Üldandmed
Äriregister · 17 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 08.01.2013Äriregister
- Aadress
- Eerika tee 1ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 68201 — Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101603034MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 17 h tagasiAsutajad
Äriregister · 17 h tagasiOsanikud
Äriregister · 17 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 17 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 1 034 291 € | 123 174 € | 3 379 096 € | €6.8m | 2 | 01.04.2025 |
| 2023AUD | 817 685 € | 115 905 € | 3 255 922 € | €7.0m | 2 | 10.04.2024 |
| 2022AUD | 618 692 € | 118 655 € | 3 140 017 € | €4.6m | 2 | 31.03.2023 |
| 2021AUD | 447 276 € | 175 330 € | 871 362 € | €2.1m | 2 | 03.06.2022 |
| 2020AUD | 388 278 € | 63 717 € | 696 031 € | €2.1m | 2 | 30.04.2021 |
| 2019AUD | 403 457 € | 141 201 € | 632 314 € | €2.0m | 2 | 11.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 299 342 € | 47 993 € | 10 355 € | 3 |
| 2025 | 1 211 250 € | 183 496 € | 45 384 € | 3 |
| 2024 | 1 263 591 € | 176 651 € | 42 982 € | 3 |
| 2023 | 908 010 € | 24 149 € | 37 245 € | 3 |
| 2022 | 715 937 € | 42 595 € | 33 020 € | 3 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €299k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €48k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €10k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 3 | — | — | — |
| Käive 2025 | €350k | €283k | €299k | €280k |
| Riigimaksud 2025 | €58k | €40k | €44k | €41k |
| Tööjõumaksud 2025 | €13k | €11k | €10k | €11k |
| Töötajaid 2025 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Käive 2024 | €389k | €296k | €295k | €283k |
| Riigimaksud 2024 | €64k | €44k | €32k | €37k |
| Tööjõumaksud 2024 | €14k | €9k | €10k | €10k |
| Töötajaid 2024 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Käive 2023 | €204k | €182k | €255k | €267k |
| Riigimaksud 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | €24k |
| Tööjõumaksud 2023 | €11k | €9k | €9k | €9k |
| Töötajaid 2023 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Käive 2022 | €160k | €169k | €151k | €236k |
| Riigimaksud 2022 | €16k | €10k | €8k | €9k |
| Tööjõumaksud 2022 | €8k | €9k | €9k | €8k |
| Töötajaid 2022 | 3 | 3 | 3 | 3 |
Kinnistud (2 · 2,87 ha)
e-Kinnistusraamat (RIK) · 7 h tagasiEerika tee 1, Õssu küla, Kambja vald, Tartu maakond
KinnisasiÄrimaa 100%28301:001:1074#4643704
2,68 ha
Kinnistusraamatust →Ubina, Reola küla, Kambja vald, Tartu maakond
KinnisasiTootmismaa 100%94901:001:0686#10074450
1967 m²
Kinnistusraamatust →Ajalugu (16)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20062674 / 8 · Olek: Jõustunud
12.10.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 7
12.10.2022
Muutmiskanne
Ä 20062674 / 7 · Olek: Jõustunud
26.07.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 6
Näita ülejäänud 11 sündmust
26.07.2022
Muutmiskanne
Ä 20062674 / 6 · Olek: Jõustunud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20062674 / 5 · Olek: Jõustunud
22.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
22.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20062674 / 4 · Olek: Jõustunud
05.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
05.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20062674 / 3 · Olek: Jõustunud
18.02.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 2
18.02.2014
Muutmiskanne
Ä 20062674 / 2 · Olek: Jõustunud
08.01.2013
Esmakanne
Kanne nr 1
08.01.2013
Esmakanne
Ä 20062674 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.
Mart UstavJuhatuse liige, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet