Üldandmed
Äriregister · 4 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 17.04.2012Äriregister
- Aadress
- Pärnuvälja tn 3, Paide linn, Paide linn, 72720 Järva maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 58134565Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 41001 — Elamute ja mitteeluhoonete ehitusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101588447MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2500,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 4 h tagasiOsanikud
Äriregister · 4 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 4 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 615 546 € | 589 € | 64 891 € | €175k | 8 | 28.02.2025 |
| 2023 | 551 001 € | −33 127 € | 74 541 € | €188k | 7 | 30.06.2024 |
| 2022 | 578 354 € | −150 408 € | 115 154 € | €234k | 7 | 19.06.2023 |
| 2021 | 793 767 € | 63 878 € | 269 176 € | €358k | 7 | 27.06.2022 |
| 2020 | 570 446 € | 87 280 € | 205 298 € | €299k | 7 | 18.06.2021 |
| 2019 | 330 102 € | 24 602 € | 133 827 € | €179k | 7 | 02.07.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 102 460 € | 23 198 € | 13 582 € | 7 |
| 2025 | 611 343 € | 107 965 € | 67 432 € | 7 |
| 2024 | 629 567 € | 93 641 € | 56 542 € | 9 |
| 2023 | 481 730 € | 56 023 € | 52 013 € | 10 |
| 2022 | 604 078 € | 70 667 € | 58 917 € | 9 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €102k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €23k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €14k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 7 | — | — | — |
| Käive 2025 | €99k | €147k | €186k | €180k |
| Riigimaksud 2025 | €23k | €26k | €35k | €24k |
| Tööjõumaksud 2025 | €16k | €18k | €16k | €18k |
| Töötajaid 2025 | 9 | 8 | 9 | 7 |
| Käive 2024 | €159k | €130k | €149k | €191k |
| Riigimaksud 2024 | €25k | €21k | €19k | €29k |
| Tööjõumaksud 2024 | €12k | €15k | €15k | €15k |
| Töötajaid 2024 | 10 | 9 | 9 | 9 |
| Käive 2023 | €61k | €91k | €120k | €209k |
| Riigimaksud 2023 | €14k | €11k | €14k | €16k |
| Tööjõumaksud 2023 | €13k | €12k | €13k | €14k |
| Töötajaid 2023 | 10 | 10 | 10 | 10 |
| Käive 2022 | €85k | €202k | €145k | €172k |
| Riigimaksud 2022 | €18k | €18k | €16k | €18k |
| Tööjõumaksud 2022 | €15k | €14k | €15k | €15k |
| Töötajaid 2022 | 10 | 11 | 10 | 9 |
Tegevusload (1)
Majandustegevuse register · 15 h tagasiRiigihanked (1 · €27k)
Riigihangete register · 2 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 23.10.2017 | mittetulundusühing Tori Mõis | 27 175 € |
Ajalugu (19)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 30050187 / 5 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 30050187 / 4 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
22.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30050187 / 3 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 14 sündmust
22.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
02.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30050187 / 2 · Olek: Jõustunud
02.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
30.01.2013
Muutmiskanne
Ä 30050187 · Olek: Jõustunud
30.01.2013
Muutmiskanne
Kanne nr 2
07.11.2012
Ümberkujundamiskanne
Ä 10167906 / 3 · Olek: Jõustunud
07.11.2012
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus
Ä 10167906 / 4 · Olek: Jõustunud
07.11.2012
Ümberkujundamiskanne
Kanne nr 1
07.11.2012
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus
Kanne nr 3
02.11.2012
Muutmiskanne
Ä 10167906 / 2 · Olek: Jõustunud
02.11.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 2
17.04.2012
Esmakanne
Ä 10167906 · Olek: Jõustunud
17.04.2012
Esmakanne
Kanne nr 1
16.04.2012
Esmakanne
Ä 10167906 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Lennar SildJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte