Üldandmed
Äriregister · 10 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 15.05.2012Äriregister
- Aadress
- C. R. Jakobsoni tn 11ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5150247Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 4322 — Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101538879MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 10 h tagasiAsutajad
Äriregister · 10 h tagasiOsanikud
Äriregister · 10 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 10 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 344 243 € | 196 488 € | 291 034 € | €466k | 10 | 30.06.2025 |
| 2023 | 980 202 € | 78 863 € | 109 546 € | €227k | 8 | 26.06.2024 |
| 2022 | 558 810 € | −7288 € | 40 684 € | €153k | 8 | 26.06.2023 |
| 2021 | 923 262 € | 18 162 € | 57 972 € | €165k | 7 | 29.06.2022 |
| 2020 | 868 485 € | 17 683 € | 39 810 € | €195k | 7 | 30.06.2021 |
| 2019 | 1 178 591 € | −90 039 € | 22 127 € | €221k | 8 | 30.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 132 809 € | 31 969 € | 25 291 € | 9 |
| 2025 | 1 454 547 € | 232 619 € | 103 195 € | 9 |
| 2024 | 1 353 842 € | 218 465 € | 84 545 € | 11 |
| 2023 | 1 070 991 € | 144 545 € | 68 791 € | 7 |
| 2022 | 627 895 € | 103 542 € | 57 922 € | 8 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €133k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €32k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €25k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 9 | — | — | — |
| Käive 2025 | €288k | €367k | €378k | €422k |
| Riigimaksud 2025 | €62k | €48k | €45k | €78k |
| Tööjõumaksud 2025 | €27k | €24k | €24k | €28k |
| Töötajaid 2025 | 9 | 9 | 10 | 9 |
| Käive 2024 | €128k | €394k | €392k | €440k |
| Riigimaksud 2024 | €26k | €55k | €59k | €78k |
| Tööjõumaksud 2024 | €17k | €17k | €24k | €26k |
| Töötajaid 2024 | 9 | 10 | 11 | 11 |
| Käive 2023 | €241k | €133k | €410k | €286k |
| Riigimaksud 2023 | €29k | €25k | €48k | €42k |
| Tööjõumaksud 2023 | €15k | €17k | €17k | €21k |
| Töötajaid 2023 | 8 | 8 | 9 | 7 |
| Käive 2022 | €130k | €94k | €209k | €195k |
| Riigimaksud 2022 | €27k | €22k | €39k | €15k |
| Tööjõumaksud 2022 | €15k | €12k | €16k | €16k |
| Töötajaid 2022 | 8 | 10 | 8 | 8 |
Tegevusload (4)
Majandustegevuse register · 10 h tagasiRiigihanked (23 · €2.4m)
Riigihangete register · 10 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 02.06.2023 | Ruila Põhikooli hoone küttelahenduse renoveerimine | Saue Vallavalitsus | 273 255 € |
| 27.10.2022 | Küttesüsteemide ehitustööd Sindi linnas | Tori Vallavalitsus | 167 969 € |
| 23.01.2023 | Generaatorite hange | AS HOOLEKANDETEENUSED | 15 886 € |
| 21.06.2022 | Põltsamaa õpilaskodu hoone küttesüsteemi rekonstrueerimine | Põltsamaa Vallavara OÜ | 44 449 € |
| 27.10.2022 | Küttesüsteemide ehitustööd Sindi linnas | Tori Vallavalitsus | 167 969 € |
Näita ülejäänud (18)
| 24.10.2022 | Linda Rahvamaja hoone küttesüsteemi projekteerimine ja ehitamine | Antsla Vallavalitsus | 68 915 € |
| 25.10.2022 | Vasknarva puurkaevu ja pumbamaja ehitus | Alutaguse Vallavalitsus | 58 426 € |
| 02.05.2022 | Tolli tn 4, 6, 8 kütte ehitustööd (kordushange) | Tallinna Linnavaraamet | 82 980 € |
| 01.04.2022 | Pagari seltsimaja soojussõlm | Alutaguse Vallavalitsus | 41 906 € |
| 10.06.2021 | Lagedi Põhikooli ja Keskushoone küttesüsteemi projekteerimis- ja rekonstrueerimistööde peatöövõtt | Rae Vallavalitsus | 247 580 € |
| 28.05.2021 | Käbikuivati katlamaja ümberehitus | Riigimetsa Majandamise Keskus | 105 070 € |
| 19.05.2021 | Väänikvere tee 8, Laeva küla, hoone katuse ja küttesüsteemi rekonstrueerimine | Tartu Vallavalitsus | 311 792 € |
| 19.11.2020 | Vatla mõisa keskkütte ehitus | Lääneranna Vallavalitsus | 148 360 € |
| 18.11.2020 | Soojustehnilsed tööd VPG-s | Vinni Vallavalitsus | 59 433 € |
| 28.10.2020 | Kõpu Põhikooli katlamaja vedelgaasküttesüsteemi kasutusrent | Põhja-Sakala Vallavalitsus | 48 330 € |
| 08.10.2020 | Pagari seltsimaja maaküttekontuuri väljaehitus | Alutaguse Vallavalitsus | 31 730 € |
| 28.09.2020 | Ehitusvaldkonna õppepraktika hoone elektri- ja küttesüsteemi ehitamine | Võrumaa Kutsehariduskeskus | 76 317 € |
| 29.07.2020 | Tornimäe lasteaia ja kooli lokaalkütte rajamine | Aktsiaselts Kuressaare Soojus | 119 640 € |
| 29.07.2020 | Laeva Põhikooli maaküttesüsteemi projekteerimine ja ehitus (Tartu vald) | Tartu Vallavalitsus | 26 780 € |
| 17.06.2020 | Kõpu Sotsiaalteenuste Keskuse hoone energiatõhususe parandamise projekteerimistööd | Põhja-Sakala Vallavalitsus | 18 650 € |
| 11.06.2020 | SA Peipsiveere hooldusravikeskus energiatõhususe edendamine | sihtasutus Peipsiveere Hooldusravikeskus | 109 777 € |
| 16.04.2020 | Lihula kultuurikeskuse küttesüsteemi rekonstrueerimine | Lääneranna Vallavalitsus | 76 235 € |
| 30.03.2020 | Koonga tervisekeskuse ruumide ehitustööd | Lääneranna Vallavalitsus | 110 497 € |
Ajalugu (19)
Äriregister kanded17.10.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 9
17.10.2025
Muutmiskanne
Ä 20060255 / 9 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20060255 / 8 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
Näita ülejäänud 14 sündmust
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20060255 / 7 · Olek: Jõustunud
02.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
02.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20060255 / 6 · Olek: Jõustunud
06.09.2016
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 5
06.09.2016
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 20060255 / 5 · Olek: Jõustunud
11.04.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 4
11.04.2016
Muutmiskanne
Ä 20060255 / 4 · Olek: Jõustunud
13.01.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 3
13.01.2015
Muutmiskanne
Ä 20060255 / 3 · Olek: Jõustunud
05.03.2013
Muutmiskanne
Kanne nr 2
05.03.2013
Muutmiskanne
Ä 20060255 / M1 · Olek: Jõustunud
05.03.2013
Muutmiskanne
Ä 20060255 / 2 · Olek: Jõustunud
15.05.2012
Esmakanne
Kanne nr 1
15.05.2012
Esmakanne
Ä 20060255 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 5 ettevõttes.
Tõnu TõnisaluJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet