Üldandmed
Äriregister · 2 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 10.07.2013Äriregister
- Aadress
- Sitsi tn 24, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn, 10313 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 55681990Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 43999 — Muud eriehitustöödÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101968465MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2500,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 2 h tagasiAsutajad
Äriregister · 2 h tagasiOsanikud
Äriregister · 2 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 2 h tagasiAruanded (7)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 801 829 € | 590 € | 101 224 € | €583k | 5 | 06.03.2026 |
| 2024 | 1 213 348 € | 54 914 € | 100 634 € | €435k | 5 | 07.02.2025 |
| 2023 | 605 840 € | 22 315 € | 45 830 € | €258k | 5 | 08.02.2024 |
| 2022 | 855 567 € | −61 329 € | 23 515 € | €251k | 5 | 04.05.2023 |
| 2021 | 244 840 € | 25 722 € | 84 844 € | €233k | 27 | 08.06.2022 |
| 2020 | 385 682 € | 3334 € | 59 122 € | €106k | 12 | 16.04.2021 |
| 2019 | 227 077 € | 22 212 € | 55 788 € | €174k | 20 | 17.03.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 247 327 € | 0 € | 2753 € | 4 |
| 2025 | 680 033 € | 46 892 € | 14 449 € | 4 |
| 2024 | 1 221 722 € | 37 093 € | 20 116 € | 4 |
| 2023 | 862 933 € | 42 599 € | 19 222 € | 9 |
| 2022 | 626 022 € | 121 774 € | 21 287 € | 4 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €247k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 0 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €3k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 4 | — | — | — |
| Käive 2025 | €211k | €209k | €137k | €124k |
| Riigimaksud 2025 | €22k | €19k | €6k | 0 € |
| Tööjõumaksud 2025 | €3k | €3k | €4k | €5k |
| Töötajaid 2025 | 4 | 4 | 6 | 4 |
| Käive 2024 | €252k | €208k | €494k | €268k |
| Riigimaksud 2024 | €6k | €26k | 970 € | €4k |
| Tööjõumaksud 2024 | €9k | €8k | 0 € | €3k |
| Töötajaid 2024 | 7 | 4 | 4 | 4 |
| Käive 2023 | €106k | €182k | €285k | €290k |
| Riigimaksud 2023 | €6k | €12k | €19k | €7k |
| Tööjõumaksud 2023 | €3k | €4k | €7k | €5k |
| Töötajaid 2023 | 5 | 7 | 5 | 9 |
| Käive 2022 | €178k | €150k | €207k | €91k |
| Riigimaksud 2022 | €17k | €83k | €17k | €5k |
| Tööjõumaksud 2022 | €3k | €7k | €7k | €4k |
| Töötajaid 2022 | 6 | 15 | 5 | 4 |
Tegevusload (4)
Majandustegevuse register · 12 h tagasiAjalugu (14)
Äriregister kanded10.07.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 10185106 / 7 · Olek: Jõustunud
10.07.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 7
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10185106 / 6 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10185106 / 5 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 9 sündmust
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
06.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10185106 / 4 · Olek: Jõustunud
06.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
29.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10185106 / 3 · Olek: Jõustunud
29.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 3
10.07.2014
Muutmiskanne
Ä 10185106 / 2 · Olek: Jõustunud
10.07.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 2
10.07.2013
Esmakanne
Ä 10185106 · Olek: Jõustunud
10.07.2013
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Anita StalmatskajaJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet