Üldandmed
Äriregister · 17 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 22.08.2012Äriregister
- Aadress
- PajuADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 41001 — Elamute ja mitteeluhoonete ehitusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101589404MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 17 h tagasiOsanikud
Äriregister · 17 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 17 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 359 629 € | −76 840 € | 131 637 € | €728k | 15 | 13.09.2025 |
| 2023 | 1 494 139 € | −45 032 € | 208 477 € | €878k | 12 | 30.07.2024 |
| 2022 | 2 164 791 € | 16 260 € | 253 510 € | €775k | 12 | 29.06.2023 |
| 2021 | 1 913 720 € | 122 768 € | 237 250 € | €665k | 9 | 30.06.2022 |
| 2020 | 620 314 € | 10 573 € | 114 482 € | €299k | 7 | 25.06.2021 |
| 2019 | 854 402 € | −7664 € | 118 909 € | €268k | 7 | 03.11.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 312 004 € | 30 457 € | 17 754 € | 10 |
| 2025 | 1 769 690 € | 277 088 € | 135 189 € | 14 |
| 2024 | 1 356 608 € | 228 309 € | 137 365 € | 18 |
| 2023 | 1 649 659 € | 162 342 € | 86 854 € | 15 |
| 2022 | 2 511 677 € | 218 533 € | 98 597 € | 12 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €312k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €30k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €18k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 10 | — | — | — |
| Käive 2025 | €228k | €469k | €522k | €551k |
| Riigimaksud 2025 | €11k | €112k | €52k | €102k |
| Tööjõumaksud 2025 | €10k | €62k | €16k | €47k |
| Töötajaid 2025 | 14 | 14 | 15 | 14 |
| Käive 2024 | €317k | €352k | €358k | €329k |
| Riigimaksud 2024 | €32k | €97k | €36k | €64k |
| Tööjõumaksud 2024 | €11k | €57k | €21k | €48k |
| Töötajaid 2024 | 14 | 16 | 17 | 18 |
| Käive 2023 | €540k | €486k | €250k | €373k |
| Riigimaksud 2023 | €40k | €15k | €48k | €59k |
| Tööjõumaksud 2023 | €13k | €7k | €28k | €39k |
| Töötajaid 2023 | 14 | 14 | 15 | 15 |
| Käive 2022 | €612k | €737k | €852k | €310k |
| Riigimaksud 2022 | €49k | €35k | €50k | €85k |
| Tööjõumaksud 2022 | €25k | €26k | €31k | €16k |
| Töötajaid 2022 | 18 | 21 | 14 | 12 |
Tegevusload (2)
Majandustegevuse register · 16 h tagasiRiigihanked (9 · €2.9m)
Riigihangete register · 13 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 20.12.2024 | Sadama tee 6, Üürimaja rekonstrueerimine | Sadama Üürimaja OÜ | 1 689 000 € |
| 13.06.2021 | Kärdla linn Vabrikuväljak 1 hoone osaline rekonstrueerimine | Sihtasutus Hiiumaa Arenduskeskus | 308 858 € |
| 09.08.2021 | Naistlaiu sadama kalurite maja ehitamine | Pühalepa Osavalla Valitsus | 108 358 € |
| 12.07.2021 | Eesti Töötukassa Saaremaa osakonna jahutusseadmete väljaehitamine | Eesti Töötukassa | 37 930 € |
| 13.06.2021 | Kärdla linn Vabrikuväljak 1 hoone osaline rekonstrueerimine | Sihtasutus Hiiumaa Arenduskeskus | 308 858 € |
Näita ülejäänud (4)
| 18.02.2020 | Orjaku sadama teenindushoone ehitamine | Hiiumaa Vallavalitsus | 133 900 € |
| 27.04.2020 | Betoonikivi paigaldus Lille 8, Rakvere õueala. | AS HOOLEKANDETEENUSED | 26 425 € |
| 18.02.2020 | Orjaku sadama teenindushoone ehitamine | Hiiumaa Vallavalitsus | 133 900 € |
| 30.12.2019 | Soela sadama teenindushoone ehitamine | Hiiumaa Vallavalitsus | 157 604 € |
Ajalugu (17)
Äriregister kanded09.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 30050213 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 30050213 / 4 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 5
15.07.2022
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 30050213 / 3 · Olek: Jõustunud
15.07.2022
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 4
Näita ülejäänud 12 sündmust
14.02.2018
Muutmiskanne
Ä 30050213 / 2 · Olek: Jõustunud
14.02.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 3
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 30050213 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 2
12.11.2012
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus
Ä 10172693 / 4 · Olek: Jõustunud
12.11.2012
Ümberkujundamiskanne
Ä 10172693 / 3 · Olek: Jõustunud
12.11.2012
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus
Kanne nr 3
12.11.2012
Ümberkujundamiskanne
Kanne nr 1
08.11.2012
Muutmiskanne
Ä 10172693 / 2 · Olek: Jõustunud
08.11.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 2
22.08.2012
Esmakanne
Ä 10172693 · Olek: Jõustunud
22.08.2012
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Margo LippJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet