Üldandmed
Äriregister · 32 min tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 16.10.2012Äriregister
- Aadress
- Rannamõisa tee 4ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefonid
- +372 53436328 · +370 69915221Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 25119 — Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101584140MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 32 min tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 32 min tagasiOsanikud (3)
Äriregister · 32 min tagasiTegelikud kasusaajad (3)
Äriregister · 32 min tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2 025 409 € | 98 014 € | 108 797 € | €662k | 8 | 02.06.2025 |
| 2023 | 1 322 917 € | 81 371 € | 186 783 € | €542k | 8 | 29.05.2024 |
| 2022 | 610 668 € | 19 968 € | 105 412 € | €516k | 7 | 06.06.2023 |
| 2021 | 1 876 300 € | 65 257 € | 435 444 € | €584k | 7 | 16.05.2022 |
| 2020 | 540 527 € | 20 254 € | 370 187 € | €1.2m | 7 | 31.05.2021 |
| 2019 | 1 540 650 € | 29 653 € | 349 933 € | €448k | 7 | 21.07.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 181 819 € | 33 416 € | 35 465 € | 8 |
| 2025 | 1 717 035 € | 204 446 € | 189 222 € | 9 |
| 2024 | 2 690 882 € | 199 258 € | 181 554 € | 9 |
| 2023 | 1 478 363 € | 136 050 € | 142 102 € | 9 |
| 2022 | 629 403 € | 177 019 € | 105 263 € | 13 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €182k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €33k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €35k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 8 | — | — | — |
| Käive 2025 | €668k | €514k | €330k | €204k |
| Riigimaksud 2025 | €46k | €48k | €74k | €37k |
| Tööjõumaksud 2025 | €48k | €51k | €53k | €38k |
| Töötajaid 2025 | 9 | 9 | 8 | 9 |
| Käive 2024 | €1.1m | €615k | €533k | €414k |
| Riigimaksud 2024 | €37k | €79k | €44k | €39k |
| Tööjõumaksud 2024 | €40k | €55k | €46k | €41k |
| Töötajaid 2024 | 8 | 8 | 9 | 9 |
| Käive 2023 | €604k | €212k | €249k | €414k |
| Riigimaksud 2023 | €34k | €31k | €40k | €31k |
| Tööjõumaksud 2023 | €36k | €32k | €42k | €33k |
| Töötajaid 2023 | 10 | 10 | 8 | 9 |
| Käive 2022 | €172k | €170k | €147k | €140k |
| Riigimaksud 2022 | €27k | €22k | €98k | €29k |
| Tööjõumaksud 2022 | €28k | €22k | €25k | €30k |
| Töötajaid 2022 | 8 | 7 | 8 | 13 |
Ajalugu (15)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10175147 / 7 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10175147 / 5 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10175147 / 6 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
Näita ülejäänud 10 sündmust
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
02.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10175147 / 4 · Olek: Jõustunud
02.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
16.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10175147 / 3 · Olek: Jõustunud
16.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 3
09.11.2012
Muutmiskanne
Ä 10175147 / 2 · Olek: Jõustunud
09.11.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 2
06.11.2012
Muutmiskanne
Ä 10175147 / M1 · Olek: Jõustunud
16.10.2012
Esmakanne
Ä 10175147 · Olek: Jõustunud
16.10.2012
Esmakanne
Kanne nr 1