Üldandmed
Äriregister · 19 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 11.07.2013Äriregister
- Aadress
- Marientali tee 13ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5224522Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 4221 — Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101649645MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (3)
Äriregister · 19 h tagasiAsutajad (3)
Äriregister · 19 h tagasiOsanikud (3)
Äriregister · 19 h tagasiTegelikud kasusaajad (3)
Äriregister · 19 h tagasiAruanded (7)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 656 048 € | 62 691 € | 851 837 € | €896k | 6 | 05.03.2026 |
| 2024 | 676 803 € | 66 686 € | 789 146 € | €834k | 6 | 10.03.2025 |
| 2023 | 569 601 € | 76 893 € | 722 459 € | €773k | 6 | 03.05.2024 |
| 2022 | 670 294 € | 115 434 € | 645 566 € | €667k | 6 | 22.05.2023 |
| 2021 | 546 685 € | 96 067 € | 530 133 € | €554k | 6 | 03.05.2022 |
| 2020 | 491 993 € | 76 317 € | 434 065 € | €459k | 5 | 18.06.2021 |
| 2019 | 381 790 € | 12 261 € | 357 748 € | €385k | 5 | 30.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 114 558 € | 24 798 € | 10 256 € | 6 |
| 2025 | 670 578 € | 97 874 € | 40 524 € | 6 |
| 2024 | 711 867 € | 84 692 € | 39 343 € | 6 |
| 2023 | 537 174 € | 67 944 € | 37 955 € | 6 |
| 2022 | 717 124 € | 92 983 € | 37 163 € | 6 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €115k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €25k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €10k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 6 | — | — | — |
| Käive 2025 | €154k | €128k | €175k | €214k |
| Riigimaksud 2025 | €23k | €18k | €29k | €28k |
| Tööjõumaksud 2025 | €10k | €10k | €10k | €10k |
| Töötajaid 2025 | 6 | 6 | 6 | 6 |
| Käive 2024 | €106k | €205k | €180k | €221k |
| Riigimaksud 2024 | €16k | €24k | €24k | €20k |
| Tööjõumaksud 2024 | €10k | €10k | €10k | €10k |
| Töötajaid 2024 | 6 | 6 | 6 | 6 |
| Käive 2023 | €79k | €148k | €147k | €163k |
| Riigimaksud 2023 | €13k | €18k | €14k | €22k |
| Tööjõumaksud 2023 | €9k | €11k | €8k | €9k |
| Töötajaid 2023 | 6 | 5 | 6 | 6 |
| Käive 2022 | €110k | €191k | €205k | €211k |
| Riigimaksud 2022 | €14k | €17k | €29k | €33k |
| Tööjõumaksud 2022 | €9k | €9k | €9k | €9k |
| Töötajaid 2022 | 6 | 6 | 6 | 6 |
Tegevusload (4)
Majandustegevuse register · 18 h tagasiAjalugu (15)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 30051672 / 7 · Olek: Jõustunud
18.06.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
18.06.2018
Muutmiskanne
Ä 30051672 / 6 · Olek: Jõustunud
14.06.2018
Muutmiskanne
Ä 30051672 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Näita ülejäänud 10 sündmust
13.02.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
13.02.2018
Muutmiskanne
Ä 30051672 / 5 · Olek: Jõustunud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 30051672 / 4 · Olek: Jõustunud
06.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
06.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30051672 / 3 · Olek: Jõustunud
12.08.2014
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 2
12.08.2014
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 30051672 / 2 · Olek: Jõustunud
11.07.2013
Esmakanne
Kanne nr 1
11.07.2013
Esmakanne
Ä 30051672 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.
Indrek JalakasJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 33%, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet