
26.03.2012
Esmakanne
Kanne nr 1
26.03.2012
Esmakanne
Ä 10167073 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 7 ettevõttes.
Meelis KarsJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet