Külaliskorterid tegevusala alusel registreeritud 29. jaanuar 2013. Põhitegevuskoht Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond.
Tallinn City Apartments OÜ on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 2 539 163 € | 200 108 € | 839 720 € | €4.1m | 20 | 18.12.2025 |
| 2023AUD | 2 205 458 € | 290 745 € | 816 514 € | €1.7m | 19 | 24.12.2024 |
| 2022AUD | 1 971 273 € | 241 879 € |
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 668 965 € | 70 319 € | 35 088 € | 22 |
| 2025 | 3 589 996 € | 408 072 € | 191 101 € | 23 |
| 2024 | 2 901 876 € | 307 705 € | 196 995 € | 20 |
| 2023 | 2 510 796 € | 260 385 € | 162 930 € | 19 |
| 2022 | 2 127 060 € | 218 893 € | 134 186 € |
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €669k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €70k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €35k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 22 | — | — | — |
| Käive 2025 | €664k | €682k | €1.5m | €698k |
| Riigimaksud 2025 | €22k | €121k | €177k | €88k |
2026: 572,36 € · 2025: €4k
| Kuupäev | Maksja | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 14.01.2026 | Eesti Töötukassa74000085 | 572 € | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 16.12.2025 | Eesti Töötukassa74000085 | 290 € | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 14.11.2025 | Eesti Töötukassa74000085 | 584 € | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 15.10.2025 | Eesti Töötukassa74000085 | 650 € | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 19.09.2025 | Eesti Töötukassa74000085 | 560 € | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 14.08.2025 | Eesti Töötukassa74000085 | 609 € | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 18.03.2025 | Kanepi Vallavalitsus77000186 | 260 € | MAJANDAMISKULUD Raamatukogud |
| 11.03.2025 | Kanepi Vallavalitsus77000186 | 260 € | MAJANDAMISKULUD Raamatukogud |
| 14.01.2025 | Kanepi Vallavalitsus77000186 | 500 € | MAJANDAMISKULUD Raamatukogud |
Käesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 6 ettevõttes.
| 665 805 € |
| €1.6m |
| 18 |
| 08.12.2023 |
| 2021 | 1 156 334 € | 141 770 € | 535 594 € | €1.6m | 14 | 14.07.2022 |
| 2020 | 925 704 € | −171 835 € | 445 956 € | €1.6m | 11 | 15.07.2021 |
| 2019AUD | 2 296 560 € | 504 564 € | 639 296 € | €1.8m | 20 | 09.02.2021 |
| 21 |
| Tööjõumaksud 2025 | €25k | €63k | €50k | €52k |
| Töötajaid 2025 | 20 | 23 | 23 | 23 |
| Käive 2024 | €499k | €645k | €1.1m | €623k |
| Riigimaksud 2024 | €53k | €57k | €122k | €76k |
| Tööjõumaksud 2024 | €41k | €43k | €56k | €57k |
| Töötajaid 2024 | 20 | 21 | 20 | 20 |
| Käive 2023 | €524k | €469k | €979k | €539k |
| Riigimaksud 2023 | €43k | €44k | €108k | €65k |
| Tööjõumaksud 2023 | €35k | €36k | €42k | €50k |
| Töötajaid 2023 | 18 | 20 | 20 | 19 |
| Käive 2022 | €379k | €458k | €805k | €485k |
| Riigimaksud 2022 | €41k | €35k | €68k | €74k |
| Tööjõumaksud 2022 | €30k | €31k | €32k | €41k |
| Töötajaid 2022 | 20 | 22 | 19 | 21 |