Üldandmed
Äriregister · 6 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 07.08.2013Äriregister
- Aadress
- Säre, Säre küla, Antsla vald, 66416 Võru maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5207757Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 01451 — Lamba- ja kitsekasvatusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101710833MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2500,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 6 h tagasiAsutajad
Äriregister · 6 h tagasiOsanikud
Äriregister · 6 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 6 h tagasiAruanded (5)
Äriregister majandusaasta aruanded · 3 päeva tagasiKäive · 2019–2023
0 €viimane
€10k€5k−1 €
201920212023
Puhaskasum · 2019–2023
€-9kviimane
€50k€15k€-20k
201920212023
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 0 € | −9213 € | 25 020 € | €31k | 1 | 15.09.2024 |
| 2022 | 500 € | −6051 € | 39 133 € | €42k | 1 | 10.12.2023 |
| 2021 | 2641 € | −813 € | 45 183 € | €46k | 1 | 03.12.2023 |
| 2020 | 4013 € | 29 813 € | 45 997 € | €48k | 1 | 03.12.2023 |
| 2019 | 5450 € | −13 369 € | 16 184 € | €58k | 1 | 29.06.2021 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€1k500 €0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 0 € | 30 € | 23 € | — |
| 2025 | 0 € | 788 € | 736 € | — |
| 2024 | 550 € | 4354 € | 4416 € | 1 |
| 2023 | 0 € | 3288 € | 3460 € | 1 |
| 2022 | 500 € | 3528 € | 3125 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | 0 € | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 30 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 23 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Riigimaksud 2025 | 406 € | 174 € | 89 € | 119 € |
| Tööjõumaksud 2025 | 449 € | 79 € | 89 € | 119 € |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 550 € |
| Riigimaksud 2024 | €1k | 857 € | 772 € | €2k |
| Tööjõumaksud 2024 | €1k | 836 € | 856 € | €2k |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Riigimaksud 2023 | 978 € | 945 € | 573 € | 792 € |
| Tööjõumaksud 2023 | €1k | 971 € | 581 € | 861 € |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | 0 € | 500 € | 0 € | 0 € |
| Riigimaksud 2022 | 773 € | €1k | 583 € | 842 € |
| Tööjõumaksud 2022 | 773 € | €1k | 383 € | 889 € |
| Töötajaid 2022 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Toetused (10 · €28k)
EIS + PRIA + Kohesio + TöötukassaPRIAEU/EAFRD2024
5630 €
2294 €
PRIAEU/EAFRD2024
2106 €
PRIAEU/EAFRD2024
1369 €
PRIAEU/EAFRD2024
1206 €
PRIAEU/EAFRD2024
454 €
Näita ülejäänud (4)
PRIAEU/EAFRD2023
7012 €
PRIAEU/EAFRD2023
3390 €
PRIAEU/EAFRD2023
3195 €
PRIAEU/EAFRD2023
1609 €
Ajalugu (14)
Äriregister kanded10.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 20064768 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
17.10.2023
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 20064768 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20064768 / 5 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 5
20.05.2021
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 20064768 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Näita ülejäänud 9 sündmust
10.04.2018
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 20064768 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20064768 / 4 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
06.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20064768 / 3 · Olek: Jõustunud
06.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
23.08.2016
Muutmiskanne
Ä 20064768 / 2 · Olek: Jõustunud
23.08.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 2
07.08.2013
Esmakanne
Ä 20064768 · Olek: Jõustunud
07.08.2013
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Mart HommikJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte