Üldandmed
Äriregister · 12 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 11.10.2012Äriregister
- Aadress
- Paldiski mnt 68a, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn, 10617 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 6000717Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 86211 — ÜldarstiabiÄriregister · MTA
- Osakapital
- 2500,00 ۀriregister
Juhtorgan (3)
Äriregister · 12 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 12 h tagasiOsanikud (3)
Äriregister · 12 h tagasiTegelikud kasusaajad (3)
Äriregister · 12 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 12 h tagasiOsaühing Perearstikeskus Remedium on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€33kviimane
€50k€25k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€78kviimane
€100k€50k−1 €
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 32 536 € | 78 091 € | 10 132 € | €111k | 12 | 18.06.2025 |
| 2023 | 31 663 € | 61 639 € | 34 611 € | €121k | 12 | 29.06.2024 |
| 2022 | 33 087 € | 74 901 € | 29 424 € | €106k | 11 | 18.06.2023 |
| 2021 | 25 182 € | 69 669 € | 53 069 € | €104k | 11 | 27.06.2022 |
| 2020 | 21 305 € | 63 044 € | 46 396 € | €96k | 10 | 30.06.2021 |
| 2019 | 26 361 € | 67 996 € | 37 595 € | €87k | 10 | 05.07.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | — | 57 084 € | 57 341 € | 12 |
| 2025 | — | 240 542 € | 240 358 € | 12 |
| 2024 | — | 228 265 € | 216 439 € | 12 |
| 2023 | — | 194 745 € | 186 993 € | 10 |
| 2022 | — | 161 234 € | 152 350 € | 10 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €57k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €57k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 12 | — | — | — |
| Käive 2025 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2025 | €61k | €56k | €57k | €67k |
| Tööjõumaksud 2025 | €61k | €56k | €57k | €67k |
| Töötajaid 2025 | 12 | 12 | 12 | 12 |
| Käive 2024 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2024 | €55k | €52k | €55k | €67k |
| Tööjõumaksud 2024 | €51k | €49k | €50k | €66k |
| Töötajaid 2024 | 9 | 10 | 11 | 12 |
| Käive 2023 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2023 | €44k | €42k | €49k | €60k |
| Tööjõumaksud 2023 | €40k | €41k | €48k | €58k |
| Töötajaid 2023 | 9 | 8 | 8 | 10 |
| Käive 2022 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2022 | €36k | €37k | €44k | €44k |
| Tööjõumaksud 2022 | €35k | €35k | €42k | €41k |
| Töötajaid 2022 | 15 | 11 | 10 | 10 |
Ajalugu (14)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10174928 / 7 · Olek: Jõustunud
12.11.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
12.11.2018
Muutmiskanne
Ä 10174928 / 6 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
Näita ülejäänud 9 sündmust
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10174928 / 5 · Olek: Jõustunud
02.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
02.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10174928 / 4 · Olek: Jõustunud
23.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 3
23.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10174928 / 3 · Olek: Jõustunud
07.11.2012
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 2
07.11.2012
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10174928 / 2 · Olek: Jõustunud
11.10.2012
Esmakanne
Kanne nr 1
11.10.2012
Esmakanne
Ä 10174928 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Natalja TratšJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 33%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte