Üldandmed
Äriregister · 11 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 11.11.2014Äriregister
- Aadress
- Juhkentali tn 52, Kesklinna linnaosa, Tallinn, 10113 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 7820 — Tööjõurent ja muud tööjõuteenusedÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101755144MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2500,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 11 h tagasiAsutajad
Äriregister · 11 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 11 h tagasiNF
Nordic FPC Holding OÜJURIIDILINE
Juriidiline isik · 12853096 · osanik alates 01.09.2023
Osanik 50% · €1k
Tegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 11 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€686kviimane
€2.0m€1.0m0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€-12kviimane
€100k€-50k€-200k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 686 357 € | −11 639 € | 713 910 € | €718k | 28 | 03.06.2025 |
| 2023AUD | 674 600 € | 13 777 € | 794 826 € | €800k | 25 | 27.06.2024 |
| 2022AUD | 1 062 436 € | −251 € | 908 261 € | €933k | 39 | 13.09.2023 |
| 2021AUD | 726 541 € | 1698 € | 922 511 € | €930k | 29 | 15.11.2022 |
| 2020AUD | 597 084 € | −195 888 € | 933 813 € | €1.0m | 23 | 03.05.2021 |
| 2019AUD | 1 632 022 € | 56 231 € | 1 146 701 € | €1.3m | 39 | 14.07.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€500k€250k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 74 066 € | 3916 € | 4088 € | 2 |
| 2025 | 276 901 € | 39 716 € | 37 637 € | 2 |
| 2024 | 720 378 € | 45 973 € | 43 217 € | 2 |
| 2023 | 734 234 € | 44 182 € | 41 445 € | 2 |
| 2022 | 1 051 850 € | 40 432 € | 39 497 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €74k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €4k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €4k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | €170k | 0 € | €30k | €77k |
| Riigimaksud 2025 | €12k | €9k | €14k | €4k |
| Tööjõumaksud 2025 | €11k | €8k | €14k | €4k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 2 | 6 | 2 |
| Käive 2024 | €253k | €132k | €263k | €72k |
| Riigimaksud 2024 | €11k | €11k | €11k | €12k |
| Tööjõumaksud 2024 | €11k | €11k | €11k | €11k |
| Töötajaid 2024 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2023 | €294k | €144k | €209k | €87k |
| Riigimaksud 2023 | €10k | €11k | €11k | €12k |
| Tööjõumaksud 2023 | €9k | €11k | €11k | €10k |
| Töötajaid 2023 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2022 | €300k | €233k | €326k | €193k |
| Riigimaksud 2022 | €11k | €8k | €10k | €12k |
| Tööjõumaksud 2022 | €11k | €9k | €9k | €11k |
| Töötajaid 2022 | 4 | 4 | 4 | 2 |
Ajalugu (12)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10202238 / 6 · Olek: Jõustunud
06.10.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 5
06.10.2020
Muutmiskanne
Ä 10202238 / 5 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
Näita ülejäänud 7 sündmust
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10202238 / 4 · Olek: Jõustunud
08.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
08.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10202238 / 3 · Olek: Jõustunud
14.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 2
14.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10202238 / 2 · Olek: Jõustunud
11.11.2014
Esmakanne
Kanne nr 1
11.11.2014
Esmakanne
Ä 10202238 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 7 ettevõttes.
Meelis KarsJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet
Tina Cecilia PennanenTegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet