Üldandmed
Äriregister · 20 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 11.09.2012Äriregister
- Aadress
- Fortuuna tn 35-28ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefonid
- +358 501313 · +358 501314Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 68201 — Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101570387MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 20 h tagasiAsutajad
Äriregister · 20 h tagasiRC
RED Consulting OÜVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · asutaja alates 11.09.2012
Asutaja
Osanikud (3)
Äriregister · 20 h tagasiTegelikud kasusaajad (3)
Äriregister · 20 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 20 h tagasiGreen Solutions OÜ on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Aruanded (7)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2637 € | −42 510 € | 324 072 € | €398k | 0 | 13.03.2026 |
| 2024 | 45 967 € | 164 768 € | 366 582 € | €448k | 0 | 21.05.2025 |
| 2023 | 46 462 € | −1248 € | 201 814 € | €449k | 0 | 03.05.2024 |
| 2022 | 47 867 € | −13 296 € | 203 062 € | €450k | 0 | 20.05.2023 |
| 2021 | 44 903 € | −19 232 € | 216 358 € | €513k | 0 | 27.06.2022 |
| 2020 | 22 755 € | 176 293 € | 235 590 € | €580k | 0 | 30.06.2021 |
| 2019 | 34 475 € | −26 598 € | 59 297 € | €1.0m | 0 | 30.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 0 € | 125 € | 0 € | — |
| 2025 | 6455 € | 1361 € | 0 € | — |
| 2024 | 46 156 € | 9123 € | 0 € | — |
| 2023 | 46 492 € | 8358 € | 0 € | — |
| 2022 | 85 563 € | 15 937 € | 0 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | 0 € | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 125 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 0 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | €6k | 0 € | 0 € | 0 € |
| Riigimaksud 2025 | €1k | — | — | 67 € |
| Tööjõumaksud 2025 | 0 € | — | — | 0 € |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | €12k | €11k | €12k | €11k |
| Riigimaksud 2024 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Tööjõumaksud 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | €12k | €11k | €12k | €12k |
| Riigimaksud 2023 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Tööjõumaksud 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | €12k | €11k | €13k | €49k |
| Riigimaksud 2022 | €2k | €2k | €2k | €9k |
| Tööjõumaksud 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Ajalugu (24)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20061419 / 11 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 11
24.07.2020
Muutmiskanne
Ä 20061419 / 10 · Olek: Jõustunud
24.07.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 10
10.07.2020
Korraldav määrus
Ä 20061419 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Näita ülejäänud 19 sündmust
06.04.2018
Muutmiskanne
Ä 20061419 / 9 · Olek: Jõustunud
06.04.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 9
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20061419 / 8 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
19.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20061419 / 7 · Olek: Jõustunud
19.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 7
02.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20061419 / 6 · Olek: Jõustunud
02.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
13.11.2017
Muutmiskanne
Ä 20061419 / 5 · Olek: Jõustunud
13.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
10.05.2017
Muutmiskanne
Ä 20061419 / 4 · Olek: Jõustunud
10.05.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
08.08.2016
Muutmiskanne
Ä 20061419 / 3 · Olek: Jõustunud
08.08.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 3
16.02.2016
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 20061419 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
08.11.2012
Muutmiskanne
Ä 20061419 / 2 · Olek: Jõustunud
08.11.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 2
11.09.2012
Esmakanne
Ä 20061419 · Olek: Jõustunud
11.09.2012
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Timo Mikko RapilaJuhatuse liige, Osanik 51%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte