Üldandmed
Äriregister · 7 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 08.04.2013Äriregister
- Aadress
- Peterburi tee 90f, Lasnamäe linnaosa, Tallinn, 13816 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 47921 — Spetsialiseeritud jaemüügi vahendusteenusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102123089MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2500,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 7 h tagasiAsutajad
Äriregister · 7 h tagasiOsanikud
Äriregister · 7 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 7 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 7 h tagasiAtmosphear Motivation OÜ on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€1.3mviimane
€2.0m€1.0m0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€100kviimane
€100k€25k€-50k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 263 002 € | 99 602 € | 112 063 € | €343k | 27 | 30.06.2025 |
| 2023 | 1 374 060 € | 86 022 € | 76 112 € | €292k | 26 | 27.06.2024 |
| 2022 | 1 085 776 € | 89 334 € | 91 834 € | €500k | 24 | 28.06.2023 |
| 2021 | 764 402 € | 70 452 € | 77 256 € | €292k | 18 | 17.06.2022 |
| 2020 | 534 448 € | 42 400 € | 6804 € | €219k | 15 | 18.03.2021 |
| 2019 | 381 749 € | −21 867 € | −35 596 € | €120k | 13 | 06.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€500k€250k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 328 796 € | 131 031 € | 78 094 € | 31 |
| 2025 | 1 308 040 € | 559 095 € | 335 910 € | 31 |
| 2024 | 1 273 921 € | 435 916 € | 254 294 € | 30 |
| 2023 | 1 251 073 € | 441 560 € | 250 714 € | 30 |
| 2022 | 1 190 145 € | 326 390 € | 207 698 € | 27 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €329k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €131k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €78k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 31 | — | — | — |
| Käive 2025 | €307k | €339k | €325k | €337k |
| Riigimaksud 2025 | €131k | €146k | €143k | €139k |
| Tööjõumaksud 2025 | €80k | €84k | €89k | €84k |
| Töötajaid 2025 | 30 | 31 | 30 | 31 |
| Käive 2024 | €307k | €314k | €313k | €340k |
| Riigimaksud 2024 | €103k | €109k | €107k | €116k |
| Tööjõumaksud 2024 | €59k | €66k | €64k | €66k |
| Töötajaid 2024 | 29 | 26 | 27 | 30 |
| Käive 2023 | €305k | €283k | €313k | €350k |
| Riigimaksud 2023 | €117k | €97k | €118k | €109k |
| Tööjõumaksud 2023 | €58k | €63k | €64k | €66k |
| Töötajaid 2023 | 29 | 26 | 30 | 30 |
| Käive 2022 | €229k | €248k | €261k | €452k |
| Riigimaksud 2022 | €76k | €78k | €81k | €91k |
| Tööjõumaksud 2022 | €47k | €48k | €54k | €58k |
| Töötajaid 2022 | 23 | 27 | 26 | 27 |
Ajalugu (22)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10181383 / 9 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
06.10.2020
Muutmiskanne
Ä 10181383 / 8 · Olek: Jõustunud
06.10.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 8
25.02.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10181383 / 7 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 17 sündmust
25.02.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 7
11.12.2018
Muutmiskanne
Ä 10181383 / 6 · Olek: Jõustunud
11.12.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
30.10.2018
Kustutamishoiatuse avaldamine Ametlikes Teadaannetes
Ä 10181383 / M4 · Olek: Jõustunud
23.04.2018
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10181383 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10181383 / 5 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
05.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10181383 / 4 · Olek: Jõustunud
05.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
25.10.2017
Muutmiskanne
Ä 10181383 / 3 · Olek: Jõustunud
25.10.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
14.09.2016
Kustutamishoiatuse avaldamine Ametlikes Teadaannetes
Ä 10181383 / M2 · Olek: Jõustunud
12.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10181383 / 2 · Olek: Jõustunud
12.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 2
29.02.2016
Kustutamiskanne dokumentide hoidjata
Ä 10181383 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
08.04.2013
Esmakanne
Ä 10181383 · Olek: Jõustunud
08.04.2013
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 9 ettevõttes.
Mait KalameesJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 9 muud ettevõtet
HRM INVEST OÜ
AsutajaOsanik 100%Tegelik kasusaajaJuhatuse liige
IC Tartu OÜ
Osanik 100%Tegelik kasusaajaJuhatuse liige
KMX Invest OÜ
AsutajaOsanik 50%Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
NORD AUTO OÜ
Tegelik kasusaaja
Osaühing Anovela Kinnisvara
Asutaja
Pmax Baltic OÜ
Osanik 100%Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
Tehase Auto OÜ
Juhatuse liigeOsanik 33%Tegelik kasusaaja
TEHASE KESKUS OÜ
Tegelik kasusaaja
Trendstart OÜ
Osanik 100%Juhatuse liigeAsutajaTegelik kasusaaja